Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa jel to od danas?
    Aman misli li da uhvati reket u ruke recimo..ili bajs...ili onaj lastis bar -.- dokle vise odmora i banjanja "u tajnosti" po egzotama

    tt
    Tvit je od juce, a da li je i slika, to vec nemam pojma
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Strasno sta radi i kako ga boli ...

      A ovih prisecanja ce biti sve vise cini mi se.. bez novih apdejta...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Prirodno je da Novak ima nesto za reci. Ali kad se saopstenje ovako teatralno objavi, onda me hvata strah.
        Eto isprepadali ste čak i sirotog Ni-a, to ću vam teško oprostiti

        Luda kuća
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Kazem ti ja raspad sistema i ona Basja nestala sa tw

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ajmo razlaz odavde samo mračite.

            Comment


            • Mozda ce objaviti ime novog trenera ili da vraca Vajdu ili Bekera ili mozda da ce propustiti slajku kao Feki!!!

              Comment


              • A mozda je u sumi.
                (Ima neki glupi vic, na to mozda je ovo, a mozda ono...)

                Ma ne...Lendl je novi trener

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Aa u medjuvremenu se oglasio panchev.

                  Ooo insajderi moji, koliko mi samo zivot skracujete...-.-
                  Pa kako da ti kažem ko je... Treba još da radi za leba.. Da sam znao da će ovako ispasti ne bih ništa rekao..
                  Sada se nadam da nije u pravu i da neće biti nikakve kzš.. A i ako tako bude "izvor" je naj..ao na duže vreme...

                  Mislim da odlazak Agasija zahteva obraćanje/izjavu od strane Novaka..

                  Comment


                  • Nisam ti trazila izvor

                    A mislim da i ne zahteva odlazak AA nista, posto nije bas lepo istupio, a na kraju kada se nije Novak prvi oglasio ili vec ranije nesto..izdrzacemo bez te izjave jos malo...bar do neke zvanicne, kada objavi ime novog i kada moze da iskoristi ujedno priliku -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Inace, ona slika je od subote, google translate prevede jedan deo kao easter saturday

                      z3 compact using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kraj sa Radekom..

                        Comment


                        • Dobro, i to je manje-više očekivano...

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Daj neko ime... neko bar

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nego Panchev, prošao si test insajderstva
                              Očekujemo i sledeće, manje neizvesne, konkretnije i lepše...
                              Šta nam radi ovaj Novak... a tek sebi... piiiiii
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bilo je za očekivati da se saopštenje odnosi na trenera. Ovako je trebalo da bude i za Agasija. Od Radeka je mislim imao samo koristi što mu je mogao biti solidan sparing partner i čini mi se da je popravio voleje. Treba da smeni i kondicionog i fizija i da vrati staru ekipu. Mislim da bi Norman ili Muratoglu bili dobri za njega ali su zauzeti. Videćemo šta će biti, ali verovatno će u MC biti bez trenera.

                                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X