Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste Anderson mozda fizicki umorniji ali ne treba zanemartiti mentalnu pripremu za mec koju ce Novak imati samo u skracenom obliku da ne pominjem sada neka desavanja iz proslosti. A i on je umoran i te kako. Retko se njemu vidi da znoj kaplje sa lica kao posle danasnjeg meca i da je toliko crven u licu. Igrati dva meca u tri dana nije lako nikome
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Teško je reći. Nije Federer bio dobar kao ranijih godina, tako da bi imao dobre šanse kao protiv Rafaela.
      Izralo se u dvorani!
      Da se igralo na ovorenom ne vjerujem da bi Novak dobio.
      Sto se pak prekida tice, mislim da si u pravu. Odgovarao je Rafi. Tu sam pogrijesio.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Izralo se u dvorani!
        Da se igralo na ovorenom ne vjerujem da bi Novak dobio.
        Da se igralo na travi ni to mu ne bi pomoglo mnogi hvale Nadalovu igru na travi - nema ovo sad veze sa onom travom na kojoj je nekad bio autsajder.

        P.S. konstantno se trudite da umanjite značaj ove pobede. Stvar je jednostavna, Novak je bio bolji od Rafaela i pobedio ga.
        Last edited by torpedo; 14-07-18, 16:53.

        Comment


        • Mats je npr sinoc vise puta ponovio (a znamo da se ovde njegovo poznavanje igre , ne govorim o igracima , ceni) da uslovi u dvorani (ovoj nad CC ) vise odgovaraju Nadalovoj igri jer uslovi su sporiji u nocnom terminu inace, a kondenzacija i visok stepen vlaznosti vazduha su ucinili podlogu
          i klizavijom, znaci Novak ce imati vise problema sa kretanjem koje je specificno , sa proklizavanjem.

          Danas je to bilo manje uocljivo jer su se obojica adaptirali nakon 3h odiganih pod slicnim uslovima
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Mats je npr sinoc vise puta ponovio (a znamo da se ovde njegovo poznavanje igre , ne govorim o igracima , ceni) da uslovi u dvorani (ovoj nad CC ) vise odgovaraju Nadalovoj igri jer uslovi su sporiji u nocnom terminu inace, a kondenzacija i visok stepen vlaznosti vazduha su ucinili podlogu
            i klizavijom, znaci Novak ce imati vise problema sa kretanjem koje je specificno , sa proklizavanjem.

            Danas je to bilo manje uocljivo jer su se obojica adaptirali nakon 3h odiganih pod slicnim uslovima
            Mnogo dugo sam razmisljao tim detaljima otvoreno, zatvoreno, suvo, vlazno, redak i gust vazduh. Pokusavao sam da cujem od bilo koga neko razumno pokrice za to i do sada nisam cuo.

            To je realno alibi prica. Nikada ne mozes reci ej Novak je pobedio jer su bili bolji uslovi za igru. Suva sljaka bila i 2015te na RG pa Novak deklasirao Rafu, danas brza trava, najbrza podloga, atomski mec i sad neko da prica da je Novak pobedio jer je bio krov... to je smesno. Ti detalji ne presudjuju. Isto vazi i kad Rafa pobedi Novaka bilo gde. Taj dan je bio bolji i to je to.

            To su teorijske cinjenice koje ne vaze uvek ali su deo neke alibi price, Bogu hvala koju igraci ne forsiraju.

            Realno je Nadal danas bio bolji a nije pobedio... Nivo tenisa i odnos snaga na terenu psiholoski gledano kao da je Rolan Garos... Mats Vilander... Pa ako vise odgovaraju Nadalu sto nije onda Nadal pobedio?
            Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-07-18, 17:20.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Mnogo dugo sam razmisljao tim detaljima otvoreno, zatvoreno, suvo, vlazno, redak i gust vazduh. Pokusavao sam da cujem od bilo koga neko razumno pokrice za to i do sada nisam cuo.

