Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono jeste Novak, a ono lici na siluetu Vajde [emoji4]

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Ja sam veciti optimista i "ludi" navijac, fan ali me pogodi u srce posle svega Marko sa majicom pa me puklo. Nije hteo da mi TT sa telefona postavi sliku iz galerije pa sam morao direktnu sliku pa skljocnuo tablet...
      Zamisli sad odem u MC, spavam u Nici i ne odgledam ni jedan mec cccc.
      Hristos vaskrse.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Aaaa to tebe muci pa tako reci..ma igrace, igra i dubl sa Ficom no sikiriki...nego gledaj sa ove druge, vedrije strane.. ne racunam ovaj bum-sok-zelju zvanu Vajda...Mare poceo opet da igra i pobedjuje, sto je najvaznije, i to samo moze da pomogne Novaku

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jeste ovo sigurno Vajda, prepoznajem ga po zamahu reketa.. Ali meni to vracanje "staroj ljubavi" uvek deluje malo glupo i pateticno.. 'de znam..

        p.s. Daj Cacanine da se nadjemo ja i ti u MC.. da se organizujemo i kidnapujemo Mareta, Pepea i Reiki mastera, da ih ustekamo kod tebe u Nici.. Problem je ako boravis u hotelu.. kako proci kontrolu na ulazu.. Iznajmi neki podrum ili garazu..
        Last edited by Fića; 08-04-18, 19:02.
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Nekako bi mi bilo ok da ako već treba da završi, neka to bude sa onim sa kim je i počeo. Neka i nema rezultate kakve je imao, ali neka je bar Vajda tu.

          Comment


          • Originally posted by Fića View Post
            Jeste ovo sigurno Vajda, prepoznajem ga po zamahu reketa.. Ali meni to vracanje "staroj ljubavi" uvek deluje malo glupo i pateticno.. 'de znam..
            Kako si samo negativan.

            To nije vracanje "staroj ljubavi". To je vracanje onim metodama i onom treneru koji ga je doveo na svjetski vrh. Za nekoga ko je pao kao Novak, nebitan je razlog, to je najbolji nacin. Tj nacin koji daje najbolju sansu da ce se vratiti.

            Malo trcim pred rudo ali mi se cini da imamo seriju ispravnih poteza od IW. Jos tada je prekinuo sa Agasijem i Stepanekom, vjerovatno se opredijelio za Vajdu, odradio Maimi proforme, uzeo odmor i lati se sada treninga.
            Last edited by NI; 08-04-18, 20:45.

            Comment


            • Konacno dobar Novakov potez i evo komentara i od mene

              Inace deluje mi da se sa Agasijem bas pokacio Novak. To zakljucujem iz saopstenja koje je dao gde ga spominje samo u jednoj recenicu. Sledece pravo pitanje za mene je da li ce da vraca stari servis ?

              Comment


              • Opet nabadanja - ne vidje ja nigdje info za Vajdu. Al nek se rješio Radeka, očima ga nisam mogao gledati.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Kako si samo negativan.

                  To nije vracanje "staroj ljubavi". To je vracanje onim metodama i onom treneru koji ga je doveo na svjetski vrh. Za nekoga ko je pao kao Novak, nebitan je razlog, to je najbolji nacin. Tj nacin koji daje najbolju sansu da ce se vratiti.

                  Malo trcim pred rudo ali mi se cini da imamo seriju ispravnih poteza od IW. Jos tada je prekinuo sa Agasijem i Stepanekom, vjerovatno se opredijelio za Vajdu, odradio Maimi proforme, uzeo odmor i lati se sada treninga.
                  NI samo da bude zasita tako, koliko sam nacuo Miljan je kontaktirao Vajdu... samo mi je zao sto on nije zdravstveno fit pa da se i Kum prikljuci... ja i dalje cekam jednog Srbina kao fizija u timu 😆

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Znaci na ovom klipu nije bio Vajda.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Kako si samo negativan.

                      To nije vracanje "staroj ljubavi". To je vracanje onim metodama i onom treneru koji ga je doveo na svjetski vrh. Za nekoga ko je pao kao Novak, nebitan je razlog, to je najbolji nacin. Tj nacin koji daje najbolju sansu da ce se vratiti.

                      Malo trcim pred rudo ali mi se cini da imamo seriju ispravnih poteza od IW. Jos tada je prekinuo sa Agasijem i Stepanekom, vjerovatno se opredijelio za Vajdu, odradio Maimi proforme, uzeo odmor i lati se sada treninga.
                      NI, ovde je kljucno pitanje zasto je uopste i prekidao saradnju na prvom mestu. Tim koji pobedjuje se ne menja to je opste poznata stvar. Ocigledno razlozi su bili neteniske prirodei tako da sam skeptican u ovaj povratak Vajde, ako je informacija tacna, jer bi to znacilo da je Novak rascistio sa nekim stvarima koji su mu odvlacili paznju od tenisa. Ja to jos uvek ne vidim kod Novaka a vreme neumitno tece.

                      Comment


                      • Ako je tačno ovo za Vajdu onda uistinu Hristos voskrese..
                        Jer ćemo sada definitivno znati da li želi da nastavi ili ne želi..

                        Comment


                        • Ima slika njega u Vajde. Poziraju kao u najboljim srećnim vremenima. Veće potvrde o nastavku saradnje ne možemo da dobijemo. Slika ponekad govori više od 1000 reči.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Pa daj sliku. Nisam je pronasla.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pazi kada sada i ja razmišljam gde sam je video jutros uz kafu. Njih dvojica kao nekada. Ubi me sad.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                NI, ovde je kljucno pitanje zasto je uopste i prekidao saradnju na prvom mestu. Tim koji pobedjuje se ne menja to je opste poznata stvar. Ocigledno razlozi su bili neteniske prirodei tako da sam skeptican u ovaj povratak Vajde, ako je informacija tacna, jer bi to znacilo da je Novak rascistio sa nekim stvarima koji su mu odvlacili paznju od tenisa. Ja to jos uvek ne vidim kod Novaka a vreme neumitno tece.
                                Vazno je pitanje zasto je otpustio Vajdu, trenera sa kojim je osvojio 12 slemova.

                                Ipak, vaznije je da li se Vajda vraca ili ne. Njegov povratak bi bio znak da Novak ozboljno misli, ali i, sto je vaznije, da je ubijedio Vajdu da ozbiljno misli. Naravno, to samo po sebi ne bi bila garancija za povratak ali bi bio dobar znak.

                                Comment

                                Working...
                                X