Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Upravo to je i moje pitanje, ako je bila potrebna samo mala intervenciju, zasto je gubio vreme?
    Ako se vrati na teren za npr.mesec dana, zasto onda ovo nije uradio u novembru i bio bi spreman vec za AO?
    Pa odgovorio ti je na neki nacin u onoj njegovoj poruci "looked for the most natural ways to heal". Kad priroda nije odradila svoje presao na "neprirodne" metode. Takva mu je filozofija. Deal with it.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ono sto mi nije jasno je zasto to nije uradio ranije i termin "small medical intervention"
      Još će se ispostaviti da je nosač peškira bio u pravu, bar se nadam da će se ispostaviti.
      Konačno se oglasio i bar nešto rekao i konačno je donio pravu odluku

      Da je bio veliki problem vjerovatno bi morao ovako. Naravno kod nje se tačno zna šta je bilo i pored toga što je vrhunska sportistkinja. Odradila je veliku intervenciju i nije se pozdravila sa profesionalnim sportom
      https://www.24sata.hr/sport/sara-kol...a-pauza-559043

      Comment


      • Ne mozemo znati sve okolnosti ali mi je drago sto se odlucio da promeni pristup lecenju i da se podvrgne hir. intervenciji, to znaci da i dalje ima zelju da igra tenis na najvisem nivou. Sve najbolje Nole i brz oporavak ti zelim

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          U prevodu tim mu je rekao - ili operacija ili kraj.
          Iscrpeo si alternativne metode,još ovo je ostalo.
          Ovo je vrlo tesko za procitati iz ugla njegovog navijaca ali uopste nije nimalo daleko od istine. Nazalost.
          Nadam se da ce ovaj zahvat pomoci, iako smatram da se on ne predaje tako lako. Oduvek sam mislio da je on mentalnog sklopa ''zabole me za lakat, ako treba prebacicu u levu ruku reket'' .

          Comment


          • Novakov problem nije bio tako velik čim je rekao da je sa bolovima igrao 2 godine. Zato je i probao na prirodan način da sanira povredu. Da je bilo veće oštećenje znao bi odmah da mora hiruški da ga sredi. Ako je iko mogao da ima što bolju dijagnozu onda je to on. Obišao je sve najbolje centre u svetu i na osnovu tih mišljenja je radio kao što je radio.
            Mislim da će sve biti ok. Ne očekujem ga na terenu pre trave ili američke turneje.

            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Pa odgovorio ti je na neki nacin u onoj njegovoj poruci "looked for the most natural ways to heal". Kad priroda nije odradila svoje presao na "neprirodne" metode. Takva mu je filozofija. Deal with it.
              Pa nema sta meni da govoris deal with it, ako je mogao sve da sredi malom intervencijom, a on 2 godine izgubio, onda je glup.
              A posebno sto je vise puta rekao da je 1.5 godinu pio lekove, dakle nije 100% u fazonu: samo priroda

              z3 compact using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ako je mogao sve malom intervencijom da resi, trebao je to da uradi posle US Opena 2016.

                Mada, vidim da se spekulise da ce na pauzu do Wimbledona.

                Comment


                • Ne znamo da li je 2016. bila u opticaju "mala intervencija".

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Po prirodi foruma sve je nagadjanje i lična mišljenja po kojima se diskutuje.

                    Nije ni bitno da li ce se vratiti na Wmbldone ili pre, Noletu tek predstoji posle toga da mečevima ulazi u formu.

                    Ako sve bude u redu trebalo bi da idominira izteroriše atp primadone u 2019 u to sam siguran, do tada asta la vista.

                    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pa nema sta meni da govoris deal with it, ako je mogao sve da sredi malom intervencijom, a on 2 godine izgubio, onda je glup.
                      A posebno sto je vise puta rekao da je 1.5 godinu pio lekove, dakle nije 100% u fazonu: samo priroda

                      z3 compact using Tapatalk
                      U to da li je glup necu da ulazim. To je tvoja konstatacija. Pitala si ja sam ti odgovorio. Tvoje je da li ces da prihvatis njegovu zivotnu filozofiju ili neces. Rekoh, deal with it or don't.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        U to da li je glup necu da ulazim. To je tvoja konstatacija. Pitala si ja sam ti odgovorio. Tvoje je da li ces da prihvatis njegovu zivotnu filozofiju ili neces. Rekoh, deal with it or don't.
                        Kao sto sam ti rekla, nema sta ja da se nosim sa tim ili ne, meni ni iz dzepa ni u dzep, samo komentarisem neke stvari koje su meni nelogicne.

                        z3 compact using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ovde je psihoterapija morala znatan posao da odradi. Jedna je stvar predočiti mu problem, nešto potpuno različito od toga ubediti ga koji je metod otklanjanja problema najdelotvorniji. Morao je da se uveri da "njegovim" neinvanzivnim, holističkim načinom neće napraviti ništa, makar prošlo i 6 meseci, i tek je tada otpor/strah od čak i male hirurške intervencije mogao biti savladan. Ali što kažu stari Latini , better late than never, sad sam konačno optimista glede nastavka njegove karijere! Napred Nole!
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pa o tome ti govorim sto posmatras iz svog ugla. Iz Novakovog ugla ovo je sasvim logican redosled dogadjaja.

                            Comment


                            • E neka je i dekkard optimista -.-
                              A i Bojana da ne propusti da kaze da je glup

                              Moreee!

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hm, niko sad od onih sto su tvrdili kako Nole ima strah od operacije, ili da nece na operaciju iz etickih a cak i verskih ubedjenja, da objasni odakle sad ovo?

                                Nole nit je glup, nit je neinformisan, nit je zatucan. Kao sto mozemo videti iz objave dobio je na pregrst razlicitih medicinskih misljenja, kao sto sam vam i govorio kako je to sa lekarima kad su u pitanju hronicne povrede. Nole je uradio pravu stvar - prihvatao je ono misljenje u koje u datom trenutku najvise veruje. Pauza za oporavak sledi. Jos samo kad bi nakon nje nabacio misicnu masu po rukama i telu, mogao bi se ocekivati stari Nole. Sama operacija mu nece resiti problem, nego ga samo odloziti na neko vreme.

                                Comment

                                Working...
                                X