Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha Žiko, baš si me nasmejao
    U pravu si, al nemoj tako k srcu sve ovo, život je lep.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • као мора да игра због рекламе, јао где су ти највни? мораш да освајаш трофеје и добар пласман да би добио лову, овако само мајце и знојнице за "Џ"...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Sve je moguce ali mislim da ovo ima male veze sa laktom. Evo sta kaze Nikola Pilic za Kurir i u principu se slazem sa njim.

        "Novak jako lose deluje! Cini mi se da nije fizicki i psihicki spreman za turnire, odnosno da igra pred 10.000 ljudi. To nije Novak! To nije onaj Djokovic koga svi znamo! Gledao sam mec u Majamiju i video sam da mu nije lako. Hteo je da se predstavi u najboljem svetlu, ali ne ide. Novak mora da bude mentalno i fizicki siguran u sebe da moze da se bori i pobedjuje. Znam da sada svima koji ga vole izgleda nemocno, ali to se dogadja kad se vratis na teren posle duze pauze. Isto prolaze i Venus Vilijams i Sten Vavrinka, a verovatno ce se to desiti i Mariju. Profesionalni tenis je skroz nepredvidiv.Ne mozes do dobrog rezultata bez logistike. Novak je naucio da ima trenera pored sebe i da mu pomogne kad mu ne ide. Mislim da je kod njega Stjepanek ipak prvi trener i pravi čovek na koga moze da se osloni. Agasi je tu sa strane kao veliki igrac. Ceh nije bio u Majamiju jer mu se zena poradja, ali vrlo brzo ce morati da mu se stavi na raspolaganje" - jasan je Pilic.
        Pilic je cudo! Sve je rekao sto treba i to apsolutno ispravnim tonom.

        Comment


        • Zvanicno dodao MC

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Logicno je da igra MC jer samo sa mecevima i naravno treninzima moze da napreduje. Ima jos skoro 20 dana da radi na kondiciji ali i na mentalnom planu. Verovatno nece da osvoji turnir (iako bih to voleo) ali ce bar dobiti neki mec. Samo da mu ne padne odmah neki sljakas. Trebamo imati strpljenja, meseci ce biti potrebni da proigra na pravi nacin. Dobre rezultate realno mozemo da ocekujemo kad krene ponovo beton. Jak je on mentalno, izdrzace rezultatsku krizu.

            Comment


            • Nisam zato da igra šljaku ove godine- jednostavno je fizički prezahtevno u ovom trenutku.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Srednji bata pobedio danas i u dublu

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Noletov youtube kanal.

                  Comment


                  • Nije to Novakov yt, a i nema zvanicni kanal.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Danas mi niko ništa ne veruje

                      https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=r5sCEtY6kbU

                      https://www.youtube.com/channel/UCB8...lylNDQzlgG3fPA

                      Comment


                      • Pa vrv da je do tebe
                        A ne znam sto ponavljas...ovo nije Novakov kanal, vec nekog navijaca.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne bi smeo da se predstavlja kao Novak, ako je tako. Ima i slika sa ćerkicom, sa zatvorenog treninga, itd.

                          Comment


                          • Logicno pogledaj malo, pise o sebi u trecem licu, postovi puni hvalospeva.. to nije Novak.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ejh ne bi smeo...sta ljudi rade, a svi ti video formati vec postoje na netu, lik ih je samo sakupio.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Krivim youtube, jer mu je dozvolio da registruje kanal DjokerNole.

                                Comment

                                Working...
                                X