Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna je Mirka.

    Comment


    • Kad je Mirka igrala tenis. Za drugu zenu je defakto nemoguce da da istu podrsku kakvu Mirka daje Rodzeru. Ali neces se samo zato zeniti teniserkom.

      Comment


      • sta znam, po meni nije u redu prozivati Jelenu sto manje voli novac od Miroslave

        Fico, a kao vec nije ispisao istoriju.. hoce li jos neko poglavlje,vidjecemo

        Cilo me iznenadio, nije se raspao i pasplakao usred duela. Dobar dio meca bio bolji,ali vec sam ga vidio ovakvog protiv Novaka u Wb
        2 seta odlican i onda nestane. nije sampion. nema onu stvar,kao Goran npr. da je dobio mogao bi se hvalit da je najbolji Hr teniser ikad

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Kad je Mirka igrala tenis. Za drugu zenu je defakto nemoguce da da istu podrsku kakvu Mirka daje Rodzeru. Ali neces se samo zato zeniti teniserkom.
          Zamisli da je Novak ozenio Mirku, gde bi nam kraj bio
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Razveli bi se.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Zamisli da je Novak ozenio Mirku, gde bi nam kraj bio
              Zamisli da je Rodžer oženio Jelenu, a Novak da bude s kojom god hoće šta bi bilo sa obojicom
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Zamisli da je Rodžer oženio Jelenu, a Novak da bude s kojom god hoće šta bi bilo sa obojicom
                Zanimljivo. Mislis da Ristic Jelena ne bi odgovarala Rodzeru?
                Vodila bi Mirka Novaka do 25 GS titula
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Zamisli da je Rodžer oženio Jelenu, a Novak da bude s kojom god hoće šta bi bilo sa obojicom
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Zanimljivo. Mislis da Ristic Jelena ne bi odgovarala Rodzeru?
                    Vodila bi Mirka Novaka do 25 GS titula
                    Da je Rodžer završio sa Jelenom doživeo bi Marijevu karijeru, u najboljem slučaju [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Razveli bi se.
                      Jašta.. Nisu jedno za drugo.. Doduše sada bi Mirka mogla Novaka da nosi u rukama kao i svoje blizance..

                      NI
                      A ti kao ne bi Sabatini?
                      Last edited by Panchev9; 28-01-18, 15:46.

                      Comment


                      • Ah, sad nam Jelena dodje kao Joko Ono, how interesting
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Iako je "friško" , može biti bajato...

                          https://www.52.rs/magazin-52-br-2-18

                          Comment


                          • Xebe Noleta Jelenins porodjajna a i post porodjajna depresija i hormonalni disbalsns. Mora Nokica to da istrpi pa kad okaje grehe da se vrati na No1e

                            Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma jok, nije to u pitanju, nego se oseća neostvarenom, otišla u Italiju da studira, a završila kao domaćica, žena tenisera. Izmišlja joj se posao, ali ne vredi, zna da nije ni za šta od toga zaslužna, ne može da podnese da živi u Novakovoj senci. To je problem koji je frustrira a ne može da ga reši, pa se to njeno nezadovoljstvo preliva i na njihov zajednički život.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • A ti znas da li je ona ostvarena ili nije? Prepoznajes simptome ili ti se pozalila mozda?

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X