Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa meni tu nije jasno. Šta je on operisao ako posle par dana drži reket. Ako je to ono što ga je mučilo zašto onda pola godine pauze....

    Comment


    • Ako ne bude potrebna jos jedna intervencija posle CT i MRa za nekoliko dana mozda ga i vidimo na sljaci, ako bude potrebna jos jedna intervencija mislim da ce propustiti kompletnu sezonu na sljaci.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Možda su mu samo izvadili to parčence[emoji16]

        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Pesimisto. Uvijek ces naci varijantu da nesto nije u redu.

          Ako ga ovaj zahvat izlijeci onda je glup! Ako ne izlijeci tj ako nije glup, onda imamo novo mucenje nas navijaca.

          Srecom, ja sam nesto optimisticniji.
          Ako ga ne izliječi to će značiti da je sve probao i nije uspjelo. U tom slučaju ću i ja tvrditi da je napravio sve kako treba. Ako uspije i bude top spreman za američku turneju to će značiti da je tačno sve ono što smo pisali mi koji ne volimo Novaka i nismo ga podržavali u glupim odlukama

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ako ga ne izliječi to će značiti da je sve probao i nije uspjelo. U tom slučaju ću i ja tvrditi da je napravio sve kako treba. Ako uspije i bude top spreman za američku turneju to će značiti da je tačno sve ono što smo pisali mi koji ne volimo Novaka i nismo ga podržavali u glupim odlukama
            Ko kaze da ti ne volis Novaka?

            Vi koji mislite da je Novak radio glupe odluke volite Novaka ne manje od nas koji mislimo da nije radio glupe odluke.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ko kaze da ti ne volis Novaka?

              Vi koji mislite da je Novak radio glupe odluke volite Novaka ne manje od nas koji mislimo da nije radio glupe odluke.
              Zašto koristiš množinu, samo ga je Bojana nazvala glupim, a ona niti voli Novaka, niti je njegov navijač?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Zašto koristiš množinu, samo ga je Bojana nazvala glupim, a ona niti voli Novaka, niti je njegov navijač?
                Neki ce smatrati da je glup ako se ispostavi da je mali hirurski zahvat bio dovoljan da se oporavi (nadamo se da hoce).
                Last edited by icetea; 07-02-18, 14:56.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Originally posted by tea View Post
                  Neki ce smatrati da je glup ako se ispostavi da je mali hirurski zahvat bio dovoljan da se oporavi (nadamo se da hoce).
                  Ne treba mešati glupost i strah.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mislim da ništa od toga nije u pitanju, jednostavno imamo suviše malo informacija a nagađanja je previše.

                    Comment


                    • @torpedo
                      Slazem se. Glup definitivno nije, a ne verujem ni da je zbog straha izbegavao.

                      Bitno je samo da se oporavi kako treba i da nam se vrati k'o nov.
                      Neka pauzira jos pola godine ako treba.
                      Last edited by icetea; 07-02-18, 15:10.
                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Sam je jednom prilikom izjavio da je više različitih saveta dobijao i ajde ti, sad budi pametan, pa izvagaj najbolju opciju. Uvek će biti "zašto si ovako, a ne onako" priča biti.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Različite savjete je sigurno dobijao ali.... nije od komšinice već od vrhunskih stručnjaka.
                          Moj jedini strah je da ne odigra dva meča i pojavi se isti problem - koji god da je u pitanju.

                          Comment


                          • A postoji i ta mogućnost da operacija neće 100% oterati problem.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Sustina svega je da radi na problemu, to samo po sebi bi trebalo da digne pozitivu kod Novakovih navijaca. Naravno da ima mnogo pitanja, sto nije ranije, da li ce biti 100% od ove operacije i sl. Ocigledno da Novak ide od najblazih nacina na koje moze da resi problem ka ozbiljnijim, sto ne moze niko da ga napada za to, lakse reci da se neko operise nego da sam takvu odluku moras doneti, a opet ni jedna jedina opcija nista ne garantuje.

                              Pritom, vec trenira, znaci da je sigurno bolje cim vec trenira, kapiram da ce se vratiti do W ili USO.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Različite savjete je sigurno dobijao ali.... nije od komšinice već od vrhunskih stručnjaka.
                                Moj jedini strah je da ne odigra dva meča i pojavi se isti problem - koji god da je u pitanju.
                                Mislim da svi imamo taj strah
                                I tako ce da bude ko zna...zauvek mozda -.-

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X