Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kako mu je mutna ova prva slika...
    e Novace, na Saomi treba da predjes
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • @Olja:

      Nemoj zameriti ali mislim da ti malo preterujes sa vestima o Novaku, mahom je ova Basia sto mi i sami, ko želi naravno, možemo da pratimo. Ipak ima ovde obrazovane publike nije ovo lokalni forum Gornjeg Šiljagovca pa da nam treba dnevni izveštaj o njegovom kretanju.

      Svi mi volimo njegov dobar tenis ali ne moramo da znamo da li se slikao na Kalemegdanu ili u Barceloni. Prosto mislim da malo preteruješ.

      Sa druge strane podržavam da se njegov život ne izvrće ruglu jer je on vrlo korektan bez obzira na njegove trenutne rezultate.

      I u pravu je onaj koji kaže da posao (tenis) nije sve u životu. Tako da manite se, neka igra i trenira kako želi. Vilander je u pravu. Ako on to bude želeo, vratiće se.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post

        Ko je vegan ili vegetarijanac tesko mogu bas da kazem, ali znam za ove da su nesto od ta dva: Venus Vilijams (koja i dan danas igra sjajno u 37 god i koja je OSMA na svetu), Martina Navratilova, Karl Luis, Edvin Mozes, Bodi Miler...

        Ovde, na ovim prostorima, najveci je problem, ne samo sto sve najbolje znamo i u sto se sve najbolje razumemo, vec sto smo dovoljno neobavesteni i needukovani, konkretno vezano za ishranu, da ne prihvatamo nista drugacije cak ni ono sto ima naucnu potporu i svakodnevne dokaze u prilog tome da je savremena ishrana savremenog coveka jedno veliko zlo.
        Ja verujem u zdravu ishranu i zdrav nacin zivota, ali ne verujem da danasnji profesionalni tenis (koji je sve samo nije zdrav nacin zivota) sa onolikim padom u misicnoj masi moze da te odrzi konkurentnim na vrhu. Tako da je pogresno pad misicne mase vezati iskljucivo za veganstvo...pogotovo sto ima i vegana koji se nezdravo hrane. Onaj Dejv Skot "Ironman" je poznat i po izuzetno intenzivnim treninzima i izgledao je prilicno misicavo.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ja verujem u zdravu ishranu i zdrav nacin zivota, ali ne verujem da danasnji profesionalni tenis (koji je sve samo nije zdrav nacin zivota) sa onolikim padom u misicnoj masi moze da te odrzi konkurentnim na vrhu. Tako da je pogresno pad misicne mase vezati iskljucivo za veganstvo...pogotovo sto ima i vegana koji se nezdravo hrane. Onaj Dejv Skot "Ironman" je poznat i po izuzetno intenzivnim treninzima i izgledao je prilicno misicavo.
          Naravno da je pogresno vezivati pad njegove misicne mase, koji je ocigledan, sa veganstvom. Pa jesi li video link sa onim misicavim veganima?
          Al ajd narodu objasni.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            @Olja:

            Nemoj zameriti ali mislim da ti malo preterujes sa vestima o Novaku, mahom je ova Basia sto mi i sami, ko želi naravno, možemo da pratimo. Ipak ima ovde obrazovane publike nije ovo lokalni forum Gornjeg Šiljagovca pa da nam treba dnevni izveštaj o njegovom kretanju.

            Svi mi volimo njegov dobar tenis ali ne moramo da znamo da li se slikao na Kalemegdanu ili u Barceloni. Prosto mislim da malo preteruješ.

            Sa druge strane podržavam da se njegov život ne izvrće ruglu jer je on vrlo korektan bez obzira na njegove trenutne rezultate.

            I u pravu je onaj koji kaže da posao (tenis) nije sve u životu. Tako da manite se, neka igra i trenira kako želi. Vilander je u pravu. Ako on to bude želeo, vratiće se.
            Ovo tek sada vidim.

            Sta da ti kazem ..ovo je fan tema i kao takva trpi sve vesti o Novaku, normalne i pristojne.... i tako je od pocetka, tj njenog nastanka, i nisam ja jedina to radila. A da li se to tebi licno dopada ili ne...nebitno totalno, moraces da naucis da ignorises prosto neke stvari. Svakome ponesto smeta na ovom forumu, a tesko je svima bas ugoditi.

