Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Marko,

    Nije to americki fudbal (ragbi). Prekrasan sport ali traze se drugi kvaliteti. Koliko ono kvoter bek proved minuta tokom sezone na terenu? Manje nego je Novak proveo 2012. na AO open.

    Novakova snaga je u tajmingu, dubini, intezitetu, malom broju gresaka... a ne u bicepsima. Ne moze on sa 31. godinom postati Nadal. I ne treba, njegov tenis je bolji od Nadalovoga. Nazalost, treba dugo da se sve poslozi. Mozda se i ne poslozi. Svejedno, Novak mora d ide putem kojim ide.
    Ispadoh ja duduk za tenis

    Možemo i o američkom fudbalu. Složenije je nego što misliš. 16 utakmica igraju u reg. sezoni, ali je npr. najbolji kovoterbek lige izbačen u 4. kolu jer mu je slomljena ključna kost.

    Napisao sam duži post ranije o Noletu. I koja su moja razmišljanja.

    Kad već sada pišem, da ti odgovorim - Nema on pojma kojim putem ide.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      "I have not played at my level. In the second set I improved considerably, but I need to find more rhythm. I will continue fighting.From now on I have to be more patient and work hard to increase my level."



      tt
      Znaci svatio je da ne moze sve tako brzo,nadam se da ga to nece poremetiti da nastavi tamo gde je stao

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Možemo i o američkom fudbalu. Složenije je nego što misliš. 16 utakmica igraju u reg. sezoni, ali je npr. najbolji kovoterbek lige izbačen u 4. kolu jer mu je slomljena ključna kost.
        Nisam ja neki poznavalas americkog ragbija ali nisam ni totalni laik. Dakle maksimalno 20 meceva u sezoni, recimo 4 meca u predsezoni i egzibicioni mec na kraju. To je 25 meceva. Recimo da se igra prosjecno 3 sata. Pola od toga se napada a pola brani. Dakle, top QB igra 37.5 sati godisnje. Znajuci kakvim naporima se izlazu, to je mnogo, jako mnogo, na granici ljudske izdzljivosti.

        Sto bi Novak moga da igra sa svojim konstrukcijom? Defakto nista. Ne vjerujem ni da bi mogao bit kicker. A sto bi Novak ucinio svakom od QB na teniskom terenu? Iznije li bi svakog zbog dehidracije. (Osim mozda mog neprevazidjenog ljubimca Joe Montanu. )

        Nadam se da sve ovo shvatas kao salu. Jasno mi je da razumijes da su to dva razlicita sporta. Ali to poredjenje Novakovih butina i Nadalovih ruku je besmisleno.

        Nasuprot, ja mislim da Novak jako dobro zna kojim putem ide. Ali taj put je tezak, pun rupa, stranputica itd.
        Last edited by NI; 26-04-18, 16:45.

        Comment


        • Koliko smara ta fora "pogledaj koliko ima kila" a ima isto kila kao i 2015te, samo to tad nije bilo bitno dok je igrao najbolje...

          Comment


          • Mozda je izgubio vise na misicnoj masi. Ne jede meso. Ne mozes da jedes ko ptica i bavis se vrhunskim sportom.
            Svejedno Nole mi te i dalje volivmo. [emoji3]

            Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ama moze ljudi, koliko puta da dokazujemo

              Nisu samo meso proteini, koje btw vec nekoliko godina (od 2011.) ne konzumira, a i da ne ponavljamo opet koliki je broj vrhunskih sportista a da su vegani.

              Jooj svakih mesec dana do 2 ista prica, pa u krug

              Nista tebi Cristina..nego generalno

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nedje sam nedavno citao da Djokovic vec neko vrijeme ponovo jede meso.Vjerovatno ne zdere janjad za rucak ali po neku pastrmku odere.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Nisam ja neki poznavalas americkog ragbija ali nisam ni totalni laik. Dakle maksimalno 20 meceva u sezoni, recimo 4 meca u predsezoni i egzibicioni mec na kraju. To je 25 meceva. Recimo da se igra prosjecno 3 sata. Pola od toga se napada a pola brani. Dakle, top QB igra 37.5 sati godisnje. Znajuci kakvim naporima se izlazu, to je mnogo, jako mnogo, na granici ljudske izdzljivosti.

