Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je taj mec koji je tacka preokreta bez obzira na rezultat posle ovog meca, ako Novak pobedi. Italijan igra kao Vavrinka 2015te.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Hhahahhahaha... Šta pusti Nole

        Comment


        • Penzija drugovi, od koga je on izgubio na tri dobijena ovo nisu istine. Ali ove greske u TB i citav pad u cetvrtom setu, plus servis volej na kraju, bas da se covjek zapita zasto igra i dalje. Ovo je najveca bruka u njegovoj karijeri, nikad od goreg igraca na Slemovima nije izgubuio, bez ikakve snage u udarcima, prije par godina ovaj mu ne bi uzeo vise od tri gema ukupno.
          sigpic

          Comment


          • Steta, stvarno steta. Nemam sta drugo da kazem. Italijanu svaka cast ali imao ga je u 4. setu i 5. set bi bio samo formalnost. Steta.

            Comment


            • Šta si očekivao posle onakvog početka godine?

              Comment


              • Zasluzeno izgubio. Ono strahovanje za glupost pre meca....ipak se ostvarilo, nazalost.
                Jedino sto mi se svidja sto se borio na kraju, ali ono prosipanje zicera, iako je i zbog umora sve bilo u tb...ne sme sebi da dozvoljava nikako. O bacenom IV setu pre tb, losem ulasku u mec... da ne pricam.
                Glupost.
                Zivce mi iskida. Ufff!

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sve TB gubi na potpuno isti nacin. Sto je mnogo , mnogo je.. Koliko samo promasenih zicera
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Servis volej je imao u jos jednom bitnom momentu...mislim u drugom, ali Marko nije proso.


                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Idemo dalje....

                      Comment


                      • I relano sve ukupno Novak je bio bolji igrac, ali sampionske vrline su zakazale.

                        Comment


                        • Posle Rima i 4 meca ovde, ovo je veliki korak unazad. Kilav ulazak u mec, protivnik se razigra i dobijemo dramu za kidanje zivaca. I posle svega opet ne odservira za set, propusti par set lopti u TB. Bas tezak poraz.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • I ne bi uzeo više od par gemova sigurno.

                            Prva 2 seta brzina Novakovih udaraca FH i BH 75 i 71mph
                            3 i 4 set je to naraslo na 78 i 74mph
                            2016 brzina je bila 84 i 79 protiv Thiema 86 i 81mph
                            Ako uzmemo u obzir da su mu udarci prosječno bili duži za pola metra do metar dobijamo ogromnu razliku i koliko je daleko od najboljeg tenisa, mnogo daleko. Jeste sramota izgubiti od Cecchinata u četvrtfinalu GS-a, ali ne treba previše žaliti jer su dalje prepreke svakako bile nepremostive.

                            Dočekao je i da ga ove spodobe s tribina podržavaju kao svog i to protiv Marka, bem ti sunce

                            Comment


                            • A ovi u studiju kao iznenadjeni a cuka oce da im iskoci od radosti..

                              E Novace Novace.. sve ti vrattise
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Imajte na umu da ovo pišem "vrele glave"
                                Čim ga Mats hvalio nije ni čudo što je izgubio...
                                Ali redom...
                                Da mi je neko pre RG-a i žreba rekao da će igrati QF odmah bih bez da razmislim potpisala...
                                ALI...time moje razočarenje u današnji nastup nije manje,jer očekivanja su rasla kako je turnir odmicao.
                                Imam utisak da je na teren izašao ili svestan umora i znao da ne može ili je potcenio protivnika,a onda i onaj problem sa vratom...
                                Koji je opet posledica toga da se nije dobro zagrejao pre izlaska na teren...i direktan uzrok gubitka prvog seta...

                                No ovo i nije tragično, svi znamo gde je i kakav je pa i on sam i zna na čemu da radi.
                                Sledi sezona trave i mislim da će ( a već pisah o tome kao papagaj sam) tek na Vimbldonu biti pravi Novak, uostalom i Marjan je potvrdio da je Nole tek na 75-80%...do Vimbldona će biti 100%,još da ga i tamo žreb pogleda...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X