Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni, ako se neko sprema da osvoji nesto on u to mora i da veruje. Ja sam siguran da on veruje da moze do titule, da li je to nerealno sa njegove strane to je druga stvar. By the way, gde se denu tvoj optimizam.

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Ozbiljno?

      Šta se priča.
      Izmotavam se Marko

      Kakva nova zena, kakvi bakraci...

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Ni, ako se neko sprema da osvoji nesto on u to mora i da veruje. Ja sam siguran da on veruje da moze do titule, da li je to nerealno sa njegove strane to je druga stvar. By the way, gde se denu tvoj optimizam.
          Imamo dvije stvari.

          1.
          Novak duboko vjeruje u svoju sposobnost da dostigne odredjeni nivo ili cilj. U proslosti je to uspijevao. Mislim da ce ponovo uspjeti. U tom smislu sam optimista. Bio sam i poslije poraza od Pera. Kad ce to doci? Ne znam.

          2.
          Drugo je pitanje kako to izgleda na terenu, kad se suoci sa realnom situacijom. Tu se vidi gdje je u tom trenutku. Nece igrati drop zato sto ne vjeruje svom BH. Promasice nesto na 0:30 sto bi pogodio na 30:0. Ti si uocio da je danas samouvjerenje bilo bolje nego prije nedjelji dana.

          Medjutim, najteza stvar u istoriji tenisa je pobijediti Rafu na RG-u. Novak mora da puca od samouvjerenja za takav podvig. Nisam optimista da se to moze postici u narednih 15 dana.

          3.
          Poslije danasnjeg poraza, Novakove sanse da osvoji RG su porasle sa 6% na 7%. Na pocetku nedjelje su bile 3%. Rafine su danas pale par postotaka i sad su "tricavih" 67%. Kladionice vide danasnji mec kao dalji Novakov napredak ali Rafa je jos uvijek jako daleko.

          Zverev ima isto 7% a Thiem 6%. Slijedi Nishikori sa 1.5%.

          Comment


          • Betfair:

            Nadal 1.49,
            Zverev 13.25
            Novak 14
            Thiem 16.25

            Comment


            • Kada ces NI da promenis (uklonis) postojeci avatar?
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Betfair:

                Nadal 1.49,
                Zverev 13.25
                Novak 14
                Thiem 16.25
                Betfair..nije klasicna kladionica,ona ti je posrednik recimo ti mozes tamo stavis na Rafu da uzima RG kvotu 2.00 i da primas uplate od drugih korisnika dokle ti zelis ,isto tako i da uplacujes

                Comment


                • I ja mislim da napada titulu na RG. To sam zapravo pomislio prvi put posle Borne i kada je krenulo pobeda poraz. Klasično tempiranje forme. Hteo je Nadala samo jednom pre RG, kada bude spreman koliko toliko.

                  I danas je Novak pobedio. Videlo se to posle prvog seta kad se nervirao kao kad je bio klinac. On kada je takav ... Forhend odličan i umor je presudio na kraju.

                  Jedino što i dalje fali u odnosu na pre je kretanje za nijansu samo je gore, ali kako on dobro izgradi poen to je umetnost.

                  Forhend njegov pre koliko se sećam nikad nije bio neki faktor preteran u igri, a sad ga igra konstantno sigurno.

                  Ja sam ubedjen da će on ići na titulu na RG i tu ga može samo zaustaviti Rafa Nadal i Novak Djoković tj sam sebe. Mada ne verujem.

                  Čestitke i Rafi ljudina je.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Betfair..nije klasicna kladionica,ona ti je posrednik recimo ti mozes tamo stavis na Rafu da uzima RG kvotu 2.00 i da primas uplate od drugih korisnika dokle ti zelis ,isto tako i da uplacujes
                    Upravo je zato najbolja. Onda odrazav sto sve druge kladionice nude.

                    Originally posted by Maxx-a View Post
                    Kada ces NI da promenis (uklonis) postojeci avatar?
                    Kad dodje vrijeme.

                    Originally posted by Uroš View Post
                    I ja mislim da napada titulu na RG. To sam zapravo pomislio prvi put posle Borne i kada je krenulo pobeda poraz. Klasično tempiranje forme. Hteo je Nadala samo jednom pre RG, kada bude spreman koliko toliko.

                    I danas je Novak pobedio. Videlo se to posle prvog seta kad se nervirao kao kad je bio klinac. On kada je takav ... Forhend odličan i umor je presudio na kraju.


                    Jedino što i dalje fali u odnosu na pre je kretanje za nijansu samo je gore, ali kako on dobro izgradi poen to je umetnost.

                    Forhend njegov pre koliko se sećam nikad nije bio neki faktor preteran u igri, a sad ga igra konstantno sigurno.

                    Ja sam ubedjen da će on ići na titulu na RG i tu ga može samo zaustaviti Rafa Nadal i Novak Djoković tj sam sebe. Mada ne verujem.
                    Jednako citamo njegove izjave. Konstantno ponavlja da je cilj RG, da je Vajda do kraja Rg-a...

                    Dalje, kad je on kometarisao vjetar? Uvijek bi rekao da su uslovi isti za obojicu. Kad se toliko bunio na raspored? Klasicno ponasanje covjek koji je frustriran jer mu plan ne ide, a misli da bi trebao da ide.

                    Na kraju danasnjeg dana je Novak manje nezadovoljan od Rafe. Rafa je imao idealne uslove i opet se mucio. A Novak ima dva nacina da pobijedi Rafu, standardni koji je vec provjeren i agresivni koji nije dokazan na sljaci iako je nije ni opovrgnut. 3. set u polufinalu RG 2008, 2, kraj 4. i pocetak 5. u polufinalu RG 2013. To je dobijeno agresivnom a ne standardnom igrom. Ako je sunacano, mora agresivno. Ako je vlazno, moze da varira.

