Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Ti si neki opasan smarač, ali kultura mi nalaže da te ispoštujem, mada ne zaslužuješ.

    Niko Novaku ne osporava njegova dostignuća, dobro sam svestan njegove veličine i svega što je postigao.

    Nije u pitanju kredit kod navijača, već nešto što duguje samome sebi. Ako ne uspe da vrati nivo koji je imao, uprkos slavnoj karijeri svi će se sećati kako je neslavno završio, a to je ono što nije smeo da dozvoli iz poštovanja prema svojoj zaostavštini. Bojim se da ljudi uopšte sada ne razmišljaju o tome. Sećam se da je Vladan jednom prilikom napisao još prošle godine da je zakasnio sa povlačenjem, a to je bilo prošle godine, situacija je sada još gora što se tiče njegove reputacije.

    Ovo sad je teško kockanje sa ugledom i poštovanjem koje je imao, voleo bih da dobije igru, ali šanse su sve manje. NI spominje Borga, ali Borg ovo sebi nije dozvolio, kad je izgubio motivaciju otišao je dok je bio na vrhu. Da je Novak to uradio posle RG 2016. u očima mnogih bi bio najveći u istoriji, ovako su svi mrzitelji dočekali da se naslađuju njegovom nemoći jer im je prethodno nabio komplekse za ceo život i to je ono što nije smeo da im dozvoli jer zaključili smo da je visoko inteligentan i da je uvek vukao prave poteze.

    Ako mi odgovaraš na ovaj post budi ono što nisi, budi kulturan, jer ću te u suprotnom staviti na ignore.

    Zasto mislis da je njegova reputacija i to sta ce da misli neki mrzitelj o njemu, na osnovu toga kako se povukao, zasto je to bitno?
    Mislis da je neko zamerio Zinedinu Zidanu sto je glavom udario Materacija na SP ? Da je on sebi unistio reputaciju time? Eno pogledaj na sajtu SK intervju sa Bufonom pa ces videti da to sto ti pricas nema neku vaznost.

    Nisam ja nekulturan, ti imas neki smisleni rezon za to sto pricas ali ti je generalno stav pogresan, ti nisi Novakov navijac.

    Borg je otisao dok je bio u vrhu i sad su dosli Federer Nadal i Djokovic i Borgov tenis i karijera je u njihovoj senci. Bice tamo negde 20 i neki na listi po osvojenim titulama. Za sve vreme koje pratim tenis nisam cuo da je Borg neka teniska velicina slicna onoj koju sada imaju ova trojica.

    Ako si ti Novakov navijac onda on treba da ima kredit kod tebe, zbog svojih rezultata i uspeha. Ti to ocigledno nisi.

    I vrlo je prosto kao i svi ostali velikani, on je na Tour-u zato sto voli tenis a posle zato sto zeli da bude najbolji. Dakle on zeli da igra, to mu je posao koji voli a vrhunska forma od pre par godina i silne pobede, nepobedivost itd. sigurno je negde u pozadini.

    On treba da se povuce ako vise ne uziva u treningu i takmicenju a ne zato sto mu ne ide i zato sto je zapeo. To i nije odlika sampiona.
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 25-03-18, 17:46.

    Comment


    • Ja ne mogu da verujem šta čitam ovih dana.
      Pravi i lažni navijači i čuda ( da ne psujem).
      Sramota majke mi.
      Navijač je navijač čak i kada kritikuje...sve dok je to utemeljeno na činjenicama i pristojnosti...

      I u to ime ... ko bude trebao da se prepozna prepoznaće se...

      Spoiler
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Borg je otisao dok je bio u vrhu i sad su dosli Federer Nadal i Djokovic i Borgov tenis i karijera je u njihovoj senci. Bice tamo negde 20 i neki na listi po osvojenim titulama. Za sve vreme koje pratim tenis nisam cuo da je Borg neka teniska velicina slicna onoj koju sada imaju ova trojica.
        Kratko pratis tenis. Po popularnosti Borg i Federer su jednaki. Po intenzitetu Borg je prvi, niko nije osvojio toliko puno u tako kratkom vremenu. Njegova je karijera trajala kratko. To je jedini, iako veliki, nedostatak.

        Nedavno je Tignor napravio listu teniser u Open eri:

        1. Federer
        2. Lejver
        3. Nadal
        4. Sampras
        5. Djokovic
        6. Borg

        Slazem se sa listom osim u jednome. Novak i Borg treba da zamijene mjesta.
        Last edited by NI; 25-03-18, 17:56.

        Comment


        • Koliko je Novak bio los ...kada se pogleda sada Filipov mec sa Perom, nista dalje

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • E da kada si pomenuo Tignora, juce je objavio jedan dobar tekst o Novaku...sada cu da ga pronadjem.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Nista nisam spinovao.

