Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prolazi sutra Gruzijca, ali mu posle iskače topdzija Isner ili Raimos Vinjolas (najdosadniji zemljaš).

    Čak i da ih prodje treba da ga udari neko prosvetljenje u vidu munje i komete da se expresno vazdigne ne bi li pobodio Dimitrova koji igra najbolji tenis u karijeri.

    Ali pošto je Roma u pitanju, i izgleda kao da Nolence ima neki plan a tad je najopasniji očekujemo dobar rezultat.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

    Comment


    • Novak sutra treći meč na Pietrangleli.
      sigpic

      Comment


      • Evo jedna interesantan podatak :

        Djokovic,

        Last 16 M1000:

        1 final, 2SF, 2qf, 1 4th round, 1 3rd round, 3 2nd round, 6 not played.

        16 M1000 before this run:

        11 titles, 3 Finals, 1 2nd round, 1 not played.

        Comment


        • On se ludo zabavlja još će se i sprijateljiti sa Ničeom

          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • A kaće zvrk na teren?

            Zauzeta sam, nisam u toku, sve nešto kasnim, nikako da ga navatam
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Tim se posle Nadalovog skalpa očito zadovoljio pa gubi tamo gde bi lagano morao dobijati.
              Ajde protiv Zvereva ali ovo danas, jeste da mu preko puta stoji domaći ljubimac, jeste da je podrška na Fonjinjijevoj strani ali iskusni Žabar odavno ne igra u optimalnoj formi za ozbiljno bavljenje tenisa.
              Da nema ispada ko bi se Fabija i sećao.
              Promašim u brzini temu tako ne zamerite [emoji6]

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 16-05-18, 13:19.

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                A kaće zvrk na teren?

                Zauzeta sam, nisam u toku, sve nešto kasnim, nikako da ga navatam
                Nole? Oko 15:00h bi trebalo
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Nole, Nole, dabome
                  Hvala, gledam
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Obzirom da je u poslednje vreme gubio ovakve mečeve može se reći da imamo napredak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sta znam, nije mi bas povoljan utisak, kao da je opet usao sa devizom "nekako cu vec dobiti", ali bar je ovog puta i dobio mec, kao sto kaze pecaros. Ramosa je prosle godina 2 puta dobio na 3 dobijena, odlicno je igrao oba meca pa se nadam da ce i sutra biti slicno.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Samo da ne srlja, za Ramosa strpljenje mora biti našpanovano do maximuma. Po mom ukusu najiritantniji teniser na turu.
                        Ko što je nekada bio Žil Simon. Dosada dosadna. Dok ga ne probiješ sa osnovne preblediš.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 16-05-18, 15:47.

                        Comment


                        • Novak je danas pokazao staru boljku...
                          Ne voli da igra po vetru i lošije se snalazi u tim uslovima i to ga jako frustrira.
                          Druga stvar je igranje na Pjetranđeliju na kome retko igra...
                          Pravi test je sutra
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Dug je put povratka i trnovit...Bitno je da nakon svakog pada ustane i ne odustane.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • To je danas bilo dobro iako rezultat (6:4, 6:2) ne odrazava stvarno stanje na terenu. Nije to bilo lako. S druge strane iako je na momente bilo tesko, ukupno gledajuci, Novak je igrao dobro.

                              1.
                              Novak je imao nekoliko problema. Vjetar, protivnika kojega ne poznaje i ujedno koji nema neki respekt prema njemu i vidi mec kao sansu. Basilashvili je igrao jako dobro i ispravno. Isao je na vinere kad god je mogao. Sa dosta uspjeha. Na drugom servisu je forsirao, pogodio je puno linija, ali napravio i 9 duplih. Ocigledno je servirao iznad svoji mogucnosti. Osim toga, agresivno je returnirao Novakov 2. servis i jednom kad poceo da ga cita stvaro dosta problema returnom.

                              2.
                              Sve skupa bi to bila djecija igra u normalnim okolnostima. U situaciji u kojoj jeste, to je pak bio prilican test za Novaka i on ga je prosao. U 7. gemu prvog seta je bio jako blizu da izgubi servis. Svejedno, nije ga izgubi. Borio se, grizao je, nije panicario ali nije htio ni da da servis i zakomplikuje sebi zivot. I na kraju ga je sacuvao.

                              3.
                              Problemi su prisutni. Servis je bio previse ranjiv, kretanje losije nego obicno, izbor udaraca cesto pogresan. Sve je to za ocekivati. Ohrabrujuce je sto ni u jednom trenutku nije izgubio prisebnost, sto je dobro startovao i konacno sto nije bilo puno neiznudjenih.

                              Mec kakav je trebao. Sljedeci Ramos, potom Nishikori ili Koli. Idealan zrijeb za dizanje forme. Nadam se da ce doci do Rafe. U tom slucaju bi vidjeli gdje je.

                              Comment


                              • Novak ce igrati bolje protiv boljih igraca. Nisikori je primer za to. Ovde se svi ponavljamo pa ajde onda i ja :P . Dakle vise nece biti 2015te i 2011te. Ne postoji vise taj nacin razmisljanja. Porodica je razlog. On je to lepo vise puta rekao ''zelim prvo mesto ako ono dodje kao posledica mojih dobrih rezultata''. Ni porazi vise ne bole kao nekad.

                                Moram reci da kako je lose islo, najvise sam zagovarao da se ne spominje prica o kraju karijere, ipak sam se i sam malo toga plasio. Ali toga i nece biti. I zbog toga mi je najvise drago. Generalno mi on deluje da je mnogo bolje spreman fizicki i tehnicki nego sto sam veruje u to.

                                Danas je izdanje bilo solidno. Vetar svakome smeta, ne samo njemu. Razlika u igri se videla poslednja 2,3 gema. Osetio je komfor i bezbednost, set fore i brejk fore i videla se opustenost u igri. Da situacija nije kao sto jeste, niko ovo ne bi pominjao kao neki problem jer umeo je on da odigra ovakve meceve i ranije ali se tada znalo i da prebaci u levu ruku reket nekako ce izvuci pobedu.

                                Jedva cekam sutra iako gledam u nekom medju-vremenu. Vracam unazad i ostale gluposti sto je Tesla smislio.

                                Comment

                                Working...
                                X