Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak još neće ozbiljno..
    Što se mene tiče voleo bih da preskoči travu.. Da sačuvam živce..

    Oko glave.. Pogledajte ponovo intervju iz Beograda.. I videćete Novakovo "čudesno pitanjce" na prvo novinarsko pitanje..

    Comment


    • 147

      I meni se to cini.

      Comment


      • Secate se dogovora Vajda/Gric- RG a posle cemo videti. Ne odbacujem ni mogunost da je bilo uslovljeno..Propusta je bilo i tesko ih je nadoknaditi.. Naravno ostaje pitanje zasto bazicne pripreme fizicke spreme nisu kvalitetno ili uopste odradjene u periodu kada nije mogao da udara lopticu..
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Bice i kada bude izgubio prvo kolo Uso od Haider Maurera prica "ide ovo na bolje treba vremena".. Kakvog vremena kakvi bakraci. Glava je otisla zato sto je imala rok trajanja kao kod svakog "smapiona" sa ovih prostora.. Ne znam kako samo Lacoste Asics i ostali mogu da prihvate ovakvo srknavljenje ugleda..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Fića

            Pretjerujes brate, kakvo crno skrnavljenje ugleda. Pises kao ovi ljudi na b92.

            Comment


            • Nemoj tako Fico dolazi on do 4tog kola sjajnom igrom i onda ga izbacuje nadasve nadahnjucom igrom koja obara s nogu,iznenadjenje godine i turnira Rajeev Ram,koga slavi cela Amerika na uspehu,ali nema brige tu je Ao,tu nece niko igrati tenis zivota....valjda

              Comment


              • Nema tu kod njega iskonske radosti u životu, nažalost ni porodica mu je nije donela zato se i okrenuo tim mambo džambo glupostima. Jednostavno, ne uživa u onom što radi kao što je uživao dugi niz godina kada je i beležio najbolje rezultate. Šta je bio okidač, nedostatak sportskog motiva, narušena porodična harmonija ili nešto treće možemo samo da nagađamo ili da čekamo Novakove memoare da doznamo pravu istinu. Nema mir ni u srcu, ni u glavi, ne može ga imati ni na terenu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ovo su uvjeti koji su najbitniji i to točno ovim redom:
                  1 i najbitniji uvjet – zdravlje (izgleda da je to riješeno)
                  2.uvjet – volja (pokazuje da je ima)
                  3.uvjet – kondicija (ovaj uvjet je još uvijek dosta loš, njega nije riješio i on je zasada kamen spoticanja)
                  4.tehničko-taktička pripremljenost (bez kondicije ju je nemoguće postići)
                  Danas se jasno vidjelo koliko mu je kondicija i dalje loša. Pri tome ne mislim samo na trčanje. Njegovi udarci su mekani, plitki i nekonstantni. Vraća loptice protivniku kao za trening. On, koji je prije imao oštre, snažne i duboke udarce i koji je odmah udarao ritam i mljeo protivnike, sada je u potpuno suprotnoj poziciji. Vraća mekane i plitke lopte i sada je on taj kojem protivnici udaraju ritam i koji trči za lopticom. Do 2017 nisam ga vidio niti jednom da igra balone, a sada otkad se vratio nema meča da ne odigra barem 3-4 balona. To je najbolji pokazatelj koliko mu je kondicija još uvijek slaba.
                  Mislim da je odabrao krivi način povratka. Umjesto što je nespreman počeo igrati turnire i uz njih radi na vraćanju forme, trebao je da se spremi kako treba pa da se tek onda vrati. Zašto je odabrao takav put, to zna samo on. Od ovakvog povratka nema neke koristi. Patit će mu samopouzdanje, a i crv sumnje će se uvući u njega kad vidi s kojim protivnicima se sada muči. Naravno, ovo je samo moje mišljenje.

                  Comment


                  • Jbg ne mogu sve da preskacem...moram nesto i da procitam


                    Originally posted by dekkard View Post
                    Nema tu kod njega iskonske radosti u životu, nažalost ni porodica mu je nije donela zato se i okrenuo tim mambo džambo glupostima.
                    Zakuni se da si ovo napisao

                    Kako znas sta je iskonska radost u zivotu nekog coveka?
                    Na osnovu cega procenjujes da li je taj neko ima ili nema?
                    Kako znas sta je Novaku iskonska radost u zivotu i kako znas da je nema?

                    Ne mogu da verujem....




