Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovo danas izgledalo kao ismevanje lika i dela Novaka Djokovica,ispod svakog normalnog nivoa za njega,ne verujem da je to istina sto kazem ali tako je izgledalo

    Comment


    • Gebhard Fil Grič.. Kakav je to majstor bio..
      Dr Četojević.. Valjao bi sada kao čaša vode u pustinji..
      Takvi likovi su sada potrebni Novaku.. Ili pauza pa da vidi da li još može da guli teniski reket ili je svega dosta bilo... Meni je potpuno nejasna situacija oko Agasija.. Čovek ne može da prati Novaka po svetu, a ipak je prvi trener već neko vreme.. Još ne znam koja je tačno uloga Radeka Štepaneka..
      Današnju (ne)igru neću da komentarišem..

      Comment


      • Plan je da Agasi bude sa Novakom na GS a Štepanek na ostalim turnirima...bar prvobitni plan...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Od početka moje neko mišljenje je bilo da je trebalo odmah da ide na operaciju i uzme godinu dana pauze i posle vidi.

          Fed, Rafa su to uradili i vratili se.

          Ovako... nit je pauza, nit igra...
          Ne znam sto se forsira ta lazna propaganda da je Nadal uzimao neke pauze i vracao se kao Federer. Nadal je vise puta pauzirao, nikada se nije vratio kao Federer jer mu to Novak nije dozvolio. Samo je u 2017toj uzeo RG i generalno imao solidnu godinu, zavrsio u senci Federera koji je uzeo dva GS....

          Federer se vratio iz te pauze od 6m i to je istina. Sve drugo je laž. A Federer je želeo povratak više nego Nole sad.

          Samo mi nisu jasna glupa pitanja novinara na konferenciji. Bolja pitanja imamo mi na forumu nego jedan novinar

          Comment


          • Nole Šampione je trenutno, nažalost dobar samo
            za kladionicu, jer ga ovi tamo još drže kao izrazitog favorita
            protiv raznoraznih indijanaca, poput onog polujapanca Taro Danijela.

            Tako sam i sinoć simbolično uplatio 50 rsd na onog Pairea @3,85 na MaxBet.

            Comment


            • Postavljam logično pitanje na koje nemam odgovor. Zašto je Nole raspustio tim sa kojim je ostvario takvu dominaciju i rezultate, ako je bila je ozljeda lakta u pitanju? Što su krivi Vajda, Grič, Beker, Amanović za njegove lošije rezultate nakon RG 2016, ako je bila u pitanju ozljeda?

              Comment


              • Originally posted by 我媽媽你媽媽給大家 View Post
                Postavljam logično pitanje na koje nemam odgovor. Zašto je Nole raspustio tim sa kojim je ostvario takvu dominaciju i rezultate, ako je bila je ozljeda lakta u pitanju? Što su krivi Vajda, Grič, Beker, Amanović za njegove lošije rezultate nakon RG 2016, ako je bila u pitanju ozljeda?
                Pa ne znam koliko ti je ovo logicno pitanje, kao i sto ne znamo sta se tu desilo, a pogotovu da su oni nesto krivi. Ne znamo razloge i iskreno ne verujem ni da cemo saznati.

                Doduse BB previse prica za moj dobar ukus, tj deli mu naokolo savete, a da li ce nekada nesto da objavi u svojim memoarima i da li zna sta je tu bilo...ostavimo da vidimo ako ih i kada objavi. Ove petparacke pricice koje daje za razne kanale su malo bzvz, no on valjda zna dokle sme da ide.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sinoć rekoh sebi, sačekaj, pusti da prenoći, možda nije to što na um pade.
                  Evo prenoćilo ali ne vredi, ne izbija iz glave misao da je sve do volje odnosno ista nije dovoljno čvrsta. Jer kada telo i posustane a glava kaže napred to telo posluša. Izvuče ono tada rezervu i odradi po zapovedi.
                  Nameće se hiljadu zašto i isto toliko zato na temu čvrstine volje ali o tome nekom drugom prigodom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0
                    Meni jedna stvar nije jasna. Kako je moguce da je na AO-u izgledao sasvim zadovoljavajuce s obzirom da su to bili prvi mecevi posle pauze a onda dodje do toga da izgubi od Tara Daniela i Benoe Paire-a? To je katastrofa.
                    To nikome nije jasno. Tim vise sto je na AO osjecao bol a jucer nije. Sto se desilo? Gdje je nestala pristojna kondicija sa AO?

