Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi se napredak, Vajda i Gebhard cim su tu sve ide na bolje. E sad da pocne da jede meso i bice opet covjek od njega
    sigpic

    Comment


    • I valjda da nađe drugu ženu... ili je možda našao

      Okeeej..dakle sada u trećem kolu na RG može da se sretne sa nosiocima od 9-16... RF ne igra, dakle pomeraju se svi za jedno mesto i potencijalni kandidati su: Izner, Busta, Švarcman, Kveri, Agut, Sok, Puj i Edmund.
      Može doći do nekih malih pomeranja, jer pojedini igraju sledeće Lion i Ženevu, ali sumnjam.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Skorasnji primer u mecu sa Chungom na AO gde je dva TB izgubio na veoma slican nacin. Takodje se vracao iz zaostatka u prvom setu , samo da bi ga lako izgubio u TB. Ista perspektiva drugi igrac
        Protiv Djokovica sada svi biraju da serviraju prvi (cak i oni koji se mahom opredeljuju da prvi vracaju servis medju koje spada i Nadal) , a to je dovoljan znak da se nadaju da ce mnogo lakse podleci pritisku bilo to serviranje za ostanak u setu ili igranje TB (sustinski nema velike razlike)
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          U principu se slazem sa svim sto si napisao sem sa ovim boldovanim pod tackom 5. Samouverenje nije nedostajalo. Dva puta je servirao za ostanak u 1. setu i oba puta je uspesno to odradio i to protiv Nadala na slljaci. Ogroman je to pomak u odnosu na ranije meceve. Mentalne blokade vise nema. Ostala je kondicija i taj BH da bude malo konstaniji.
          Dijelom si u pravu. Samouvjerenje je mnogo bolje nego prije samo nedjelju dana. Ali da bi dobio Nadala na sljaci po suvom vremenu i vjetru treba da si super samouvjeren. Nadal je odigrao strasan TB, ali Novak je izgubio 5 od 6 svojih servisa u TB. To ima veze sa samouvjerenjem. Olako je izgubio oba servis gema i to ima veze sa samouvjerenjem. Igrao je nerezonske dropove i to je dijelom povezano sa istim.

          U kriticnim gemovima (TB i gemovima u kojima je neko imao BL) Nadal je imao ideks dominacije 1.23. U ostalim gemovima Novak je imao indeks dominacije 1.30. Ista stvar malo drukcije recena:

          Novak je dobio 3 od 11 servis gemova sa 0, 0 od 2 kad je Nadal dosao do 40, 1 od 6 servis poena u TB.
          Nadal je dobio 2 od 10 servis gemova sa 0, 2 od 3 kad je Novak dosao do 40, 3 od 5 servis poena u TB.

          Kad je bilo gusto, bitno bolji je bio Nadal.

          Originally posted by skeptik View Post
          Posle meca se zalio na vetar i da je on bio kljucan zasto mu BH nije funkcionisao.

          "Ljudi koji gledaju na televiziji, oni ne vide, ali je ogromna razlika kada igrate protiv Nadala i vetra. Ako ne pogodite tačno mesto, on je tu – na loptici" - zakljucio je Djokovic.
          Ja sam vise puta podvukao u svom postu da je vjetar igrao veliku ulogu! Zato je Novak bio onako razocaran. On se spremao da pobijedi. I dosta bucni protesti protiv termina su znak da je Novak racunao da moze da pobijedi.

          To znaci jedno! On se sprema da uzme RG. Druga je stvar sto ja mislim da je to nerealno, da precjenjuje sebe.

          Comment


          • Da zaboravila sam da je ispao iz 20, mislim da je od ponedeljka 22gi...ali uz ovaj nivo nema nikakve bojazni da će se uskoro vratiti tamo gde je bio poslednjih 12 godina.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Da zaboravila sam da je ispao iz 20, mislim da je od ponedeljka 22gi...ali uz ovaj nivo nema nikakve bojazni da će se uskoro vratiti tamo gde je bio poslednjih 12 godina.
              Da je ispao kolo ranije bio bi naš drugi igrač

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                I valjda da nađe drugu ženu... ili je možda našao
                Nadajmo se da je nasao, kakva god da je bolja je od ove
                sigpic

                Comment


                • Esi video... svaka joj čast, koja god da je

                  A epski poen, mislim jedan od... da zabeležimo i ovde, ledeničaj je postavila u temi... a ovo je

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Protiv Djokovica sada svi biraju da serviraju prvi (cak i oni koji se mahom opredeljuju da prvi vracaju servis medju koje spada i Nadal) , a to je dovoljan znak da se nadaju da ce mnogo lakse podleci pritisku bilo to serviranje za ostanak u setu ili igranje TB (sustinski nema velike razlike)
                    Ne znam za druge, ali Rafa od pre koju godinu uvek bira da servira prvi kada se igra na sljaci.
                    13/13!

