Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma morao je Novak odmah posle W-a da odradi tu operaciju, i onda se vrati za AO, i evo sad ce pauzirati opet, evo Nadal i Rodja se operisala par puta ja mislim i opet su u vrhu. Nista dok ne izvrsis zahvat, najsigurnije, a ne ovo, promeni se vreme pa ga zaboli, ocigledno je da je povreda dosta ozbiljna. Videcemo posle ovog zahvata kakvo je stanje.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Zašto koristiš množinu, samo ga je Bojana nazvala glupim, a ona niti voli Novaka, niti je njegov navijač?
      Nije samo Bojana, vec i njegovi navijaci, ovde bas, citas li ti temu

      Nekim ljudima je tako prosto lakse...nemaju odgovore, ni informacije i onda pored nagadjanja najedostavnije je reci ...kriv je pokvareni Pep, zla zena Jelena, bolesni brat Marko koji jadan zivi u Novakovoj senci...a posto ovih slabo ima u javnosti poslednjih meseci, ne eksponiraju se..onda je sva paznja na glupom Novaku i njegovom holistickom pristupu ...jer mi sve znamo, u sve se razumemo, pogotovu kad nemamo odgovore.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ako se nesto ne moze reci za Djokovica to je da je glup,definitivno jedan od najinteligentniji tenisera.Svakako inteligentniji od jednog Svajcarca koji se hvalio prije neku godinu kako nijednu knjigu nije procitao.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Nije samo Bojana, vec i njegovi navijaci, ovde bas, citas li ti temu

          Nekim ljudima je tako prosto lakse...nemaju odgovore, ni infirmacije i onda pored nagadjanja najedostavnije je reci ...kriv je pokvareni Pep, zla zena Jelena, bolesni brat Marko koji jadan zivi u Novakovoj senci...a posto ovih slabo ima u javnosti poslednjih meseci, ne eksponiraju se..onda je sva paznja na glupom Novaku i njegovom holistickom pristupu ...jer mi sve znamo, u sve se razumemo, pogotovu kad nemamo odgovore.

          tt
          Više mi smeta kada krenu o ishrani i kako "NOVAK PASE" poludim...
          A sem toga nisu ni ispratili celu priču i kada su Novaka novinari pitali na tu temu sam je rekao : "konzumiram meso i Jelena mi ne brani, pa i sama ga u trudnoći jede" .
          Što se tiče ove povrede-svi smo različiti i svi imamo drugačiji pristup problemima.
          Novak je poslušao lekare ( to je najvažnije)...I išao na varijantu operacija je poslednja opcija...
          Pa i mi kada se razbolimo za crveno grlo ne dobije odmah antibiotike...-znam banalan primer.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • -To define is to limit.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Nije samo Bojana, vec i njegovi navijaci, ovde bas, citas li ti temu

              Nekim ljudima je tako prosto lakse...nemaju odgovore, ni informacije i onda pored nagadjanja najedostavnije je reci ...kriv je pokvareni Pep, zla zena Jelena, bolesni brat Marko koji jadan zivi u Novakovoj senci...a posto ovih slabo ima u javnosti poslednjih meseci, ne eksponiraju se..onda je sva paznja na glupom Novaku i njegovom holistickom pristupu ...jer mi sve znamo, u sve se razumemo, pogotovu kad nemamo odgovore.

              tt
              Što je najgore ovde ima istine... Kada bi Novak upoznao Gmaza da nije bilo Marka? Nikad.. A možda ni tada.. Od njega je počelo ono užasno dosadno pozdravljanje prema publici posle meča.. Ja se zaista ponekad pitam koliko je Novak jak kao čovek kada je sve ovo postigao sa situacijama koje su bile oko njega(bombardovanje, odlazak u Nemačku, nemanje finansija, nervozni Srđan, Amor&Paz Marko, Jelena koja ne želi da bude ono što jedino i jeste-supruga)...

              Oko operacije.. Po meni Novak je sada uradio neku manju hiruršku intervenciju.. I sada će gledati kako će se ruka ponašati.. Pa ako bude moralo, onda ide "pod nož".. Novak inače itekako planira sve detaljno.. Igrao je pod bolovima jer je uvideo šansu da prvi posle pola veka uzme 4 GS u nizu.. A zatim kada je saznao da će na jesen 2017g. dobiti ćerku, po meni je bilo sasvim logično da uzme odmor u drugom delu sezone.. Da li je mogao ranije da napravi pauzu? Sigurno. Da li je trebao? Možda... To nikada nećemo saznati..