                    Kad se pogleda sto se desavalo od RG-a 2016, pojavljuje se potpuno nejasna slika. Imamo povrede koje se protezu jako dugu. U redu to su bile neugodne povrede. ALi zasto nije uzeo pauzu iza USO 2016?

                    Imamo manjak motivacije. To je razumljivo. Ali zasto je trebalao ono filozofiranje tokom jeseni 2016.

                    Potom je neobjasnjivo rasturio citav tim. Zasto? Nije im bilo stalo sto on radi na terenu. Znas ono: "Boli vas peta." U svakom slucaju povremeno je djelovalo da njemu samom jos i manje stalo.

                    Ali citavo vrijeme on odigra sjajne meceve. Osvojio je Montreal 2016. na maestralan nacin. Pomeo je Nisikorija na WTF 2016. kao nikada ranije. Mec protiv Marija u Dohi 2017. je jedan od najboljih meceva te godine. Protiv Tima u Rimu 2017. fenomenalan. Protiv Gulbisa U Wimbledonu 2017. odlican. I gotovo poslije savako takvog bljeska smo imali veliki pad. Meceve u kojima je izgledao lose do jako lose.

                    I sada na kraju kad su svi ostali problemi rijeseni, izgleda ocajno, nikad losije.

                    Tu postoji jos nesto, vjerovatno vise stvari. Cini mi se da je nesto povezano sa motivacijom. Kako kaze poslovica: "Ako volis da se sanjkas moras voljeti i da vuces sanjke uz brijeg." On ima jos uvijek motiv da se sanjka. Da li ima motiv da vuce sanjke uz brijeg? Dugo su andrenali, iskustvo i slava cinili da moze da izgleda sjajno i kad je nedovoljno radio.

                    Skoro sigurno postoji jos jedan problem vezan za motivaciju. Novak je nekada mrzio da gubi. Sad mi se cini da toga nema. Prvi put sam to zapazio protiv Veselog u MC-u 2016. To je bilo jos prije pada forme. Porazi od Istomina, Gofana, Zvereva, jucerasnji... pokazuju da on nije spreman da da sve od sebe kad postane stvarno gusto.

                    Mislim da ni to nije sve. Postoji jos nesto sto se tu mijesa. Je li to pritisak od Lakosta? Moguce. U svakom slucaju nesto te prirode.
                    Last edited by NI; 24-03-18, 09:20.

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Sinoć rekoh sebi, sačekaj, pusti da prenoći, možda nije to što na um pade.
                      Evo prenoćilo ali ne vredi, ne izbija iz glave misao da je sve do volje odnosno ista nije dovoljno čvrsta. Jer kada telo i posustane a glava kaže napred to telo posluša. Izvuče ono tada rezervu i odradi po zapovedi.
                      Nameće se hiljadu zašto i isto toliko zato na temu čvrstine volje ali o tome nekom drugom prigodom.
                      Ako je povreda proslost, a nadamo se da jeste, ako nema nista drugo... pu-pu zdravstveno da ga muci...sve zavisi od njega i njegove te volje i zelje.
                      Kakve price o konkretnim trenerima, kondicionima i slicno....to nema veze. On najbolje zna kroz kakve je tacno tretmane prolazio i koju je znoj lio da bi sve ono ostvario. Niko drugi...tako da je volja i njeno realizovanje ovde sustina...ali iskreno ne izgleda mi nesto obecavajuce da ce uspeti da je sprovede u delo.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ako je povreda proslost, a nadamo se da jeste, ako nema nista drugo... pu-pu zdravstveno da ga muci...sve zavisi od njega i njegove te volje i zelje.
                        Kakve price o trenerima, kondicionima i slicno....to nema veze. On najbolje zna kroz kakve je tacno tretmane prolazio i koju je znoj lio da bi sve ono ostvario. Niko drugi...tako da je volja i njeno realizovanje ovde sustina...ali iskreno ne izgleda mi nesto obecavajuce da ce uspeti da je sprovede u delo.