                    Ovoga puta igra rastereceno RG. To je po prvi put. Prosle godine je bio van forme. Svejedno, ne vjerujem da moze dici kondiciju i samopouzdanje do Rg-a. Kasini 15-30 dana. Steta.
                    Last edited by NI; 19-05-18, 22:27.

                    Comment


                    • I ja mislim da napada titulu.
                      Napadni je Nole!!!!!
                      Inace - verujem da je do sada zbog losije forme i raznoraznih mucenja nije napadao titule na turnirima na kojima se pojavljivao. Nerealne ciljeve nije zeleo sebi da postavlja. Sada kad je sve po starom - sada u totalni napad!
                      Last edited by Sandugp; 19-05-18, 22:09.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Upravo je zato najbolja. Onda odrazav sto sve druge kladionice nude.
                        Ma nisu to druge kladionice to nude obicni ljudi ti ja,mogu ja sutra da stavim Nole uzima RG kvotu 50 i da primam uplate,naravno moram imati dovoljno sredstva na racunu da isplatim ako prodje ,isto tako ja mogu nekom drugom da uplatim nesto,to je kladjenje izmedju obicnih ljudi nema to veza sa drugim kladionicama,a ovo sto je @dekinjo okacio ti je Williajam hill od sinoc,mozda i danas nisam gledao,slicno je i svi drugim vodecim kladionicama bilo sinoc

                        Comment


                        • NI, jel si igrao kladionicu.

                          Ali ovo nije to. Lepo je Fix objasnio.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ma nisu to druge kladionice to nude obicni ljudi ti ja,mogu ja sutra da stavim Nole uzima RG kvotu 50 i da primam uplate,naravno moram imati dovoljno sredstva na racunu da isplatim ako prodje ,isto tako ja mogu nekom drugom da uplatim nesto,to je kladjenje izmedju obicnih ljudi nema to veza sa drugim kladionicama,a ovo sto je @dekinjo okacio ti je Williajam hill od sinoc,mozda i danas nisam gledao,slicno je i svi drugim vodecim kladionicama bilo sinoc
                            Ja samo koristim betfair!

                            Kad dajem kvote, uzimam sredinu. Novak moze da se kupi po 13.5 i proda po 14.5. Sredina je 14.

                            Originally posted by MarkoNFL View Post
                            NI, jel si igrao kladionicu.
                            Cesto igram tj. kladim se ali ne komentarisem dok ne zavrsi turnir.
                            Last edited by NI; 19-05-18, 22:25.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              I valjda da nađe drugu ženu... ili je možda našao

                              Okeeej..dakle sada u trećem kolu na RG može da se sretne sa nosiocima od 9-16... RF ne igra, dakle pomeraju se svi za jedno mesto i potencijalni kandidati su: Izner, Busta, Švarcman, Kveri, Agut, Sok, Puj i Edmund.
                              Može doći do nekih malih pomeranja, jer pojedini igraju sledeće Lion i Ženevu, ali sumnjam.
                              Ne može biti nikakvih pomeranja posle Rima zbog Liona ili Ženeve bar što se tiče RG. Jer će se poeni za ta dva turnira uneti kad već bude izvučen žreb za RG. Tako da se za RG gleda ova sad lista što treba da izađe.
                              Moram reći da što se tiče ranga na listi ovde u Rimu je odradio odličan posao i olakśao sebi put na RG.

                              E sad da se okrenem drugim stvarima.... Ove nedelje sam vrlo zadovoljan i uživao sam u igrama. Odigran lep broj mečeva i vrlo vredne pobede su ostvarene. Odličan meč sa Nadalom i da je uspeo uzeti TB pa tu bi onda bilo svašta. Ipak to je bio odličan test jer je sve bilo na strani Nadala i opet je Nole imao lepu priliku
                              Očekivanja za RG: Pa kao uvek probaću što realnije...Kad uzmemo u obzir žreb , raspored i sve druge uslove koji mu često baš odmognu. Ja ću sad reći da se nadam četvrfinalu ili bar polufinalu zavisno od žreba
                              Naravno uvek uživam i ako se prijatno iznenadim u tom slučaju još bolje

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                I ja mislim da napada titulu.
                                Napadni je Nole!!!!!
                                Inace - verujem da je do sada zbog losije forme i raznoraznih mucenja nije napadao titule na turnirima na kojima se pojavljivao. Nerealne ciljeve nije zeleo sebi da postavlja. Sada kad je sve po starom - sada u totalni napad!
                                Druže ti si poznat kao neko ko je sport video samo na TV, analitičar i statističar. Gotivim te ali znam da je tako i rećiću ti samo da se ne razumeš uopšte ni u tenis, ni u sistem bodovanja, ni u tempiranje forme, ni u taktiziranje.

                                Mogao je 5 puta doći do Nadala i izgubiti i sjebati skor koji se godinama gradio. Ja mrzim kako sam ti napisao ovaj post jer nisam u fazonu ali to toliko upada u oči da se nikad loptu pipnuo nisi. Stvarno ništa lično. Samo mislim da ti to posmatraš nekim očima kojima se sport ne posmatra jer to tako ne funkcioniše kao što ti zamišljaš bar ne na tom nivou.

                                A takav je naš narod.

                                Pazi ja ga prvi napadah dok se nije borio, ali njegovo taktiziranje... Edmund, Tim pre neki turnir. Lagano.

                                Tačno znam kad Novak igra na max kad ne. Nekad uzme samo set da ostane što duže u igri i na kraju popusti. To je proces povratka jer nije želeo da se preforsira i da ga neko nakanta dok je on na 30% snage.

                                Comment

                                Working...
                                X