Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ne pretjerujem.

    Danasnji test nije bio test nivoa, nego test napretka. Nivo nije mogao biti ni blizu onoga nekadasnjeg. Nebitno je da li je danasnji test nivo 7 ili 8. (Mislim da je prije 8 nego 7, birtan je samo 2. set.)

    Nasuprot, jako je bitno koliko je napredovao od Miamia koji je bio apsolutno dno. Napredak je za 11. Poslije Miamia smo pricali da treba da preskoci MC i posveti se kondiciji. Bilo je onih koji su predlagali da preskace sljaku zbog kondiciji. Ja poslije Miami nisam vjerova da ce u MC-u moci pobijediti nekoga kao Bornu poslije vise od 2 sata igre. Ocekivao sam da ce mu igra pasti poslije sat vremena. Da ne pricam o ostalim detaljima.
    Ja sam bila za preskakanje šljake da bi se bolje pripremio za travu, ali sada iz ovog ugla drago mi je da sam pogrešila.

    Originally posted by Mrkela View Post
    A kako je to cudesno popravio kondiciju i udarce hm hm, vidio Vajdinu siluetu i odma proigrao, Vajda sin Bozji, samo mu areol fali,ima nadnaravne moci, jebo Pepea, u tri tjedna sta je napravio od covjeka lol
    Vajda je doneo stabilnost...i kao što smo već govorili već 2 puta je dizao Novaka, zašto ne bi i sada?! 2006 na početku, pa 2010 kada je sve išlo nizbrdo...I manite se Pepea više
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Potpisujem da ništa ne potpisujem kad je u pitanju Novak. Psiha i umor - ne bih rekao da ima veze. A opet smo ga prečesto u zadnje vreme gledali kako na jednom meču razvaljuje a na drugom jedva stoji na nogama. Po meni bi nastup ipunio cilj ako bi došao do meča sa Rafom koji briljira. Ovo danas je bilo za 10, iz ove perspektive mi je drago što se napatio i nije završio meč po sata ranije.

      Comment


      • Sad sam pogledao mec i veoma sam zadovoljan prikazanim. Ovo ne moze da se poredi sa onim haosom na Americkoj turneji.
        Vidim da se stalno spominje da ovo nije ni senka od starog Novaka, veliko je pitanje da li Novak ikada vise moze dostici onaj stari nivo.
        Ja verujem da moze biti blizu, bas blizu. A cak i ako dodje do svog vrhunca ponovo, tesko da moze odrzati kontinuitet takvih igara na neki duzi rok.

        Ipak nije to bilo koji igrac, ipak je to Novak Djokovic tako da je sve moguce.

        Marjan Vajda
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Donekle je potvrdio moja ocekivanja(nadanja) da je moguce da na Rg izazove Rafu,medjutim bice pakleno tesko doci od dna forme do vrhunca za 2 meseca,pritom da bi mogao da se suprotstavi Rafi njemu treba samopouzdanje,tj.mnogo pobeda,stvarno tesko ali nada poslednja umire,ako nista drago mi je da ga vidim da je tu gde treba da bude,top 5 po nivou igre,verovatno je prerano traziti titule od njega do Usopena

          Ne znam dal bi u ovom trenutku bilo dobro da se sastane sa Rafom(no kad tad ce morati),ali sa druge strane ne bi valjalo da izgubi od Timotija

          Verujem da Novak moze do kraja sezone sljake da bude uverljivo drugi najbolji igrac,vise od toga ne
          Last edited by Srkisa; 18-04-18, 18:23.

          Comment


          • Ubitennis na tw:

            Djokovic: "Real test today, I'm very satisfied. He is very confident, I could see it. It was a real battlez I could've won it earlier. I'm lacking matchplay, but I'm happy"

            Djokovic:"Thiem is top on clay, he came back from mp down yesterday. He's got the whole game on clay, I have to focus on him, not on a match vs Rafa"

            Djokovic: "Not the best of draws, but not the first time. I'm looking foward to it"

            Djokovic: "I wouldn't be here if I didn't believe I could come back to number one. I've always wanted to be. I still feel I have energy and will"

            Djokovic: "I made some adjustements to my racquet, to take off weight from my elbow. I need time to adjust, but it's the best for me"



            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Tenis je više od bilo kojeg sporta – sport kontinuiteta.
              1 meč, pa i 1-2 turnira ništa ne znače, ako nakon toga igrača nema nigdje.
              Igranje na 90% vlastitih mogućnosti tokom cijele godine. To je cilj.
              Ja na tenis gledam tako.
              Stoga Noletovu situaciju ne procjenjujem od meča do meča, pa čak ni na osnovu 1-2 turnira. Od ove godine nemam nikakva očekivanja. Ako nešto postigne – super. A ako ne, nema veze.
              Ova godina se žrtvuje za potpunu spremnost u 2019. To je dug proces i ne ide to preko noći. Stoga Fil-Griča obavezno nazad u tim. Vajda-Grič – to je ključ.
              Naravno, uz 2 ključna uvjeta – zdravlje i volja.

