Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, meni Uroš liči na Novakovog navijača. Navijača, ne idolopoklonika. Meni kosmopolitizam ne smeta, smeta mi usiljeno i veštačko izražavanje istog. Jbg, ne možeš na silu da izazoveš kod ljudi afekciju prema sebi.
    Što se tiče sportskog dela, meni će Nole biti zapamćen kao igrač koji je igrao "najčistiji" tenis, bez neke jasne falinke u svojoj igri. Dueli protiv Rafe i RF će sigurno biti nešto što dugo neće biti prevaziđeno, možda i nikad.Imamo neverovatnu sreću što smo bili savremenici tih mečeva i što je jedan od aktera naš sunarodnik.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ne znam, meni Uroš liči na Novakovog navijača. Navijača, ne idolopoklonika. Meni kosmopolitizam ne smeta, smeta mi usiljeno i veštačko izražavanje istog. Jbg, ne možeš na silu da izazoveš kod ljudi afekciju prema sebi.
      Što se tiče sportskog dela, meni će Nole biti zapamćen kao igrač koji je igrao "najčistiji" tenis, bez neke jasne falinke u svojoj igri. Dueli protiv Rafe i RF će sigurno biti nešto što dugo neće biti prevaziđeno, možda i nikad.Imamo neverovatnu sreću što smo bili savremenici tih mečeva i što je jedan od aktera naš sunarodnik.
      Svaka ti je ko u Njegoša. Novakove dve brutalne sezone, kada je redom gazio trijanglu RF, Nadal, Marej biće zapisana u anale svetskog tenisa.
      Onakva superiornost teško više ponovljiva u skorije vreme. Samo idiot ili Noletov neprijatelj može da napiše da nije tako.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • http://www.telegraf.rs/sport/tenis/2...om-zivotu-foto

        Vaistinu?

        Comment


        • Aprilililiiiiiii [emoji3]

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by joshmor View Post
            mislim da ga zapravo nisu voleli jer je razbio taj famozni dvojac i ni zbog čega drugog.dobro,možda je i previše hteo da se dopadne
            Čitao sam tako nešto na quora ili redditu u pod nazivom why everyone hates Djokovic ili tako nešto i upravo je to bio glavni razlog naveden, ali da je imao harizmu, ne bi bilo tako.

            Hvala dekkard u pravu si, navijao sam za Novaka više nego pojedini ovde ali ne poistovećujem svoj život sa njegovim pa da se saosećam sa milionerom šta mu se dešava. Navijao sam za njega zbog njegovog tenisa i jer je iz Srbije. Najmanje što je mogao da učini prema nama navijačima je da bude iskren i pošten pa makar to bilo i penzionisanje.

            Ne igra on sport za sebe i ne zaradjuje zbog sebe nego od gledanosti i navijača. Zato su turniri i sponzori jaki. Znači na svima nama u celom svetu koji pratimo ili smo pratili tenis. Mogao je biti fer prema nama.

            Jer on nosi odredjenu odgovornost. I podleže kritici i sumnji i njegov privatni život od njegovig ex-navijača tako da..

            Razočarao me kao čovek ne kao teniser. Da on gubi svaku sada samo jer nije u formi i ne može više bio bih njegov najveći fan, ali, on ponižava ove ljude koji idu od vesti do vesti i prate njegov razvoj dok njega očigledno ne zanima tenis preterano.

            Ne prihvata kritiku i verujem da je Agasi u pravu.

            Ne da nema žara nego...

            A kilažu da ne komentarišem, nadjite mi profesionalnog sportistu van atletike da izgleda kao skeleton?

            Nije uopšte poenta ni u veganstvu, čak i da je vegan može imati znaaatno više kg. Ima tu da se pojede 10 vegeterijanskih burgera, putera i da se razvali za obrok puta 5, bio bi veći nego da jede meso.
            Last edited by Cassius Clay; 01-04-18, 11:10.

