Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Odlican intervju, pogotovo ono o Vajdi. Steta sto se nije ranije operisao (napadao bi Australiju), steta sto se nije kasnije vratio poslije operacijie(napadao bi RG). Nadajmo se da ce napadati USO.
    Samojako! Napada titulu Nole!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • pecaros,

      To sto nisu otkrili polomljenu koscicu je veliki peh. Mogao je biti operisan proslo ljeto, uzivati u Tarinom rodjenju i jos uvijek doci 100% nabrusen u Australiju. On mora da kaze da ide na titulu.

      Originally posted by Sandugp View Post
      Samojako! Napada titulu Nole!
      Jos tu nema mentalnog dijela na nivo koji se zahtinjeva - fokusa, koncetracije, intenziteta... Gledaj ovaj ec sa Munarom. Zeli malo duzi trening ali svejedno ima neobjasnjive padove u igri.
      Last edited by NI; 30-05-18, 12:49.

      Comment


      • Meni ovi mecevi sa Munarom i Silvom ne predstavljaju nikakav ozbiljan pokazatelj,lepo je Mats rekao pre 2 dana da je Novakov najveci problem sto mu se ne igra,sto mu nedostaje motivacije,slazem se da njim sto se tice ovih ranih meceva,to je takva mrzovoljnost,da bi mu ja pozavidei,bukvalno 1 do 2 grma odigra kako treba i da sve od sebe,ostalo samo kada zagusti

        Novak je od 2014 postao igrac velikih meceva,u velikoj vecini turnira i tom periodu najbolje partije je pruzao u finalu protiv najacih protivnika

        Samo tada su protivnici gubili meceve u svlacionici,sada bas i nije tako jednostavno

        Comment


        • Novak je danas bio dobar, veci dio meca odlican. Medjutim, imao je puno padaova u koncetraciji, intezitetu, fokusu... Dobra je stvar da je to uvijek bilo prvremeno.

          Izgubio je brejk u prvom setu kad je servirao za set ali je fenomenalno odigrao TB. Bio je na putu da isto ucini u 2. setu ali se trgao poslije 0:30.

          Munar je bio idealan protivnik. Dobar igrac bez velikog oruzja uz to prvai sljakas. Idealan za dizanje forme.

          Protiv Aguta cemo imati pravi test.

          Comment


          • Otprilike slicno vidim mec, mada su mene bas "iznervirali" ti padovi koncentracije, gemovi koji su prolazili pored njega. Ne svidja mi se generalno kako je pristupio mecu, ali nadam se da je pred njim dosta duela u Parizu, pa je potrebna i doza relaksacije u pocetnim rundama. Agut je dobar test, tu fokus i intezitet moraju biti na visokom nivou.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Konferencija za štampu juče posle Mumara:

              "Ponovio je da sada ima druge prioritete.
              "Ne želim da budem ista osoba i isti igrač koji sam bio pre dve, tri ili četiri godine. Sada imam drugačiji život – nije sve samo tenis, kao što je bilo ranije", zaključio je Đoković

              Još više sam zainteresovaniji za meč s Agutom posle ovakve izjave, i videlo se da je došao indisponiran na RG


              Sent from my SM-G955F using Tapatalk

              Comment


              • Treba vremena za sve one ljude koji su opsednuti njegovom nepobedivošću da se pomire sa tim da neće više biti tako. Ali vrhunskog tenisa sa njegove strane svakako će biti. Nijednog trenutka nisam video da je indisponiran. Tenis je zadovoljavajuci. Ovo je vec top 8 nivo. Igra se u 3 seta, to je novo za njega. Kako prolazi runde rašće i fokus i biće bolje igre dok ne dođe meč koji se igra na kondiciju. To je 1/4 finale pa nadalje. Mislim da on razmislja mnogo dugorocnije nego sto mislimo.

                Kada vidim kako mu komentarisete igru cini mi se kao da cekate neko savrsenstvo i zaboravljate losije igre u prvim kolima ranije kad je bio najbolji. Samo su tad bile u senci velike dominacije. Sad ide dlaka u jajetu.

                Budite srecni sto uopste mozemo da ga gledamo.

                Comment


                • U Knezu imate novu RG kolekciju.. Po 10k šorc i majica..

                  Comment


                  • Sutra protiv Aguta na SL, drugi mec posle Kiz -Osaka

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Sutra protiv Aguta na SL, drugi mec posle Kiz -Osaka

                      tt
                      Dobijao ga je često, 6:1 H2H, ali nikad baš nešto lagano... Ako ga prođe, s kim bi igrao posle?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pobednik Dimitrov -Verdasko

                        A sta je bilo nekada-bilo, pa i h2h...ovo je druga prica.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Dobijao ga je često, 6:1 H2H, ali nikad baš nešto lagano... Ako ga prođe, s kim bi igrao posle?
                          U oba meca na GS Roberto osvojio po set USO15 i RG 16.
                          Ali i sam RBA je u promenjivoj formi ove godine, u DC ga dobio na sljaci CNorrie-a npr.
                          Za njega vazi da vise preferira hard pa cak i travnatu podlogu nego sljaku.
                          Djokovica dobio u Shangai-u 2016 , taj mec je momenat koji je po meni obelezio pocetak velikog pada u Novakovoj igri i rezultatima .
                          Ravan FH njegov najveci adut ,a udarac iz nekog razloga ne odgovara Novaku u ovom match upu, mogucnost da trci i vraca sve u teren, pretpostavljam jos manje verziji 2018 , koja nema balans ofanzive i defanzive, pravi mnogo gresaka po mecu... Precesto ide iz krajnjosti u krajnost, kako ni pojedinacni segmenti nisu ni blizu kako se nadao da ce biti

                          Ocekujem tezak mec .
                          Last edited by Maxx-a; 31-05-18, 21:00.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Ovde su obojica u specifičnoj situaciji i sve je moguće.
                            RBA se desilo šta se desilo pre nepune 2 nedelje, promenljivog je raspoloženja.
                            Novak se vraća posle povrede...
                            Ovaj meč po meni će presuditi mentalni a ne fzički plan.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Podseća Nole na stare dane kad posle teškog seta zadnji dobija ubedljivo. Sledeći je Verdasko koji je mnogo nezgodan kad ga krene. Dimitrov bi mu bolje legao, ali šta je tu je. Na muci se poznaju junaci. Takvi mečevi dižu samopuzdanje.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                              Comment


                              • Novak na ovom RG samo Špancima... Samo nastavi ovako.

                                Comment

                                Working...
                                X