Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima vest na b92
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Daj Boze, daj Boze!!
      Pa to je fenomenalno..ono sto mu je najpotrebnije sada i ono sto cekamo svi

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ma kakav pocetak. Ovo je generalka, poslije nje ce imati jos nekoliko godina.

        Estoril vjerovatno zavisi od rezultata (broja meceva) u Barseloni.
        Kada kažem novi početak,mislim na to da je svaki povratak posle povrede polazak od nule...da je potrbno vreme privikavanja na obaveze,putovanja,rutinu...
        I da verovatno i sam Novak na to gleda tako..a i prisetila sam se jednog Delpoovog intervjua po povratku kada je doslovce rekao da je za svakog sportistu povratak posle povrede kao početak karijere iz početka.

        I ja sam naišla na to da se Grič vraća. Znači da je Novak na dobrom putu i da odlično zna gde su problemi i na čemu treba i i mora da radi
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Vraca se i Gric , divna vest, idemoooo!

          Comment


          • Pobednicki tim se okuplja ponovo

            Comment


            • Gric je skoro jednako vazab kao Vajda. To je ono sto trebamo. Eksperiment sa Agasijem nije uspio, glavni razlog je povreda. Bez obzira sto je razlog Novak je odreagovao na tpican nacin. Prvo je emotivno "otplakao" prekid saradje u Americi, uzeo odmor i zasukao rukave.

              Comment


              • Tek kada zvanično bude potvrđeno, poverovaću da se Grič vratio.

                Iskreno da sam ja Grič, posle svega se ne bi vratio.

                Comment


                • Sedi sada u boxu izmedju Vajde i Eduarda..a ispod Pepea



                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Koja je uloga Pepe Imaza u celoj priči?

                    Comment


                    • Jaooo pusti Pepea ...vala za sve ove godine i mesece dovoljno sazvakan. Nebitan lik.
                      Ljubitelj tenisa i sirenja harmonije

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pun mi ga je...

                        Da izvineš.

                        Comment


                        • Ma nije on nista kriv. Prosto covek na pogresnom mestu u pogresno vreme.


                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ali zanimljivo mi je ovo stanje trenutno... njegova euforija, raspolozenje, zelja, izjave do danas recimo...koje nikako ne idu sa ovim na terenu

                            Ajd da vidimo drugi.

                            Edit: eee sad vec ovo sve ima veze i smisla!

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sta se desava sa igrom? Samo pratim rez

                              Comment


                              • Mozda nije zeleo mec sa Rafom jos(to mi je nada),ali onakav pocetak nije sebi smeo da dozvoli,naravnoo da je Klizan bio iznad svog nivoa kada mu u pocetku das elana da igra,lose u svakom slucaju sad mu treba Estoril

                                Najtezi trenutak za povratak je nasao Novak,to je sljaka najzahtevnija podloga gde moras biti 100% spreman u svakom pogledu da bi dobijao meceve,Novak to nije i ne moze biti makar ove sezone sljake,videcemo za ostale podloge

                                Fali mu kontinuitata svakako,nenastimovana masina je,drugi set je poztivna stvar jedina
                                Last edited by Srkisa; 25-04-18, 13:49.

                                Comment

                                Working...
                                X