            Comment


            • Nije mi jasna jedna stvar.
              Ako neko jednom napiše da više ne navija za Novaka i to obrazloži tipa razočarao ga, izneverio bla, bla...šta ga nagoni da sve to isto ponavlja unedogled?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Čitao sam tako nešto na quora ili redditu u pod nazivom why everyone hates Djokovic ili tako nešto i upravo je to bio glavni razlog naveden, ali da je imao harizmu, ne bi bilo tako.

                Hvala dekkard u pravu si, navijao sam za Novaka više nego pojedini ovde ali ne poistovećujem svoj život sa njegovim pa da se saosećam sa milionerom šta mu se dešava. Navijao sam za njega zbog njegovog tenisa i jer je iz Srbije. Najmanje što je mogao da učini prema nama navijačima je da bude iskren i pošten pa makar to bilo i penzionisanje.

                Ne igra on sport za sebe i ne zaradjuje zbog sebe nego od gledanosti i navijača. Zato su turniri i sponzori jaki. Znači na svima nama u celom svetu koji pratimo ili smo pratili tenis. Mogao je biti fer prema nama.

                Jer on nosi odredjenu odgovornost. I podleže kritici i sumnji i njegov privatni život od njegovig ex-navijača tako da..

                Razočarao me kao čovek ne kao teniser. Da on gubi svaku sada samo jer nije u formi i ne može više bio bih njegov najveći fan, ali, on ponižava ove ljude koji idu od vesti do vesti i prate njegov razvoj dok njega očigledno ne zanima tenis preterano.

                Ne prihvata kritiku i verujem da je Agasi u pravu.

                Ne da nema žara nego...

                A kilažu da ne komentarišem, nadjite mi profesionalnog sportistu van atletike da izgleda kao skeleton?

                Nije uopšte poenta ni u veganstvu, čak i da je vegan može imati znaaatno više kg. Ima tu da se pojede 10 vegeterijanskih burgera, putera i da se razvali za obrok puta 5, bio bi veći nego da jede meso.
                Ima istine u tome da nije fer prema navijačima. Slažem se i ja da je taj deo potpuno smetnuo sa uma, da njega ljudi prate i da žele da znaju da li je sve ok ili nešto manje od toga. Ili bar bilo šta konkretnije da znaju. Ovako se sve svodi da je on možda na skijanju a možda i u Dominikanskoj Republici.

                Ne znamo šta će biti, moje je da budem optimista na osnovu svega što je on pokaza od početka karijere do sada. To sa Agasijem to su neke patke novinarske i mi ne znamo šta se tu tačno dešavalo. Agasi nije pomogao koliko je mogao jer ne želi da se odrekne svog života u korist Novakovog napretka.

                Ne znam što si razočaran u njega kao čoveka? Pre bi trebao da budeš razočaran u njega kao tenisera jer on teniski sada ne radi ništa što nama izgleda logično i što mi mislimo da bi trebalo da on radi. Kao čovek radi mnogo toga dobrog.

                100x sam ja hteo da ga kritikujem pa shvatim da nemam prava na to jer nemam pojma kroz šta on prolazi. On čovek prosto traži put do povratka i to ne ide tek tako. Nije očigledno. Treba mu jaka ekipa ljudi. Ne znam da li se iko od vas bavi nekim ozbiljnim poslom pa da može da vidi koliko je teško skockati radnike za dobre rezultate. A on mora da skocka za najbolje rezultate. Najbolji fizio, dobar trener (ako ne može najbolji), dobar psiholog, taktičar itd. I svi oni njemu moraju da budu zanimljivi kao ljudi, da postanu njegovi prijatelji itd. To je sve ono što njemu treba.

                Ili drugo rešenje. Da se oni stari svi vrate a da on postane neko drugi.
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 01-04-18, 12:20.

                Comment


                • Kada se jednom nekome nešto kaže, ma koliko bio (ne)razuman i (ne)inteligentan, trebalo bi logično da bar ispištuje to što mu se kaže, u tuđoj kući pogotovu, dakle kao i u svakoj gde postoje neka pravila.