              Ti si se zaletjela, nisi vidjela diskusiju gokua i mene, onda si vidjela da si pogrijesila, ali boze moj, za tebe je to tesko priznati...
              Nisam se zaletela, sve sam ja lepo procitala, ti si stavio Borgove rezultate koji je napravio kad se vratio i pokusao da ih prikazes kao relevantnim, a svi znamo da on tada nije imao nikakve veze sa pravim Borgom.

              Tako da jedini koji je ovde pogresio si ti, ali opste je poznato da ti to nikad neces priznati.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Sekta i ovde uzela maha....
                Ćujem/čitam i ne verujem...
                Dobar i loš navijač, veran i ne veran
                Hellou anybody home?

                Da vas podsetim ovo je forum nije harekrišna hram

                Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                Comment


                • Mene samo iznervira sto vidim to nipodaštavanje i vređanje necije porodice kroz pisanje. (mislim o tom sektašenju)

                  Sumnjam da je Borg rekao ''ovo ne ide, daj da ja idem dok sam na velikim vratima da me pamte''. Koliko znam čovek nije mogao da izdrži taj pritisak (čitaj nije uživao) i povukao se. To što se tako zadesilo da je to ispalo na vrhuncu, sad je nekome argument.

                  I za Federera su pisali ''starkelja'' ''penzija'' ''što se ne povuče, samo se bruka''. Za Rafu ''narkoman'' ''dopinguje se''. Sad je na redu Novak da ga tako vređaju.

                  Šta god da je njegov problem ubeđen sam da će da ga reši.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nisam se zaletela, sve sam ja lepo procitala, ti si stavio Borgove rezultate koji je napravio kad se vratio i pokusao da ih prikazes kao relevantnim, a svi znamo da on tada nije imao nikakve veze sa pravim Borgom.

                    Tako da jedini koji je ovde pogresio si ti, ali opste je poznato da ti to nikad neces priznati.
                    To jednostavno nije tacno.

                    Ja sam postavio Borgove rezultate, da, suprotno od onoga sto je goku tvdio, pokazen da je sebi Borg dozvolio da rasprodaje staru slavu i dozivljava ponizenje za ponizenjem.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      To jednostavno nije tacno.

                      Ja sam postavio Borgove rezultate, da, suprotno od onoga sto je goku tvdio, pokazen da je sebi Borg dozvolio da rasprodaje staru slavu i dozivljava ponizenje za ponizenjem.
                      To su 2 razlicita Borga i to svi znaju, on uopste nije raspordao svoju staru slavu posto svi govore kako se povukao na vrhuncu, niko ozbiljno ni ne gleda na taj povratak.
                      Tako da si ti pogresio, ali neces to nikad priznati.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Borba nepogrešivih pat pozicija.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          To su 2 razlicita Borga i to svi znaju, on uopste nije raspordao svoju staru slavu posto svi govore kako se povukao na vrhuncu, niko ozbiljno ni ne gleda na taj povratak.
                          Tako da si ti pogresio, ali neces to nikad priznati.
                          Nisu dva nego tri ili cetiri ali to je duga prica. Svaki mec koji je Borg izgubio iza 1982. je bio sluzbeni. Svaki se uzima u obzir kad se racuna staistika. I svaki put je dobio WC. Na osnovu cega ako ne na osnovu stare slave. I cesto je izgledao zalosno.

                          Inace i ovo je drugi Novak. Da vidimo hoce ali postati onaj stari. Ako nema sanse onda neka ide u penziju.

                          A vidi sto je goku napisao:

                          Originally posted by goku View Post
                          Ovo sad je teško kockanje sa ugledom i poštovanjem koje je imao, voleo bih da dobije igru, ali šanse su sve manje. NI spominje Borga, ali Borg ovo sebi nije dozvolio, kad je izgubio motivaciju otišao je dok je bio na vrhu. Da je Novak to uradio posle RG 2016. u očima mnogih bi bio najveći u istoriji, ovako su svi mrzitelji dočekali da se naslađuju njegovom nemoći jer im je prethodno nabio komplekse za ceo život i to je ono što nije smeo da im dozvoli jer zaključili smo da je visoko inteligentan i da je uvek vukao prave poteze.
                          Borg nije otisao poslije velike titule. I igrao je na turnirima kad su sanse da dobije bile nula a ne manje. Za one koji su ga cijenili kao ja, to je bilo bolno.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Borba nepogrešivih pat pozicija.
                            Ali je u pogrešnoj temi, to je za opšte diskusije.

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Ali je u pogrešnoj temi, to je za opšte diskusije.
                              Sto si je onda zapoceo ovdje?

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Sto si je onda zapoceo ovdje?
                                Nisam, ja sam samo Novaka uporedio sa Borgom, a ovo između tebe i Bojane je samo o Borgu.

                                Comment

                                Working...
                                X