Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je vaznije da gledaju sto Mariju nije skinuo titulu.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa ga sad nagradjuju
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Ladno ga nece pustiti da igra na CC da moze da zavrsi danas

        Comment


        • Ali FH [emoji102][emoji102]

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bravo Noksi
            Similis simili gaudet

            Comment


            • NI,
              Šta kažeš na Novak žreb sada u usporedbi sa onim što si pričao pred početak turnira?
              Gledajaći i druge parove.

              Comment


              • Idemo

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  NI,
                  Šta kažeš na Novak žreb sada u usporedbi sa onim što si pričao pred početak turnira?
                  Gledajaći i druge parove.
                  Novak nece imati onaj teski test u srijedu koji sam ocekivao. I Kirjos i Zverev su ispali. Nishikori je definitivno manje neugoda. Mec protiv Edmunda je bio odlican test. Znaci da je zrijeb bolji nego sam na pocetku mislio. Jos uvijek ne vidim kako moze pobijediti Federera.

                  Federeru je totalno otvoren put. Prva 4 meca setnja. Naredna dva Anderson a potom Raonic ili Izner. Da je Ljubicic birao raspored na travi, tesko da bi postavio bolje.

                  Posto Delpov mec nije zavrsen veceras, Nadal do polufinala ima tek za nijansu tezi zrijebo od Federera.

                  Comment


                  • 9 je na raceu, nema vise odbrane poena.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Novak nece imati onaj teski test u srijedu koji sam ocekivao. I Kirjos i Zverev su ispali. Nishikori je definitivno manje neugoda. Mec protiv Edmunda je bio odlican test. Znaci da je zrijeb bolji nego sam na pocetku mislio. Jos uvijek ne vidim kako moze pobijediti Federera.

                        Federeru je totalno otvoren put. Prva 4 meca setnja. Naredna dva Anderson a potom Raonic ili Izner. Da je Ljubicic birao raspored na travi, tesko da bi postavio bolje.

                        Posto Delpov mec nije zavrsen veceras, Nadal do polufinala ima tek za nijansu tezi zrijebo od Federera.
                        Ne znam cemu dizanje Rogera previse u nebesa. Ja imam neki unutrasnji dobar osećaj u vezi Novaka. Bez obzira sto smatram da je Edmund u najmanju ruku ocajno odigrao protiv Novaka ipak je pobeda ocigledno bila vazna. To se videlo danas. U svakom udarcu i pokretu se primecuje da se oseca mnogo prijatnije na terenu.

                        Da ne prejudiciram. Videcemo.

                        Svakako sta god bilo ipak bih ti odgovorio na pitanje kako da pobedi Rogera. Odgovor je, isto kao i 2014te. Na nadrealnu veru u sebe i svoje mogucnosti. U tome je daleko najbolji.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 09-07-18, 21:37.

                        Comment


                        • Dobro vece,

                          Uvek uz Noleta.

                          Samo polako, kockice ce se sloziti, treba vremena
                          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                          Comment


                          • Originally posted by Zoje View Post
                            Dobro vece,

                            Uvek uz Noleta.

                            Samo polako, kockice ce se sloziti, treba vremena
                            Dobro dosla...aa...???


                            Slozice se, negoo sta



                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Dobro doslaaa...???


                              Slozice se, negoo sta



                              tt
                              Hvalaaaa nisu hteli da me prime

                              Jos kako nego ce se sloziti, idemoooo Noleeeee

                              Laganica samo, radujem se svakoj pobedi, nista ne ocekujem a biceeee trofeja, sigurna sam u to
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment


                              • Dobro ti nama došla Zoje

                                Malo sam virila(nisam uspela da pažljivije odgledam meč) ali mogu vam reći da sam prezadovoljna onim što sam videla danas.
                                Posebno u prvom setu kada je napravio pa pretrpeo brejk, ni na trenutak nije dozvolio da ga to omete...i super je što je uspeo da završi danas...
                                Stav, ponašanje,igra...sve je bilo tu...jedino onaj pozdrav za publiku na kraju nije trebao da bude onakav, ali ok...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X