            A da na ovaj nacin omalovazavam necije obrazovanje, ne samo da je nonsens tezak, vec i prilicno bezobrazno... uostalom ne prate svi Novakove sledbenike po netu, znam pouzdano...i naravno ne prenosim bas sve vesti, taman posla.

            Ignorisi, preskoci, skroluj...nema drugog leka. Naucices vremenom.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Comment


              • To što razne senzacionalističke novine pišu i kao prevode i interpretiraju ne bih da komentarišem. Jürg Hösli je samo još jedan od raznih savetnika za ishranu i pomenuo je Novaka u svom FB tekstu kako bi bolje prodao svoje ideje. Ono kao u fazonu "ja mu savetujem ali bih da nahvatam još pacijenata". Ako nekog interesuje šta je zaista rekao evo link pa ubacite u google translate.

                Saosećam sa Novakom kao čovekom od krvi i mesa jer definitivno ne bih bila u njegovoj koži koju sada svi novinari razvlače da bi zaradili još neki klik ili eur. Ako išta još uopšte želim od Novaka je da jednom za svagda ućutka sve te pametnjakoviće, bilo nekom oštrom izjavom za medije bilo rezultatima. Čak ako se ništa od toga ne desi ostaje zauvek velika zahvalnost i sreća zbog svega što nam je pružio.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  @Olja:

                  Nemoj zameriti ali mislim da ti malo preterujes sa vestima o Novaku, mahom je ova Basia sto mi i sami, ko želi naravno, možemo da pratimo. Ipak ima ovde obrazovane publike nije ovo lokalni forum Gornjeg Šiljagovca pa da nam treba dnevni izveštaj o njegovom kretanju.

                  Svi mi volimo njegov dobar tenis ali ne moramo da znamo da li se slikao na Kalemegdanu ili u Barceloni. Prosto mislim da malo preteruješ.

                  Sa druge strane podržavam da se njegov život ne izvrće ruglu jer je on vrlo korektan bez obzira na njegove trenutne rezultate.

                  I u pravu je onaj koji kaže da posao (tenis) nije sve u životu. Tako da manite se, neka igra i trenira kako želi. Vilander je u pravu. Ako on to bude želeo, vratiće se.
                  *1 : sada je sve oko Novaka "zanimljivije"... I šta radi.. I šta misli... I šta će biti.. Itd.. Kada bude ušao u ritam turnira, onda će postati "dosadno".. Znaćemo mu raspored unapred i sve će biti kao ranije..
                  *2 : Olja je prenela sliku sa njegovog profila.. Tako da ako Novak želi da podeli sliku svojom braćom, onda ne vidim šta bi to tebi smetalo osim što možeš da preskočiš post(sliku ili šta god)...
                  I meni smeta tračarenje žute štampe.. Preskočim i teram dalje...

                  Inače sam sada baš veliki optimista po pitanju Novaka.. Sada mi deluje da će se on sigurno vratiti tamo gde je bio, gde mu je mesto i gde će biti još nekoliko godina..

                  Comment


                  • Svašta se moglo pročitati u barici Novakovoj ali da je preterivanje postaviti vest i sliku o njegovom boravku u prestonom gradu u kom je tako retko e to još nije viđeno.
                    Da bi stvar bila zanimljivija to se spočitava Olji koja to radi sa pravom merom i uvek se drži proverenih izvora.
                    Nije ti trebalo ovo preterivanje o 'preterivanju' ljubitelju tenisa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nepotrebno dižete tenziju.

                      Noletu je i rođus sad uskoro.

                      Comment


                      • Run Novak, run!





                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • где неђе ову калдрму да изчивиљи још и зглоб? ..... онда ће нам продужити наду у стилу е кад прође зглоб има да се ради пуном паром и чекамо још пола године и стално пишемо има времена, полако, као да има 16 година па има времена, нека се кали... ми те волимо и има да се надамо до смрти...
                          sigpic

                          Comment




                          • Polako se radi na vraćanju mišićne mase
                            Last edited by MarkoNFL; 30-04-18, 20:43.

                            Comment


                            • Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X