                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by 我媽媽你媽媽給大家 View Post
                      Ovo su uvjeti koji su najbitniji i to točno ovim redom:
                      1 i najbitniji uvjet – zdravlje (izgleda da je to riješeno)
                      2.uvjet – volja (pokazuje da je ima)
                      3.uvjet – kondicija (ovaj uvjet je još uvijek dosta loš, njega nije riješio i on je zasada kamen spoticanja)
                      4.tehničko-taktička pripremljenost (bez kondicije ju je nemoguće postići)
                      Danas se jasno vidjelo koliko mu je kondicija i dalje loša. Pri tome ne mislim samo na trčanje. Njegovi udarci su mekani, plitki i nekonstantni. Vraća loptice protivniku kao za trening. On, koji je prije imao oštre, snažne i duboke udarce i koji je odmah udarao ritam i mljeo protivnike, sada je u potpuno suprotnoj poziciji. Vraća mekane i plitke lopte i sada je on taj kojem protivnici udaraju ritam i koji trči za lopticom. Do 2017 nisam ga vidio niti jednom da igra balone, a sada otkad se vratio nema meča da ne odigra barem 3-4 balona. To je najbolji pokazatelj koliko mu je kondicija još uvijek slaba.
                      Mislim da je odabrao krivi način povratka. Umjesto što je nespreman počeo igrati turnire i uz njih radi na vraćanju forme, trebao je da se spremi kako treba pa da se tek onda vrati. Zašto je odabrao takav put, to zna samo on. Od ovakvog povratka nema neke koristi. Patit će mu samopouzdanje, a i crv sumnje će se uvući u njega kad vidi s kojim protivnicima se sada muči. Naravno, ovo je samo moje mišljenje.
                      Oldicna zapazanja , u vecini delim misljenje




                      Ako ste obratili paznju i Verdsko je rekao na KZS da je video Djokovica da fizicki pati u mecu cetvrtog kola ali da je on sam igrao jako lose i da bi samo malo bolja igra bila dovoljnja da se Novak izbaci , da bi npr od Nadala bio pociscen.. Bilo je tu i razocarenja porazom ali i onoga sto je osetio na terenu u mecu..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Vajda ostaje, jedino ako Novak nesto ne "smisli"...

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jel ima neko link od te press konferencije ?

                          Comment


                          • Bice malo kasnije

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Filip998 View Post
                              Bas ovo, i mene nervira to sto neki cetvrtfinale smatraju uspehom.. Znaci da je igrao protiv 200-og igraca u finalu, isto bi bio uspeh, jer ipak je to finale
                              S' obzirom na to gde je bio pre 2 meseca ili mesec dana ovo je odlično...Igra se na 3 dobijena seta a on nije kondiciono spreman- iz tog i još par nekih razloga o kojima ne bih ovog puta, smatram ovo dobri rezultatom.Da je moglo bolje moglo je.

                              Imao je 4:1 u četvrtom setu ako ne grešim,ali pitanje je da li bi fizički mogao da iznese peti set pa da prekosutra izigrava glinenog goluba Timu...

                              Originally posted by miloolja View Post
                              Ne znaju ljudi kako se stvara i dize kondicija kod.profesionalnih sportista. Misle ako je trenirao, vozio bajs, veslao tracao uz stepenice, isao u teretanu poslednja 3 meseca jel eto i Grica ponovo...to je to...ali njje jbg.

                              Sto se tice W...verujem da ce da igra, da je ovo trenutno samo razocarenje pre svega, no treba sacekati i videti sta je sa tom povredom.

                              tt
                              Ovde se slažem sa tobom, mislim da je trenutno razočarenje ili je mislio da neće igrati pripremne turnire pre Vimbldona.

                              Onaj Ozmov twit da je Novak popi*deo ...pa i jeste i to sa razlogom...publika mu je u nekoliko navrata jako odmogla kao npr. na onoj set lopti kada je na mreži izbacio FH onako visoko i daleko.

                              Što se povrede tiče za vrat ne brinem,već se dešavalo i samo dobro zagrevanje pre meča rešava stvar i ako izbegava promaju (moram malo i šale da ubacim,mnogo mračite ljudi)...

                              Kada je list u pitanju mislim da je malo istegao mišić, ništa strašno...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Imao bi 2 dana pauze sasvim dovoljno,ja nisam primetio kondicione probleme nikakve,sa samopouzdanje ogromne probleme i sa konstantnoscu isto,kondicija je najmnanji problem trenutno,nivo ima ono protiv Aguta je bio potreban nivo

                                Comment

                                Working...
                                X