Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • шта је било, било је, сада смо у статусу исчекивања, да се врати брза рука и брзе ноге... кад осети да добија, онда је ту и кондиција, кад осети да губи тад нема ни кондиције... пуста психа...
    sigpic

    Comment


    • Bez obzira sto Dolgo nije trenutno neki reper, jer je od AO bio povredjen i odigrao samo jedan mec u Marakesu, znamo kako je Novaku mogao da bude nezgodan protivnik i koliko ga je puta namucio dok je ovaj nas bio u prajmu. Tako da ovo danas bez iznenadjenja i strecanja, sa sjajnim riternom i servisom, odigrao bas taman kako je i koliko trebalo, bez potcenjivanja Ukrajinca... kao na treningu.


      Dobro dosao kuci (u Rim) Novace!

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sve je bilo dobro! Fokus i servis najbolji. Za nijensu previse gresaka na BH strani. To je jedina zamjerka.

        Ovakav Dolgo nije mjera. Svejedno, sumnjam da bi ga i top Novak lakse pobijedio. Najbrzi Novakov mec u Rimu ikad.

        Comment


        • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment



          • -To define is to limit.

            Comment


            • Udarci idu na bolje, jos fizikalije da popravi i moze da se nada cetvrt-polufinalu..
              Sto se servisa tice, kao sto rece Marija, jos u Madridu sam primetio da petlja malo vise lici na onu staru.. verovatno ce povratiti stari servis kada bude 100% siguran da je lakat zalecen.

              Poznati youtuber Damiano Er Faina u svecanoj lozi https://www.instagram.com/damiano_er_faina/?hl=it
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Ne želim preterano ga hvaliti i uživati u dobroj partiji. Slično sam mislio nedavno posle trijumfa nad japanskim samurajem, kapirao vratio se stari Nole, već sledećeg dana doživeo gorko razočarenje usled neočekivanog poraza od Edmunda.
                Zato idemo step by step.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Pozdrav Pikaso i dobro dosao . Slazem se s tobom da je posvcenost dovela Novaka do neverovatnih visina, da li je premasio svoje realne limite ili ne tesko je reci jer mnogo stvari na to utice (eto bas se vodi rasprava na Opstoj temi oko Marija i Zvereva, ko ce biti trofejniji, a ko igracki bolji). Igra na mrezi je samo jedan segment teniske igre, a ako pogledas listu 12 najboljih igraca koji su igrali samo U Open eri, vise je onih koji su svoju igru gradili sa osnovne linje (Konors, Borg, Lendl, Vilander, Agasi, Nadal, Novak), nego onih koji su igru bazirali izlaskom na mrezu (Mekinro, Beker, Edberg, Sampras), dok bi Federer mogao biti podeljen izmedju obe grupe. Neko je spomenuo (mislim Ni) tajming kao jedan od glavnih pokazatelja talenta i tu bi se mogao sloziti, a kod Novaka je to itekako izrazeno. No svako od nas ima svoju predstavu o talentu, tako da se lako moze desiti da se razmimoidjemo u misljenjima.

                  Sto se Rima tice uzdrzao bih se od komentara dok ne odigra neki ozbiljniji mec, danas je ovo izgledalo vise kao trening. Nadam se necemu slicnom i u sredu. Treba skupljati i bodove, veceras kada sam pogledao Live listu na ivici je da bude nosilac na RG.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Da ispravim propust i otpozdravim Pikasu.. dobro nam dosao i nadam se da neces ostati na tom jednom postu

                    Ne bih sada da ti kontriram previse evo slazem se u nacelu sa Tatom (vise se i ne secam sta su sve ostali pisali), ali bas mi se dopala izjava o talentu Zila Simona

                    I naravno da necemo biti euforicni ili donositi prerano zakljucke, ali evidentno da napretka svakog dana (meca) ima, sto je najvaznije, a kako smo dosli u situaciju da od mnogih protivnika strepimo, tako da to sto je Dolgo bio dugo povredjen i nije igrao...da ne uzimamo kao neku previse veliku olaksavajucu okolnost, jednostavno je Novak bio siguran, odlucan i cvrst... no, naravno idemo korak po korak.



                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pikaso dobrodošao , piši slobodno.

                      Olja ja nekako ne strepim od protivnika nego svaki meč strepim od Novaka...previše je puta sam sebe pobedio, pa sve gledam one najsitnije detalje u ponašanju, raspoloženju i volji da igra...
                      Posebno u Rimu strepim jer ipak brani 1000 bodova...i titulu.
                      A sve zbog žreba za RG...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Marija, mali ispravak. Brani finale. Titulu je prošle godine osvojio Zverev.

                        Comment


                        • Originally posted by 我媽媽你媽媽給大家 View Post
                          Marija, mali ispravak. Brani finale. Titulu je prošle godine osvojio Zverev.
                          Da ,u pravu si ...moja greška Ali je svejedno jako puno bodova u igri...
                          BTW kako date zovemo?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Basilasvili jedva dobio Baldija, racunam da nece praviti vece probleme sutra.

                            @Marija - mislim da mi svi strepimo od Novaka, tj. koji ce se pojaviti na terenu
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • @Marija
                              Možeš me zvati kako god želiš

                              Comment


                              • Mozes i loncem... samo nemoj da me razbijes.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X