Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vimbldon, najlaksi turnir.

    Comment


    • Ja ću samo da naglasim da su Marija i Cacanin glasali za isti turnir. Dok su oboje ovde dolazili sa pouzdanim informacijama. Eto čisto onako.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Necu glasati ali cu se nasaliti:

        Moj modele daje ovakve sanse na postavljeno pitanje:

        Code:
        Melburn		4.5%
        Rolan Garos	6.4%
        Vimbldon	6.4%
        Njujork		6.3%
        Indian Vels	3.6%
        Majami		10.0%
        Monte Karlo	5.4%
        Madrid		5.9%
        Rim		7.9%
        Kanada		9.9%
        Sisninati	6.3%
        Šangaj		6.8%
        Bersi		6.1%
        Masters kup	4.0%
        Dejvis kup	2.1%
        OI medalja	1.7%
        Ništa		6.9%
        Ne znam		100.0%
        Kanada mi i jeste najlogičnija. Prošle godine turniri između Wimbledona i USO su bili najlakši za osvojiti. Kad se uzme u obzir da vjerovatno treba vratiti kondiciju, uz to igru, realno je očekivati da će trebati par mjeseci do prvog značajnijeg rezultata.

        Comment


        • Glasao za Sinsinati.

          Takođe mislim da ako Rokcy ne može da podigne nivo, niko ne može.

          "taylorcole87I NEEED TO LEAVE
          taylorcole87@rockylopez show....him"

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Kanada mi i jeste najlogičnija. Prošle godine turniri između Wimbledona i USO su bili najlakši za osvojiti. Kad se uzme u obzir da vjerovatno treba vratiti kondiciju, uz to igru, realno je očekivati da će trebati par mjeseci do prvog značajnijeg rezultata.
            Da, ja zapravo dajem najvece sanse da osvoji Kanadu, ali se andam da nece biti prva titula. Do Kanade su 4 mjeseca, pristojno vrijeme da se digne forma i povrati kondicija, relativno losa konkurencija a i odgovara Novaku.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Ja ću samo da naglasim da su Marija i Cacanin glasali za isti turnir. Dok su oboje ovde dolazili sa pouzdanim informacijama. Eto čisto onako.
                Nismo samo mi glasali za Sinsinati...tako da ne kontam šta si hteo da kažeš.
                Uzgred moje razmiljanje o Sinsinatiju je realna opcija - taman je dovoljno vremena da se sve sredi...
                A pride velika je želja da osvoji pa hajd i delom navijački da glasam.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Krenula da glasam za Oljinu opciju ali onda ipak kliknula na RG, ne zato sto mislim da je realno, nego onako navijacki, posle njega je sve krenulo nizbrdo pa bi bilo lepo da od njega sve ponovo pocne.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Nismo samo mi glasali za Sinsinati...tako da ne kontam šta si hteo da kažeš.
                    Uzgred moje razmiljanje o Sinsinatiju je realna opcija - taman je dovoljno vremena da se sve sredi...
                    A pride velika je želja da osvoji pa hajd i delom navijački da glasam.
                    Cacanin i ti ste pisali ovde dosta zanimljivih stvari oko Novaka. Pa sam skrenuo pažnju da i oko ovoga slično razmišljate ništa drugo. Zato i nije važno da li je neko glasao osim vas jer sam zbog tog razloga istakao

                    Comment


                    • Per je suvise nepredvidljiv da bi znali sta se sutra moze ocekivati. Nece Novaku biti lako ako Francuz bude glavom u mecu.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Sinsinati.. Taman...

                        Comment


                        • Kakav je bio sinoć u dublu? Nisam gledao.

                          Comment


                          • Dosta dobro izgledo, počeo loše, a onda malo čak i neočekivano digao igru, ali to i nije možda toliko bitno, koliko želja da igra i pobedi, a da je imao boljeg, da ne kažem raspoloženijeg partnera.. mogli su bez problema da dobiju. No to sve ništa ne znači.



                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Per je suvise nepredvidljiv da bi znali sta se sutra moze ocekivati. Nece Novaku biti lako ako Francuz bude glavom u mecu.
                              Per je povređen, možda čak i preda
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Da, nije ni trenirao jos uvek, ima problem sa ledjima, a ima i tretmane neke.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X