                    Comment


                    • Tenis nije samo Rafael Nadal - napisala sam medju igracima u koje spada spada i Nadal -mahom.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Dijelom si u pravu. Samouvjerenje je mnogo bolje nego prije samo nedjelju dana. Ali da bi dobio Nadala na sljaci po suvom vremenu i vjetru treba da si super samouvjeren. Nadal je odigrao strasan TB, ali Novak je izgubio 5 od 6 svojih servisa u TB. To ima veze sa samouvjerenjem. Olako je izgubio oba servis gema i to ima veze sa samouvjerenjem. Igrao je nerezonske dropove i to je dijelom povezano sa istim.

                        U kriticnim gemovima (TB i gemovima u kojima je neko imao BL) Nadal je imao ideks dominacije 1.23. U ostalim gemovima Novak je imao indeks dominacije 1.30. Ista stvar malo drukcije recena:

                        Novak je dobio 3 od 11 servis gemova sa 0, 0 od 2 kad je Nadal dosao do 40, 1 od 6 servis poena u TB.
                        Nadal je dobio 2 od 10 servis gemova sa 0, 2 od 3 kad je Novak dosao do 40, 3 od 5 servis poena u TB.

                        Kad je bilo gusto, bitno bolji je bio Nadal.



                        Ja sam vise puta podvukao u svom postu da je vjetar igrao veliku ulogu! Zato je Novak bio onako razocaran. On se spremao da pobijedi. I dosta bucni protesti protiv termina su znak da je Novak racunao da moze da pobijedi.

                        To znaci jedno! On se sprema da uzme RG. Druga je stvar sto ja mislim da je to nerealno, da precjenjuje sebe.
                        NI, malo si protivrecen. U zadnjoj recenici kazes da je spreman da osvoji RG a pominjes manjak samouverenja. To ne ide zajedno. Inace sam TB je u principu velika lutrija i znao je on da gubi TB i kad je bio No.1. Mnogo je bitnije kao sto rekoh sto se nije predavao u 1.setu. Prvo je vratio brejk a onda dva puta servirao za ostanak u setu. To znaci da je verovao u sebe.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Esi video... svaka joj čast, koja god da je
                          Ozbiljno?

                          Šta se priča.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            NI, malo si protivrecen. U zadnjoj recenici kazes da je spreman da osvoji RG a pominjes manjak samouverenja. To ne ide zajedno. Inace sam TB je u principu velika lutrija i znao je on da gubi TB i kad je bio No.1. Mnogo je bitnije kao sto rekoh sto se nije predavao u 1.setu. Prvo je vratio brejk a onda dva puta servirao za ostanak u setu. To znaci da je verovao u sebe.
                            Nisi dobro procitao. Napisao sam da se:

                            "On se sprema da uzme RG." -------Novak ima ozbiljnu namjeru da napada titulu na RG-u.

                            Ja pak mislim da mu manjka kondicije i samovjerenja da u tome uspije. Naravno i jedno i drugo ce nastaviti da se popravlja. Svejedno, ne dovoljno brzo da bude stvran konkurent za RG.

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Tenis nije samo Rafael Nadal - napisala sam medju igracima u koje spada spada i Nadal -mahom.
                              Ne znam cemu takav odgovor. Nisam to napisala da bih te ispravljala, vec da kazem da bar kod njega to u kakvom je stanju Novak nema nikakve veze.
                              13/13!

                              Comment


                              • Koliko je taj poen dobar, a opet nista znacajno sa njime nije uradio , ako se ne varam u tom momentu je stigao do 30 0 na protivnikov servis. Opet govori o mentalnom statusu u mecu.
                                Tu ocekujem mukotrpniji put nego na fizickom planu (sada kada su problemi sa povredom reseni)
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X