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Što je najgore ovde ima istine... Kada bi Novak upoznao Gmaza da nije bilo Marka? Nikad.. A možda ni tada.. Od njega je počelo ono užasno dosadno pozdravljanje prema publici posle meča.. Ja se zaista ponekad pitam koliko je Novak jak kao čovek kada je sve ovo postigao sa situacijama koje su bile oko njega(bombardovanje, odlazak u Nemačku, nemanje finansija, nervozni Srđan, Amor&Paz Marko, Jelena koja ne želi da bude ono što jedino i jeste-supruga)...

                Oko operacije.. Po meni Novak je sada uradio neku manju hiruršku intervenciju.. I sada će gledati kako će se ruka ponašati.. Pa ako bude moralo, onda ide "pod nož".. Novak inače itekako planira sve detaljno.. Igrao je pod bolovima jer je uvideo šansu da prvi posle pola veka uzme 4 GS u nizu.. A zatim kada je saznao da će na jesen 2017g. dobiti ćerku, po meni je bilo sasvim logično da uzme odmor u drugom delu sezone.. Da li je mogao ranije da napravi pauzu? Sigurno. Da li je trebao? Možda... To nikada nećemo saznati..
                Novak kad je upoznao Gmaza kako ga ti zoves igrao je 15 finala i uzeo 14 titula!
                Kako to bre Gmaza kako ga ti zoves povezujete kad je krenuo da gubi neke meceve? Ajde bre krenite od samog pocetka i poznanstva sa tim Gmazom kako ga ti zoves...

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • https://www.instagram.com/p/Be6PprIDB5F/
                  Sve teniske uspehe i neuspehe staviti po strani, ovo je prava životna sreća i pokazatelj pozitive Novaka Đokovića.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Novak kad je upoznao Gmaza kako ga ti zoves igrao je 15 finala i uzeo 14 titula!
                    Kako to bre Gmaza kako ga ti zoves povezujete kad je krenuo da gubi neke meceve? Ajde bre krenite od samog pocetka i poznanstva sa tim Gmazom kako ga ti zoves...

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    I? Šta si hteo da kažeš? Nisam rekao da je Gmaz od početka. Fala Bogu da je tako. Inače da je Novak od početka "širio ljubav" ne bi dobio ni Kanjasa 2007g u Majamiju. Moj stav je da sa takvim prevarantom ništa nema pozitivno. Ništa.

                    Comment


                    • nole mi te volimo!!

                      Siguran sam u to da ce se nole vratiti jos jaci posle poraza of cunga!
                      novak je super!!!
                      Ja sam veoma zahvalan sto sam imao mogucnosti gledati novaka da li to bilo putem tv ekrana ili na terenu! Tu mu je mesto gde se najbolje oseca!
                      malo o meni: ja pratim novaka od 2007 kada je se probio u svetski vrh igrajuci finale usopen-a! Njegova najdraza pobeda mi je 2015 na usopen-u!
                      Znam da je novaku stalo do tenisa posto on voli ovu igru zutom lopticom. On je razlog sto sam i ja poceo igrati tenis sopstveno i sto sam zavolio tenis!!

                      Siguran sam da ce nas Novak jos mnogo puta obradovati!! :biggrin:

                      Evo to je ukratko od mene pa se cujemo.


                      Pozz svim clanovima foruma!

                      Comment


                      • Originally posted by tea View Post
                        @torpedo
                        Slazem se. Glup definitivno nije, a ne verujem ni da je zbog straha izbegavao.

                        Bitno je samo da se oporavi kako treba i da nam se vrati k'o nov.
                        Neka pauzira jos pola godine ako treba.
                        Naravno tako je!

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Novak kad je upoznao Gmaza kako ga ti zoves igrao je 15 finala i uzeo 14 titula!
                          Kako to bre Gmaza kako ga ti zoves povezujete kad je krenuo da gubi neke meceve? Ajde bre krenite od samog pocetka i poznanstva sa tim Gmazom kako ga ti zoves...

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Tad ga je upoznao, postoji jedna slika kao dokaz za koji se hvataju svi koji traže opravdanja. U kojem trenutku ide s njim po turnirima i prisustvuje mečevima? Koliko je turnira osvojio od tog momenta?

                          Comment


                          • Upoznao ga je Novak pre 5-6 godina,otprilike u vreme saradnje sa Bekerom.
                            Tako da mi koji hejtujemo Imaza imamo i kontaargument - možda je Beker ( a ni on mi nije bio drag tada) taj koji je doprineo dobrim rezultatima i da eto od kada je otišao Beker rezultati su slabiji od onoga na šta nas je Novak navikao.
                            A opet sa druge strane znamo da su tada već krenule i povrede...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Poput naučne fantastike mi deluje vest da će Novak biti prijavljen za Masters iz kategorije 1000 u pustinji Indijen Velsa.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • On je automatski prijavljen za te turnire, posto su obavezni
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X