Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok ce biti sve to do sutra, jos malo da postedi tu nogu koliko god moze, zato nije ni cudno sto nije bas previse bio angazovan danas.

    I da... nije imao na treningu nikakav povez ili one kinezi trake.



    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • U 14h pocinje program na CC... prvo Rafa i De Minaur, slede Kerber-Osaka.... i ocekivano treci mec....

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Eto dočekasmo i taj CC i to već u 3. kolu.
          To naravno ne bi bilo moguće da nema za protivnika domaćeg igrača (titula 0) ali i potvrda kako u životu treba imati i malo sreće.
          sigpic

          Comment


          • Gledam nesto kladionice, i bas sam iznenadjen koliko veruju u Novaka u eventualnom finalu sa Rodzerom. Recimo, kvota na Novaka da dodje do finala je 3.25, a kvota da osvoji je 6. Naravno, posto nije sigurno da ce Rodzer doci do finala, ne moze tacno da se kaze kolike sanse bi mu kladionice davale protiv njega, ali ja mislim da bi Novak imao barem 40% sansi.

            Sa druge strane, Nadal ima vece sanse da dodje do finala (Kvota 2.75), al ii manje sanse da osvoji turnir. Kladionice za to daju kvotu 6.50.

            Razlog za tako nesto je jednostavan. Nadal je konstantniji, ima nesto bolji zreb, ali ako Novak pronadje svoju igru, prednost ide njemu. Ovakve brojke su po meni bile nezamislive ranije. U periodu od 2012-2014 bih ocekivao potpuno drugaciju sliku.

            Comment


            • Sad sam ukljucio da gledam. Biće ovo težak meč. Ali vreme je da Nole prelomi.

              Comment


              • Auuufff koliko bitan mec
                Bravo i za prevazidjene teskoce (puste mentalne)


                Aaaaa Vajda, ne secam se kada sam ga videla ovakvog u sred turnira

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I pored pokušaja pljačke završeno bez većih problema. Samo udarati lopticu a ne gurati, kad je to krenuo sredinom drugog seta Edmund je izgubio svaku šansu. Čini mi se da je naredni protivnik prolazan, još kad bi Nishikori riješio Kyrgiosa.
                  Je li ovo prvi put da ne širi ljubav prema tribinama nakon koliko tačno vremena?

                  Comment


                  • Jedno sam sigurna Novak nikada ali nikada ne bi nekome uzeo poen na nacin na Edmunda i sudija.

                    strasno, bitan mec.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Jako važan meč. Posebno sa psihološkog aspekta...Izborio se sa protivnikom, sobom, publikom i očiglednom nepravdom iliti krađom...
                      Takođe pokazao da je kondicija bolja, da ima veliku želju.Ali iznad svega pokazao je inat i da nije u mood-u amor i paz...i to u dva bitna navrata.
                      Jednom kada je psa i mater pomenuo publici u istoj rečenici i drugi na kraju meča kada im nije poslao energiju/ljubav/štagod to bilo...
                      Last edited by Marija81; 07-07-18, 21:26.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Marjan
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Bravo Nole, za pobedu , za zelju, za smirenost da predjes preko nepravde i posebno sto si otkacio ogavnu publiku

                            Comment


                            • Dobro se svrsilo.. Gledam Nisikorija kako udara, kakav tajming, kako riternira, milina.. Valjda ce malo podignuti nivo protiv Kacanova..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Novak - Hačanov treći na terenu 1 u ponedeljak.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X