Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Greg je jedan od onih koji cini se istinski veruju da Novak moze ponovo do top nivoa svoje igre Bar ja da dobijam takav utisak, citajuci sta se sve pise..

    Vazno je da nije bilo znakova nelagode u ruci ( napisali bi ste da jeste).
    Da odigra dubl kao Andy i Nick njihov mec . Posto verujem da ce Grigor dati sve od sebe da se pokaze u R2
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Batalite praćenje teniskih utakmica preko tv-a ili onih glumpavih strimova što svako malo koče.
      Dosta je subjektivnih impresija na bazi sopstvenih čula.
      Dosta je gledanja mečeva i slušanja iritantnih komentatora.
      Dosta je bombardovanja reklamnim porukama.
      Budućnost praćenja vašeg omiljenog sporta zove se LS.
      Samo LS razigrava vašu maštu.
      Samo preko LS možete videti poene i igru onako kako vi želite.
      Samo LS je potpuno besplatan.
      Pređimo svi na LS sada i odmah!
      sigpic

      Comment


      • Ja po LS cenim da je bilo fino . Potrudicu se da odgledam mec sa Dimitrovim.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment






          • tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post




              tt
              Nešto manji procenat ubačenog prvog nego u prvom meču ne menja utisak o sasvim solidnom servisu koji donosi pregršt lakih poena.
              Danas je bilo dosta proklizavanja srećom bez posledica.
              sigpic

              Comment


              • Pokusao da gledam, ali mi strim iseckao drugi set. Dimitrov se bas mucio sa servisom, Novak vise isao na siguricu nego forsiranje, mada vidim cak 4 duple. Malo direktnih poena, ostao mi u secanju jedan odlican volej pred kraj prvog seta. Top10 pobeda posle ko zna koliko vremena
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nisam gledao.

                    Znači iskidao Dimitrova.

                    Ona press konferencija je prelomna tačka.

                    Puštao sam ovde Zlatana Ibrahimovića i to je to "I am what I am".

                    Treba samo da bude ono što jeste i da ga boli uvo šta drugi, bilo ko misli.

                    Comment


                    • Inace danas je Novak ostvario 799-tu pobedu u karijeri... a imacemo valjda i mali jubilej sutra

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Meni je važno da je počeo da kida. Kao pre.

                        To je ono, kad se igračima i ne izlazi na teren. Uvek je bezveze 6:1, 6:1 izgubiti.
                        Taman da polako počnu da misle o tome i kunu žreb kleti

                        Comment


                        • Novak se uozbiljio. Počeo da unosi protein iz mesa. To je bio uslov Griča da nastave saradnju. Lepe vesti.

                          Comment


                          • Originally posted by Weltschmerz View Post
                            Novak se uozbiljio. Počeo da unosi protein iz mesa. To je bio uslov Griča da nastave saradnju. Lepe vesti.
                            A odakle ti to znas?

                            Mogu samo da zamislim taj dijalog
                            Nole: Voleo bih da nastavimo saradnju?
                            Gric: Moze al da jedes kako ja kazem.
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 21-06-18, 21:10.

                            Comment


                            • Ne moraš da mi veruješ ali Novak je počeo da unosi proteine iz mesa. To je bio uslov Griča. Saznao sam ovo iz nekih teniskih krugova.

                              Comment




                              • tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X