Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fica ima priliku da vidi koliko je Murray smrsao u ovom periodu iako je vrv bio u invalidskim kolicima a pouzdano se zna da je povratio muskulaturu od vremena pre povrede. Ne znam da li je obratio paznju na gluteuse(sigurno je video slike gde se pozdravljaju a Andy ledjima okrenut) po kojima je nekada bio poznat .
    Andy i Novak nakon perioda adolescencije imaju nesto zajedncko kada je telesna gradja u pitanju-priblizno istu visinu (188cm/191cm )


    Flaster na laktu koji je bio povredjen i vrsena m.int nije dobar znak , blago receno.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Pitace ga valjda nesto na konferenciji. Videcemo.
      Bh
      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Glavni utisak, evo na sredini drugog... lakoca sa kojom igra na travi.
        Melem za oci i podloga i majstor na njoj

        Zeleno, volim te zeleno.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Glavni utisak, evo na sredini drugog... lakoca sa kojom igra na travi.
          Melem za oci i podloga i majstor na njoj

          Zeleno, volim te zeleno.

          tt
          Ne vidim razlog za bilo kakvu euforiju.


          Flaster na laktu koji je bio povredjen i vrsena m.int nije dobar znak , blago receno.
          A ni za paniku.


          Bio je dobar danas ali smesno je pricati o bilo cemu nakon mec sa kvalifikantom. Posle Rima i RG moze se naslutiti neka konstantnost, ako i ovde dogura doleko to se moze potvrditi.

          Meni je prilicno ocigledno da je on vec sada top 8 igrac, samo fali neki dobar rezultat kako veliko ohrabrenje. Na RG je to bilo polufinale,u Qeensu je to titula.

          Ono sto je meni najvise zapalo za oko je ocigledno njegov fizicki izgled. Sada se sa sigurnoscu moze reci da je mrsav bio zbog smanjenja misicnog tonusa i manjka treninga a ne zbog mesa.

          Mec Endija ce da da mnoge odgovore vezane i za Novaka
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 19-06-18, 15:57.

          Comment


          • Apsolutno pogresno protumaceno moje uzivanje... ni e od euforije.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Panike takodje

              Nisam gledala mec , a tesko cu biti u prilici i da ispratim nesto od Queensa.
              Hvala Olja , barem neke informacije o igri
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Pa i nisam dala neke info bas...ali sve je funkcionisalo, naravno i protivnik nije bas reprezentativan... kao i uvek do sada ostaje da se vidi u narednim mecevima, a u sledecem sa Bugarinom ne bi trebalo da ima problema takodje.




                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ok , moze se nesto procitati o igri (mislim i na turnirsku temu) ne samo na Novakovu
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Fica ima priliku da vidi koliko je Murray smrsao u ovom periodu iako je vrv bio u invalidskim kolicima a pouzdano se zna da je povratio muskulaturu od vremena pre povrede. Ne znam da li je obratio paznju na gluteuse(sigurno je video slike gde se pozdravljaju a Andy ledjima okrenut) po kojima je nekada bio poznat .
                    Andy i Novak nakon perioda adolescencije imaju nesto zajedncko kada je telesna gradja u pitanju-priblizno istu visinu (188cm/191cm )


                    Flaster na laktu koji je bio povredjen i vrsena m.int nije dobar znak , blago receno.
                    Upravo gledam Mareja kako razbija Kiriosa i ne mogu da primatim ni najmanji gubitak misicne mase. Jedino sto mogu da primetim je nedostatak melanina, i starost, a celavost koju vesto prikriva kacketom.
                    A sto se Novaka tice, toliko sam izgubio poverenje u njega, da jedino osvajanje Kvinsa, Vimblija, Toronta i Sinsinatija zaredom moze da me uveri u povratak na stare staze..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Ma ok , nego bas si dosta negativan a cesce i maliiozan u izrazavanju toga sto vidis kao problem kod Novaka. Cesto i ne biras reci Nije sada nesto da pametujem i navodim te sta da pises, pamtim te kao gotivnog forumasa iz nekih boljih teniskih vremena, nekoga ciji je humor znao da bude vrcav ali ne i da vredja
                      Veruj nekada nije prijatno citati sve sto se ovde pise.

                      A morao bi videti da Nick lagano pusta Andya da uvezbava udarce, pa ce da bude malo kompetivniji , pa cemo posle da vidimo kakvo je raspolozenje trenutka.
                      Fizicki izgleda Andy mrsavije i mora , kuk nose kvadricepsi i delom gluteusi. On je imao i pre vise misine mase , pa gubitak mozda ne izgleda drasticno kao kod Novaka.
                      Sigurno da Djokovic ima svoj stil zivota u sportu i hoce da ga izgura, nece da odstupi od njega , neko je pominjao da je pionir. Takvima nikada nije bilo lako. Ali put je sam izabrao.
                      Kao sto pretpostavljam i ti primecujes jednu stvar kod starenja, ljudi koji su inace mrsavi tokom zivota imaju tendenciju da izgledaju jos mrsavije sa godinama. Ima tu i genetike (pogledaj Novakovu mamu, zena u svojim 50 godinama izgleda veoma vitko, i Novak je koscati tip rekla bih )
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Fića View Post
                        Upravo gledam Mareja kako razbija Kiriosa i ne mogu da primatim ni najmanji gubitak misicne mase. Jedino sto mogu da primetim je nedostatak melanina, i starost, a celavost koju vesto prikriva kacketom.
                        A sto se Novaka tice, toliko sam izgubio poverenje u njega, da jedino osvajanje Kvinsa, Vimblija, Toronta i Sinsinatija zaredom moze da me uveri u povratak na stare staze..
                        Isto gledam mec i ne vidim nikakvo razbijanje. Vidim Nika koji je parodija na tenisera i Endija koji se ne krece bas dobro ali ipak ne tako lose za rekovalescenta. Ovo je jos malo pa revijalni mec.

                        Kako pises malo mi je tesko da poverujem da si ti ikad bio ovo sto pisu za tebe. Pre bih rekao da ti je Novak ucinio nesto lose sto se povredio i sada ne igra u formi nepobedivog sportiste.

                        Comment


                        • Lako je biti navijac, hvaliti i bito vrcav kada onom za koga navijamo ide ili osvaja... e kada nastanu problemi onda se valjda pokaze ko u onoj narodnoj... u nevolji covek vidi ko mu je prijatelj. Naravno, malo karikiram, ali smisao i paralela su tu.


                          Nik ne igra bas nista danas, na snazi je onaj njegov prepoznatljivi mood, namerno ili ne... nebitno na kraju. E sad da li se mec prati ili samo reziltat na livescoreu... upitno je vrlo. Naravno, ovo je samo malo opazanje u moru izrecenih prilicno malicioznih provokacija ovde.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dobar je bio Novak danas.Bh je bio bas dobar.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X