                  E pošto očigledno nije tako, onda dolazimo do situacije da čitamo po milioniti put stvari kojima ovde nije mesto, a onda ja moram da se po milioniti put ponavljam i podesetim po milioniti put da aspolutno nikog ne zanima OVDE, na FAN TEMI ko i zašto ne voli Novaka Đokovića i ko ga ne poštuje kao čoveka ()... dakle po milioniti put, ovde takvo pisanje nije dobrodošlo, niti poželjno, a istomišljenike van ovog "idolopoklonskog" mesta imate na desetine u Srbiji, pa izvolte pridužite se tim sledbenicima, jer da ponovim po milioniti put, ovo lupetanje može da izazove jedino svađanje i neke dalje rasprave i apasolutno ništa normalno, niti pametno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Kakav odbijajući naslov.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                        Ne znam što si razočaran u njega kao čoveka? Pre bi trebao da budeš razočaran u njega kao tenisera jer on teniski sada ne radi ništa što nama izgleda logično i što mi mislimo da bi trebalo da on radi. Kao čovek radi mnogo toga dobrog.

                        100x sam ja hteo da ga kritikujem pa shvatim da nemam prava na to jer nemam pojma kroz šta on prolazi.
                        apsolutno.

                        nazvati nekoga milionerom,kao da je taj novac dobio,a ne zaradio.i ponoviću-ako nije proživeo dvadesete,ima puno pravo da proživi tridesete,koliko to se to nekom sviđalo ili ne.

                        nek mu je srećno ,ma šta sreća bila za njega
                        Wizard

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ma kakvi gadja. Agasi nije trener, pogotovu ne kakav je Novaku potreban, vec sam to rekla... ali to je manje bitno. Bitnije je da on nije na skijanju, vec u Dominikani, sto na kraju i ne menjaa mnogo stvar...da se trenutno ne ponasa kao neko ko zeli da se vrati....naravno u punom smislu, onom njegovom.

                            I sta bi sa onim da mu i dalje lakat/ruka nisu dobro?

                            tt
                            Bio je.
                            Pored lakta mucio ga je i zglob desne ruke, problem od pre neki godinu. Ne znam ni sam ali skroz je rastimovan. Gledam sliku On, Jelena i Stefan na INST, da li mu je to samo sreca posle svih rezultata koje je prikazao ako jeste samo to cemu onda sve ovo nije mi jasno. Novak nije tip koji je foler, koji radi nesto zarad nekih drugih interesa u smislu da se pretvara i da otaljava turnire.
                            Videcemo.

                            Edit:

                            Koja slucajnost... ulazim na instagram i gledam sliku i pisem post... nakon toga gasim TT i otvaram iz Chrome temu i vidim slike koje ti postavljas.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            Last edited by cacanin; 01-04-18, 23:15.

                            Comment


                            • Meni deluje kao da neće učestvovati u MC. Obzirom da je danas 02.april, turnir počinje za 12 dana. Teško.

                              Po vašim insajderskim informacijama, ne deluje kao i da je trenirao. Nego čisto odmaranje. Logistiku nema. Može se konstatovati da je čak i evo godinu dana nema.

                              Duboko sumnjam da ne želi više da igra tenis, a sumnjam i da ne želi da se takmiči na vrhunskom nivou.

                              Nažalost vreme brzo prolazi pa ćemo uskoro videti kako stoje stvari. Mada smo se mi više radovali izlasku na teren da vidimo kako stoje stvari a sad bolje da nije igrao. Korisnije nam neko saopštenje da iz njega zaključimo neke namere.

                              Comment


                              • Najgore što on sve zaključa u sebe. Ne može se na osnovu njegovih poteza izvući nikakav zaključak. Igranjem u IV i Majamiju potvrdio da je željan tenisa i adrenalina igre a onda ta neka ravnodušnost prosto te natera da pomisliš kako ni sam ne veruje u povratak na staze uspeha.
                                Mislim da će odlučiti da nastupi u "drugoj kući" Monte Karlu, pokušaće da digne malko formu i prekine nisku poraza...

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X