                  Sto bi Novak moga da igra sa svojim konstrukcijom? Defakto nista. Ne vjerujem ni da bi mogao bit kicker. A sto bi Novak ucinio svakom od QB na teniskom terenu? Iznije li bi svakog zbog dehidracije. (Osim mozda mog neprevazidjenog ljubimca Joe Montanu. )

                  Nadam se da sve ovo shvatas kao salu. Jasno mi je da razumijes da su to dva razlicita sporta. Ali to poredjenje Novakovih butina i Nadalovih ruku je besmisleno.

                  Nasuprot, ja mislim da Novak jako dobro zna kojim putem ide. Ali taj put je tezak, pun rupa, stranputica itd.
                  Vidiš da ne shvatam to ništa lično. I kapiram šta si hteo da kažeš.

                  Tako da opušteno slobodno sa mnom

                  Drago mi je da pratiš i američki fudbal.

                  Nisam ja pravio nikakvo poređenje ova dva sporta, jer su potpuno različiti.

                  Rekao sam, ono što je i Višković u prenosu MC "da mu nedostaje mišićne mase".

                  Jedino je Dolgopolov - silom prilika, zbog bolesti uporediv sa Novakom što se mišićne mase tiče od modernih tenisera. Bolje da kažem sa nedostatkom iste.

                  Comment


                  • Novak je po nekoliko izvora i dalje u Barseloni...



                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A moj izvor kaze ...u nedelju se vraca u Bg i tu ostaje, Estoril otpada...sto je posle izjave da mora ipak da bude strpljiviji i ocekivano.

                      Mozda, videcemo.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A moj izvor kaze ...u nedelju se vraca u Bg i tu ostaje, Estoril otpada...sto je posle izjave da mora ipak da bude strpljiviji i ocekivano.

                        Mozda, videcemo.

                        tt
                        To znaci da se opredijelio za Madrid. Esoril, Madrid, Rim bi bilo previse. Igraci klase Klizana mogu da se pojave i Estorilu i u Madridu.

                        Najvisi nivo koji je Novak pokazao od operacije na ovamo je dovoljan da se bori na sljaci sa bilo kime osim Nadala. Najnizi nivo je toliko nizak da ne garantuje pobjedu ni protiv 200-og na rang listi.

                        Pad od najviseg do najnizeg nivoa je u prvom redu determinisan drugim faktorima a ne snagom protivnika.

                        Comment


                        • Juče je obilazio Sagrada Familiu, a sta ce biti dalje, pitanje je. Ocigledno je da mu trebaju mecevi ali ovim porazima samo dodatno gubi na samopouzdanju, nema snage u udarcima, nema snage da kondiciono izdrzi mec, a to je baza Novakovog samopouzdanja. Kad to ne funkcionise, nista ne moze.
                          Zanimljivo je to da mu je drop shot u poslednje vreme jedan od najgorih udaraca, a do pre godinu dana je imao jedan od najboljih na svetu i koristio ih je u pravim momentima, dugo nisam video da je sa drop shotom osvojio poen
                          "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            To znaci da se opredijelio za Madrid. Esoril, Madrid, Rim bi bilo previse. Igraci klase Klizana mogu da se pojave i Estorilu i u Madridu.

                            Najvisi nivo koji je Novak pokazao od operacije na ovamo je dovoljan da se bori na sljaci sa bilo kime osim Nadala. Najnizi nivo je toliko nizak da ne garantuje pobjedu ni protiv 200-og na rang listi.

                            Pad od najviseg do najnizeg nivoa je u prvom redu determinisan drugim faktorima a ne snagom protivnika.
                            Najbolje bi bilo da preskoči sve i pojavi se zadnju sedmicu pred RG. Tako će imati mjesec dana da se koliko toliko fizički dovede u red, a usput može sparingovati s juniorima, fut i ch igračima koji bi jedva dočekali. Bar neka preskoči Madrid, nespreman ne može igrati nigdje.

                            Comment


                            • A da...ono sto sam bitno zaboravila da napomenem..izvor kaze da navodno u BG ostaje 10 dana, a dolazi u nedelju...po tome onda otpada Madrid
                              Videcemo uskoro.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • http://www.vijesti.me/sport/dokovic-...jagnozu-986042

                                Comment

                                Working...
                                X