              To je realno alibi prica. Nikada ne mozes reci ej Novak je pobedio jer su bili bolji uslovi za igru. Suva sljaka bila i 2015te na RG pa Novak deklasirao Rafu, danas brza trava, najbrza podloga, atomski mec i sad neko da prica da je Novak pobedio jer je bio krov... to je smesno. Ti detalji ne presudjuju. Isto vazi i kad Rafa pobedi Novaka bilo gde. Taj dan je bio bolji i to je to.

              To su teorijske cinjenice koje ne vaze uvek ali su deo neke alibi price, Bogu hvala koju igraci ne forsiraju.
              Pa nije Maksa rekla da je Novak pobedio jer su mu vise odgovarali uslovi. Nego upravo suprotno, da je pobedio i ako su Nadalu vise odgovarali ovi uslovi. Barem je to Matsova prica, a ona je prenela ovde.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Mats je npr sinoc vise puta ponovio (a znamo da se ovde njegovo poznavanje igre , ne govorim o igracima , ceni) da uslovi u dvorani (ovoj nad CC ) vise odgovaraju Nadalovoj igri jer uslovi su sporiji u nocnom terminu inace, a kondenzacija i visok stepen vlaznosti vazduha su ucinili podlogu
                i klizavijom, znaci Novak ce imati vise problema sa kretanjem koje je specificno , sa proklizavanjem.

                Danas je to bilo manje uocljivo jer su se obojica adaptirali nakon 3h odiganih pod slicnim uslovima
                Jedan je igrac bio da se mice krov a drugi da ostane. Nije saopsteno koji je to bio. Ali ne znam nikoga ko misli da je Nadal trazio da ostane krov.

                Nadalu odgovara dobar odskok zbog topspina. Recimo da je to dijelom kompezirano jer su Rafini BH slajze a i FH drop bili ubojitiji na sporijoj travi.

                Da li trebam reci kao sunce, vjetar kisa ometaju Novakovu igru, pogotovo servis koji jako doprinio Novakovom uspjehu.

                Konacno, jedan detalj. Rafa se poklizao na 9:8 30:0 za Novaka. Time je Novak dobio 3 mec lopte. U tom trenutku sam postao uvjeren da Novak dobija.

                Mats je veliki pozvalac tenisa ali ce i reci sto god treba kad mu odgovara.

                Comment


                • Viskovic je rekao da nezvanicno saznaju da su oba igraca bila da se otvori krov, ali organizatori nisu dozvolili.
                  sigpic

                  Comment


                  • LOL NI Kralju!!!! Ja sam bio uveren da dobija pri rezultatu 9-8, 0-40 i dok je ona poslednja Nadalova loptica letela u aut!!!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Viskovic je rekao da nezvanicno saznaju da su oba igraca bila da se otvori krov, ali organizatori nisu dozvolili.
                      Da jednom i organizatori Novaku pomognu!
                      Last edited by NI; 14-07-18, 17:23.

                      Comment


                      • Slazem se . Evo Nadalovci u stilu kiselo grozdje sladak limun (ne samo prisutni na forumu vec uopsteno)pricaju da je za Novakovu pobedu dobrim delom zasluzan krov nad CC.
                        A nije , fizicka sprema je
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post



                          Konacno, jedan detalj. Rafa se poklizao na 9:8 30:0 za Novaka. Time je Novak dobio 3 mec lopte. U tom trenutku sam postao uvjeren da Novak dobija.
                          Dobro je, bolje i tad nego minut kasnije neki ni sad ne vide da je Novak dobio meč.

                          Comment


                          • Da to je rekao Viskovic tokom prenosa, ali nije ni on sam bio siguran da li je ta informacija tacna. Nacuo je tako nesto, da budemo precizni.
                            Ko zna moguce da jeste tacna. Ne treba ni to da nas iznenadi.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Nadal je izjavio da je on bio da se ne igra pod krovom, Djokovic je rekao da je on hteo pod krovom, ali je isto tako rekao da je bilo nebitno jer su organizatori vec odlucili da se igra pod krovom.

                              Lacost> Nike
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nije Nadala krov pobedio već malko kvalitetniji Novak. Tu prestaje svaka diskusija.
                                Idemo Novače po novi W po novi GS.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X