Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja baš bio uvjeren danas, a mislio sam da dobija juče u jednom komadu. Čim se razvuklo plašio sam se onog što se desilo, da će Rafaelo u 2 dijela odigrati na 100%. Sad sve učiniti da se oporavi, ovaj Wimbledon se mora osvojiti.

    Comment




    • Nisu ponovljeni postovi. To su novi i novi udari ushicenja.

      Comment


      • Bravo Nolo majstore. Kako razbija rutinski na svoj servis, vraca se Nolo na velika vrata.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Idi bre Nole u tri lepe materine ... pojedi govno
          Mislio sam da nema sanse, da ce on prvi puci ..... demantovao me .... Rafael je pukao prvi.
          Celicna volja je donela pobedu. Pre svega.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            cestitke ljudi
            Hvala Bojana!

            Comment


            • Mnogo je bilo bitno to sto je Novak servirao prvi u petom setu. Da li mislite da bi spasao mec lopte kao brejk lopte ? Tako da, nemojte da mi se smejete kada pisem o tome

              Uh, valjda ce biti kondicije za sutra.

              Comment


              • Opet mora da se odgleda repriza gledalo se do 8:8,pa reko da stignem do kuce kad Nole preduhitrio

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Mnogo je bilo bitno to sto je Novak servirao prvi u petom setu. Da li mislite da bi spasao mec lopte kao brejk lopte ? Tako da, nemojte da mi se smejete kada pisem o tome

                  Uh, valjda ce biti kondicije za sutra.
                  Jedan od faktora koji je presudio. Bilo je i vaznijih.

                  Comment


                  • Pazite, da su igrali juče bilo bi gotovo u 4. Danas - još pet setova da su igrali ne bi ga Nadal dobio, neverovatan fokus uz fantastičnu fizičku spremu, a jedno s drugim ide. Zato je bio ladan ko špricer sve vreme, čekao je protivnika da popusti i na kraju došao po svoje.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Posao nije zavrsen, ako ne osvoji titulu dzaba ovo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kada se uslo u peti set bio sam izuzetno sumnjicav da moze izvuci pobedu s obzirom koliko je Nadal delovao ubedljivo.

                        1. Nadal je bio bolji u 3 od 5 odigranih setova, sto se tice inteziteta, ofanzive pa i game plan-a. Novak u pojedinim momentima neodlucan ili u nemogucnosti da udari ravnije cesto je pasivnijom igrom sa osnovne dozvoljavao Nadalu da se razmase i tempom otera Novaka daleko.
                        I sad ne znam kako je Nadal izgubio treci set, sve je bilo na njegovoj strani sem rezultata. Veliki naklon za fantasticnu kradju.

                        2. Novakov servis; jedna od stavki koja je falila na tzv "check listi" kako ponovo postati najbolji.

                        FH √
                        BH √
                        Kretanje √
                        Tim koji gradi samopouzdanje i stabilizije karakter √
                        Servis √√√!

                        Dodao bih da fali malo svezine, fali ta nijansa, fali rad sa Gritchom koji ce mu dati komfor i tih 3% vise kiseonika nakon teskih razmena. Polako, nakon bazicnih priprema bice i toga.

                        3. Ovo izdanje Nadala je jedno od najagresivnijih koje sam gledao, uvek blizu linije spreman da ubrza igru i promeni tok poena. Da je neke ranije duele protiv Novaka odigrao na taj nacin h2h bi mozda i bio na njegovoj strani.

                        4. Novakova pasivnost mi je pomalo zasmetala, bilo je toliko momenata kad je morao odigrati ravnije i hrabrije ali opet imam razumevanja jer ipak treba skinuti taj sloj rdje koji i dalje koci masineriju, razradice se vremenom verujem.

                        BP necu ni da komentarisem, to se ne sme desavati. Taj procenat sutra mora biti barem 40% ako zeli pobedu.

                        Mora biti oprezan sutra jer ce Anderson servirati kao blesav a ima i dosta dobru igru sa osnovne linije.
                        Samo ga terati na trcanje i koristiti svaku priliku prilikom servisa.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Nije dzaba +2 h2h ako nista smanjena prednost Rafe na Gsovima,dobijen tesan Gs mec,ali najveci deo posla je sutra svakako

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Posao nije zavrsen, ako ne osvoji titulu dzaba ovo.
                            U pravu si.

                            Novak je puno umorniji od Andersona. Ovo je sa Rafom bilo nedigravanje a ne bum-bum. Nema dan odmora. Igrao je dva dana za redom. Cekao je 6 sati na pocetak meca. Sinoc nije mogao dobro spavati.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Samo da te Splinterove kornjače ne budu kao one mačke.

                              Comment


                              • Nisam siguran da je umorniji, podcjenili smo ga i danas. Naravno, da je fizikalijama na Nadalovom nivou ovo bi išlo u 3 seta.

                                Comment

                                Working...
                                X