Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djokovic ima najlaksi put do finala. Mislim da bi se Federer rado menjao sa njim ili bolje receno Novak se ne bi menjao sa njim po pitanju zreba. Anderson, Raonic/Izner su protivnici koje bi Novak radije da izbegne na WB. Sa druge strane Nisikori i Nadal mu bas leze na travi mada daleko od toga da ce biti lako sa njima. Ivanisevic ocekuje finale Federer-Novak, videcemo.

    Comment


    • 1.
      Mnogo toga je bilo super u Novakovoj danasnjoj igri. Zapravo sve je OK. BH tu i tamo zaskripi ali Novak njime obavi i te kako puno posla. Tehnicki je nesumnjivo vrlo blizu forme potrebne za osvajanje nekog od slemova.

      2.
      Medjutim, mentalno vidim dva medjusobno povezana problema.

      On mora biti potpuno koncetrisan da bi igrao dobro. Sa malim padom koncetracije mu igra jako pada.

      Drugi je da ima neobjasnjive padove koncetracije. Danas oni nisu bili dugi. Trajali bi najduze jedan gem. Ipak, neshvatljivo je kako je izgubio 7. gem u 1. setu. Imao je brejk, serirvirao je da bi napravio seriju neiznudjenih BH gresaka. Doduse, u tom trenutku je vec bilo jasno da Kacanov nema cime da ga ugrozi. Svejedno, to se ne moze uzeti kao olaksavajuca okolnost jer je vrijeme da se danas zavrsi mec bilo vrlo ograniceno.

      3.
      Kacanov, koga jako gotivim, mu je pomogao. Servirao je pogresno. Brutalna snaga ne ide kod Djokovica. Trebaju varijacije. Kacanov ce to nauciti tek poslije dva seta. Jos uvijek je Djokovic predobro handlao njegov servis da bi to imalo presudni uticaj.

      Osim toga, nije mi jasno od kuda Karenu ideja da se nadigrava sa Novakom. On je to radio daleko bolje nego sam ja mislio da moze, pogotovo na mrezi poslije dropova. Svejedno, to je apurdna ideja. On mora da puca iz svih oruzja.

      4.
      Ovo je prvi Novakov mec koji sam odgledao na Uimbldonu. Definitivno je bolji nego sam ocekivao. Iz komentara na forumu sam zakljucio da nije bio dobar protiv Edmunda. Medjutim, Novakova statistika protiv Edmunda je odlicna a u drugom setu fantasticna.

      PS
      Ljubitelju tenisa,

      Ne precjenjujem ja Federera. On je losiji nego 2014. ili 2015, ali Novak jos nije potpuno spreman da ga pobijedi na travi.

      Comment


      • Hvala Marija

        Ja ne obracam paznju vise na taj pozdrav na kraju.
        Na kraju meca sa Edmundom nisam ni primetila da nije slao pozdrav, nevazno
        Broje se pobede.

        Sve bolji je, samopouzdanje dolazi, sto bi rekli_ strpljen-spasen, bice sve ok

        raduje me ritern sto se vraca, servis sve bolji, a ostalo je tu , jos malcice
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment





        • Zamislii da izgubi od Nishikoria
          Similis simili gaudet

          Comment


          • I Kurijer ocekuje isto finale. Viskovic je u prenosu rekao da je razgovarao sa njim i da je Dzimova prognoza da se u PF sastaju Novak-Nadal i da ce ovaj nas da pobedi.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              1.
              Mnogo toga je bilo super u Novakovoj danasnjoj igri. Zapravo sve je OK. BH tu i tamo zaskripi ali Novak njime obavi i te kako puno posla. Tehnicki je nesumnjivo vrlo blizu forme potrebne za osvajanje nekog od slemova.

              2.
              Medjutim, mentalno vidim dva medjusobno povezana problema.

              On mora biti potpuno koncetrisan da bi igrao dobro. Sa malim padom koncetracije mu igra jako pada.

              Drugi je da ima neobjasnjive padove koncetracije. Danas oni nisu bili dugi. Trajali bi najduze jedan gem. Ipak, neshvatljivo je kako je izgubio 7. gem u 1. setu. Imao je brejk, serirvirao je da bi napravio seriju neiznudjenih BH gresaka. Doduse, u tom trenutku je vec bilo jasno da Kacanov nema cime da ga ugrozi. Svejedno, to se ne moze uzeti kao olaksavajuca okolnost jer je vrijeme da se danas zavrsi mec bilo vrlo ograniceno.