                        tt
                        U pravu si, 100% si u pravu.

                        Ali nije li to trazenje svakavih alternativa, novih trenera, novih gurua itd. pokusaj da se nadje nacin da se izbjegne naporan i dosadan rad i "pacenje" na terenu tokom gustih meceva.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          U pravu si, 100% si u pravu.

                          Ali nije li to trazenje svakavih alternativa, novih trenera, novih gurua itd. pokusaj da se nadje nacin da se izbjegne naporan i dosadan rad i "pacenje" na terenu tokom gustih meceva.
                          Moguce NI..ne moguce, vrlo verovatno.
                          Ne izlazi mi iz glave ona konferencija na otvorenim terenima krajem oktobra 2016. u Beogradu. Nije to bzvz bilo. Pa i sada kako nastupa na tim konferencijama posle ovih neuspeha. Nije istina da moze biti iznenadjen svojom formom i igrom... on koji je toliko mukotrpnog rada ulozio u sve ono pre.

                          Mnogo je nedorecenosti i nejasnoca...ali govor tela, njegov zastitni znak...ne prica nista dobro...i opet govori mozda dovoljno.


                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mnogo je nedorecenosti i nejasnoca...ali govor tela, njegov zastitni znak...ne prica nista dobro...i opet govori mozda dovoljno.
                            Govor tijela sublimira sve. Da li je ista moglo dati Peru krila i opustiti ga kao Novakov jucerasnji govor tijela, koji sa izuzetkom jednog gema slao poruku: "Nemas cega da se bojis, kad bude gusto ja cu pokleknuti."

                            I sa takvim govorom tijela nema dna. Da pocne igrati celindzere, isto ce biti.

                            Jedina dobra stvar je sto sada mora doci do razrjesenje sitacije. Nema povrede, novo dijete nije na putu, svi moguci treneri su isprobani... Nema izgovora. U naredna 3 mjeseca mora prelomiti da li zeli da nastavi karijeru ili ne. A nastavak znaci puno muke i odricanja.

                            Ako je povreda sanirana, a izgleda da jeste, sve se svodi na volju. On je u prvih 7 gemova protiv Danijela i te kako pokazao da nije zaboravio da igra.

                            PS
                            Sve ovo ni najmanje ne mijenja moje misljenje da je Novak igrao bolje tenis nego bilo koji drugi igrac u istoriji.
                            Last edited by NI; 24-03-18, 09:48.

                            Comment


                            • Mislim da su stvari prostije nego sto se cine. Od AO do sada ne postoje pripreme snage i kondicije. Samo oporavak i tenis. Skupljeno je dovoljno informacija o povredi i trenutnom stanju, sad je vreme za fizicke pripreme i malo tehnike. Od Monte Karla na dalje ocekujte uzlaznu putanju.

                              Comment


                              • Sljaka je tek zahtevna fizicki, ali sta god i kako god, raspletu smo blizu kao sto kaze NI. Pa kom' opanci, kom' obojci.

                                Sigurno ovo, ipak ponizavajuce stanje, nece ni sam trpeti dugo, ma koliko da se jos uvek tolerise. Tako da nam ostaje jos malo da se strpimo...i strepimo, nazalost -.-

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X