              Comment


              • Svi zelimo i hocemo Grica nazad i Vajdu za stalno... ali... videcemo tek sta ce tu biti.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Radek danas...



                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post

                    Ne znam dal bi u ovom trenutku bilo dobro da se sastane sa Rafom(no kad tad ce morati),ali sa druge strane ne bi valjalo da izgubi od Timotija

                    Verujem da Novak moze do kraja sezone sljake da bude uverljivo drugi najbolji igrac,vise od toga ne
                    Ne bi dilo dobro da se sastane sa Rafom, ali bi mnogo gore bilo da izgubi od Tima. Novak trazi formu a ne razmislja kako ce eventalni poraz sa Rafom da se odrazi na kasnije.

                    On je danas dovoljno pokazao da moze da puca na najvise domete. To je i sam u intervjuu rekao, mdjutim tok se ne vrati kondicija i fizicka i mentalna ne moze da puca na najvise titule. Mentalna kondicija se stice pobjedama kao sto je bila danasnja. Pobjeda nad Timom i dostojan otpor Rafi bi bio korak od 7 milja natom putu.

                    Comment


                    • Raduju ovakve izjave
                      "Ne bih bio ovde da ne verujem da mogu da se vratim na prvo mesto. Uvek sam hteo tu da budem. I dalje osećam da imam energije i volje", rekao je Đoković.
                      Nije se zezno pa rekao kako ima prečih stvari u životu i kako ga ne interesuje br1

                      Comment


                      • 8:37



                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Ne znam dal bi u ovom trenutku bilo dobro da se sastane sa Rafom(no kad tad ce morati),ali sa druge strane ne bi valjalo da izgubi od Timotija
                          Verujem da Novak moze do kraja sezone sljake da bude uverljivo drugi najbolji igrac,vise od toga ne

                          Zašto misliš da ne bi valjalo da se sretne sa Rafom? Ako misliš na psihološki aspekt kapiram, mada imam suprotno mišljenje.

                          Idealno bi bilo da se sretnu jer Novaka ne inspirišu drugi koliko Rafa ,Rodžer , Edni i Delpo...
                          Štaviše meč sa Rafom i eventualni poraz bi baš bili veliki motiv da više radi i napreduje.
                          Pri tom se zaboravlja jedna jako važna činjenica - i Rafa se vraća posle povrede.
                          Dalje govoreći o Timu on je jedva prošao juče, tako da ja negde očekujem meč u 3 seta i Novakov prolaz dalje.


                          Originally posted by torpedo View Post
                          Raduju ovakve izjave
                          "Ne bih bio ovde da ne verujem da mogu da se vratim na prvo mesto. Uvek sam hteo tu da budem. I dalje osećam da imam energije i volje", rekao je Đoković.
                          Nije se zezno pa rekao kako ima prečih stvari u životu i kako ga ne interesuje br1

                          Press obećava...konačno stari Novak...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Marija,ako Novak kojim cudom pobedi Rafu morali bi svi da kazemo da se vratio stari Novak,koliki god optimista bio,posle onog kolapsa u Americi to bi bilo ravno cudu,cuda su se desavala i pre ali jako retko,ako Novak pobedi Rafu svakako da je dobra stvar sto su se sreli,a ta moja poruka da ne bi bilo dobroo je znak da Novak nema velike sanse u tom mecu

                            Sve i da Novak ima igru da ga pobedi,on kondiciju za vise od 2 seta nema za sada,a u kriticnim trenucima bi falilo i samopuzdanja,previse prepreka...

                            Novak je vec sada po meni dostiggao nivo koji je imao prosle godine na sljaci,mozda i brze nego sam ocekivao,da li moze vise??Mislim da moze ali ne mnogo

                            Timoti je sad bitan protivnik,ima paket koji Novaku moze biti neugodan na sporim podlogama,drugaciji tip igraca od Borne,ali opet drugaciji od Rafe,bas ga je snaslo,placa danak losem rankingu...

                            Comment


                            • Polako s' radovanje i s' šampanjci..
                              Ključni faktor je Vajda.. Ukoliko on ostane sve je moguće i samo je nebo granica..

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X