              3.
              Kacanov, koga jako gotivim, mu je pomogao. Servirao je pogresno. Brutalna snaga ne ide kod Djokovica. Trebaju varijacije. Kacanov ce to nauciti tek poslije dva seta. Jos uvijek je Djokovic predobro handlao njegov servis da bi to imalo presudni uticaj.

              Osim toga, nije mi jasno od kuda Karenu ideja da se nadigrava sa Novakom. On je to radio daleko bolje nego sam ja mislio da moze, pogotovo na mrezi poslije dropova. Svejedno, to je apurdna ideja. On mora da puca iz svih oruzja.

              4.
              Ovo je prvi Novakov mec koji sam odgledao na Uimbldonu. Definitivno je bolji nego sam ocekivao. Iz komentara na forumu sam zakljucio da nije bio dobar protiv Edmunda. Medjutim, Novakova statistika protiv Edmunda je odlicna a u drugom setu fantasticna.

              PS
              Ljubitelju tenisa,

              Ne precjenjujem ja Federera. On je losiji nego 2014. ili 2015, ali Novak jos nije potpuno spreman da ga pobijedi na travi.
              Odgovor na ovo prvo boldovano bi mogao biti vetar .
              To je Novaku unosilo nervozu.
              A na drugi bold je jer je Karen verovatno išao na to da ga fizički izmori,produži meč za koliko god može,da bi se nastavilo sutra.
              Sve u svemu Dobar Novak ali ja tek u Sinsinatiju (vidi se i u anketi) očekujem titulu.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Stvarno ljudi sa tim pozdravom vise...aman pustite coveka nek radi ono sto mu prija. Odmah su svi zabalezili da mu se vratio.
                Nebitna stvar totalno.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema jos ostrinu na BH, ali je danas FH odlican, u dva meca servis, danas je i return bio bolji . Dobro je da ima sta da kombinuje ukoliko neki segment igre zataji.
                  Na ovom W dobio mladja od sebe igraca sa kojima se pre nije sastajao, nije dozvolio Edmundu drugu pobedu u nizu ,jos jedna od dobrih stari

                  Ipak gledam samo naredni mec.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Odgovor na ovo prvo boldovano bi mogao biti vetar .
                    To je Novaku unosilo nervozu.
                    A na drugi bold je jer je Karen verovatno išao na to da ga fizički izmori,produži meč za koliko god može,da bi se nastavilo sutra.
                    Sve u svemu Dobar Novak ali ja tek u Sinsinatiju (vidi se i u anketi) očekujem titulu.
                    Apsolutno se slazem da je vetar unosio pometnju na kraju zalio se stalno, a kako je vece padalo sve je jece duvao.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Naravno da je vetar uzicao. To smo apsolvirali prateci Novakove meceve. Na kraju se prilagodio. Moj utisak je da je skinuo brzinu sa servisa bas iz tog razkoga.

                      “I’m very pleased. .... It was really difficult conditions to play in. The last couple of games, I couldn’t really see the ball very well. Hopefully I can carry today’s win into the next match.”
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Kladionice ocekuju SF Nadal-Novak. U tom polufinalu bi Novak bio mali favorit. U finalu ucekuju da bude i Federer koji bi trebao biti veliki. Preko 70%. To jeste otprilike realno.

                        Originally posted by skeptik View Post
                        Djokovic ima najlaksi put do finala. Mislim da bi se Federer rado menjao sa njim ili bolje receno Novak se ne bi menjao sa njim po pitanju zreba. Anderson, Raonic/Izner su protivnici koje bi Novak radije da izbegne na WB. Sa druge strane Nisikori i Nadal mu bas leze na travi mada daleko od toga da ce biti lako sa njima. Ivanisevic ocekuje finale Federer-Novak, videcemo.
                        Kao Novakov navijac, ja se ne bih mijenjao za Federerov zrijeb. Ali ni kao Federerov navijac se ne bih mijenjao za Novakov zrijeb. Razlog je jednostavan. Federer lako izlazi na kraja sa serverima na travi. A Novak zna sto treba da radi protiv Nadala.
                        Last edited by NI; 09-07-18, 22:36.

                        Comment


                        • Znaci hvala Monfu
                          Da su otisli u 5, mec bi bio pomeren za sutra
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Oni nisu realni
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ludlo

                              "Postmatch I heard the organizers planned to cancel my match had Anderson and Monfils went to 5th.

                              Just like last year, I received an information that they can’t transfer us to Centre Court because of the pre-sold tickets etc.."

                              Opasan je po bezbednost
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Devojka sa zastavom, koja je na kraju dobila peskir

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X