Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Da, na to sam mislila...da se dvoumio da prekine i rešio da se povuče,a onda je verovatno pomislio (ili je konsultovao nekoga)- još sam mlad,volim ovaj sport,hajde da probam još neko vreme.
      Znas li to (masna slova) za sigurno, od insajdera ili nagadjas.Licno mislim da on nije ni pomisljao na povlacenje ali je moguce da prica da je razmisljao o tome.

      ---------------------

      Iz ovih klipova vidim jednu stvar koja mi se svidja i jednu koja mi se ne svidja. Ne svidja mi se servis. Ako je lakat OK on treba da se vrati nazad starom servisu.

      S druge strane mi se svidja jecanje dok udara.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Znas li to (masna slova) za sigurno, od insajdera ili nagadjas.Licno mislim da on nije ni pomisljao na povlacenje ali je moguce da prica da je razmisljao o tome.

        ---------------------

        Iz ovih klipova vidim jednu stvar koja mi se svidja i jednu koja mi se ne svidja. Ne svidja mi se servis. Ako je lakat OK on treba da se vrati nazad starom servisu.

        S druge strane mi se svidja jecanje dok udara.
        Nagađa.

        Comment


        • Treba uvijek gledati širu sliku, a ona po meni pokazuje da će Novak, da li za mjesec, da li za 6 mjeseci, ponovo biti onaj stari, barem u kontekstu toga da će opet biti u igri za osvajanje najvećih teniskih turnira. Svaki sportista, naročito vrhunski, manje više se morao susretati sa ovakvim izazovima i svima je trebalo vremena da pronađu novi put do vrha. Nekome više, nekome manje, jer nisu svi isti.

          Niko od nas ne može znati kako funkcioniše um bilo kojeg vrhunskog sportiste, jer se uglavnom možemo poistovjećivati samo sa onim što smo imali priliku doživjeti u okviru svojih života, a vrhunski sport je nekoliko kategorija iznad toga kada je o odricanju, posvećenosti, motivaciji, sumnjama, te cjelokupnom pritisku i očekivanjima riječ.

          Ono o čemu možemo govoriti jeste šampionski x faktor koji svaki Superstar mora posjedovati u većoj ili manjoj mjeri. Činjenica da je Novak nebrojeno puta dokazivao da je šampion, naročito 2011. kada se pored svih pritisaka i sumnji trebao napraviti iskorak i izdići iznad ona dva vanzemaljca, dovoljna mi je da vjerujem da će takvo nešto uspjeti i ovoga puta, ne u kontekstu ponavljanja istih rezultata kao tada, već u kontekstu povratka u igru za najveće turnire. A onda, ko zna, nije isključena ni nova dominacija u nekoj manjoj mjeri, previše je dobar da bi ostao na ovome.

          Na kraju krajeva, uspješni comebackovi nisu samo oni poput Federerovog ili Rafinog, gdje se odmah po povratku osvajaju turniri. Uspješan comeback je svaki onaj koji rezultira ponovnim povratkom na mjesto gdje je igrač bio prije povrede ili pada. Nekome će za takvo nešto biti dovoljna sedmica ili dvije, nekome 52. Kao što su se razlikovali dolasci na vrh Federera, Nadala i Đokovića, tako se razlikuju i njihovi comebackovi i nošenje sa određenim stvarima poput povreda, motivacije i ko zna više kojih faktora na terenu i van njega.

          Sve što je potrebno Novaku jeste vrijeme, a ja kada bih se morao kladiti da li će ponovo biti onaj stari ili neće, uvijek bih išao 'All in' na prvu opciju.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Znas li to (masna slova) za sigurno, od insajdera ili nagadjas.Licno mislim da on nije ni pomisljao na povlacenje ali je moguce da prica da je razmisljao o tome.

            ---------------------

            Iz ovih klipova vidim jednu stvar koja mi se svidja i jednu koja mi se ne svidja. Ne svidja mi se servis. Ako je lakat OK on treba da se vrati nazad starom servisu.

            S druge strane mi se svidja jecanje dok udara.
            Mislio sam da ti se sviđa samo jecanje lika sa tvog avatara?[emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Znas li to (masna slova) za sigurno, od insajdera ili nagadjas.Licno mislim da on nije ni pomisljao na povlacenje ali je moguce da prica da je razmisljao o tome.

              ---------------------

              Iz ovih klipova vidim jednu stvar koja mi se svidja i jednu koja mi se ne svidja. Ne svidja mi se servis. Ako je lakat OK on treba da se vrati nazad starom servisu.

              S druge strane mi se svidja jecanje dok udara.
              Hvala lepo. Mrzelo me da odgovaram na ovo.

              Mislim da se podrazumeva da takav šampion ne ide kući tek tako.

              Kao sto rekoh pogledajte Valentina Rossija

              Comment


              • Tamo je Prle, jos samo da Novakovi navijaci to "cuju"

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Novak 8. nosilac, znaci preskace prvu rundu, ne znam da li je dobro ili lose. Znacio bi mu neki mec vise, ali ako nije najspremniji bolje je biti sto manje na terenu.

                    Edit: Cek sad gledam listu sto je Bojana postavila na glavnoj temi, ona ne odgovara trenutnom plasmanu na ATP listi. Novak ipak 9. nosilac ako sam dobro proracunao.
                    Last edited by Milutinov Tata; 13-04-18, 17:13.
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Da, 9ti nosilac.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ma nije valjda...

                        Nadal, Djokovic and Thiem ALL IN THE SAME QUARTER in Monte Carlo.
                        Sta reci
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Outfit za W



                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment






                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • E pa sve je jasno...Novak se u stvari uplašio konkurencije, zato je bio onakav ...
                                Šalim se ,jedva čekam početak MCa
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X