Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Slazem se sa svime sto je receno. Ne vidim kako se onaj klip sa time poklapa, bez obzira na to sto svi ovde ne volimo lik i delo Obradovica...ipak je receno nesto o povredi Djokovica, sto nas fanove najvise interesuje u ovom trenutku.
    Nisam nikada primetila da je ovde Obradovic osoba koja nesto zna o tenisu i oko tenisa jos za vreme "selektovanja" (pod navodnicama, jer je bio tamo pro forme i da ima ko da doda igracu peskirce, vodu i sl.). Nikada nisam cula da je on bitan faktor, a da ne pricam da od kada nije na predjasnjoj funkciji, odnosno od kada je u vladajucoj stranci, lupeta svasta i izjavljuje okolo, pa i oko Novakove povrede (ovo mu nije prvi put).... a o njoj ne znaju ni mnogo bliskiji Novaku, tako da tek ovaj covek nema pojma...sto na kraju i sam priznaje. Dakle on NEMA sta da ti kaze o Novakovoj povredi.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • opet se prilicno slazem sa tobom kao forumas, ali kao mod mislim da ne bi trebalo o tome da sudis i da taj subjektivan sud bude merilo sta se sme a sta ne sme da se pise. Druga je stvar ukoliko neko ovo iskoristi kao provokaciju ili kao instrument da omalovazi... ali nismo primetili, bar ja nisam primetio da je ovo upotrebljeno kao provokacija od onoga ko ga je okacio, vec kao jedna informacija koju forumas moze ili ne mora uzeti za ozbiljno... to je vec do svakog od forumasa a ne moda. Ne bih dalje o tome, ovo je samo dobronamerna opservacija kako da se ne namece bilo ciji sud, da se slobodno diskutuje a da se u isto vreme postavi jasna granica.

      Comment


      • Ako se ne varama...nista nije obrisano, niti receno da Ivan skloni svoj post, niti je njemu zamereno nesto
        Uostalom nov si ovde i nemas predstavu sta se sve desavalo u proslosti jako cesto i na sta je ovo mesto licilo.....i da, imam prava da se borim za ono kako mislim da treba i kako mislim da je ispravno, naravno na tebi je da das svoje misljenje.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Koliko pauzira?
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Gotovo se svi slažemo o Obradoviću kao stručnjaku.. Ali uvek ima jedno ali... On je (zajedno sa saradnicima) doneo jednu od najneverovatnijih odluka u istoriji DC-a tako što je za peti odlučujući meč izabrao Viktora Trokickog umesto očekivanog Janka Tipsarevića..

            Oko Novaka samo nagađanja.. Već sam nekoliko puta rekao da je sve nekako mistično.. Ali valjda tako mora.. I dalje strpljivo čekam lepe vesti..

            Comment


            • Sto se tice tog DC, nije Boca napravio genijalan potez, nego je Forze napravio uzasan kad je stavio Ljodru umesto Simona, na onakvoj podlozi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Gotovo se svi slažemo o Obradoviću kao stručnjaku.. Ali uvek ima jedno ali... On je (zajedno sa saradnicima) doneo jednu od najneverovatnijih odluka u istoriji DC-a tako što je za peti odlučujući meč izabrao Viktora Trokickog umesto očekivanog Janka Tipsarevića..

                Oko Novaka samo nagađanja.. Već sam nekoliko puta rekao da je sve nekako mistično.. Ali valjda tako mora.. I dalje strpljivo čekam lepe vesti..
                Viktor je tada bio i boljoj formi i bolje rangiran tako da je bilo sasvim logično ubaciti ga.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Sto se tice tog DC, nije Boca napravio genijalan potez, nego je Forze napravio uzasan kad je stavio Ljodru umesto Simona, na onakvoj podlozi
                  Jeste... Zato je Gi i zaslužio orden od naše države..

                  Pecaros
                  Sad bi trebalo da ti verujem na reč kako nisi bio iznenađen...

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Jeste... Zato je Gi i zaslužio orden od naše države..

                    Pecaros
                    Sad bi trebalo da ti verujem na reč kako nisi bio iznenađen...
                    Verovao ili ne, nisam bio iznenađen.
                    Tipsa je bio očajan protiv Gaela, u prvom je uzeo samo gem, u trećem ni toliko, jedino se u drugom držao do tb-a. Nešto je moralo da se menja a jedini izbor je bio Viktor. Inače sumnjam da se za to Boca nešto pitao,kao i za bilo šta drugo u timu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Janko je valjda i sa nulom jedan set izgubio...
                      Ujutru svi uz Čunga do pobede...

                      Comment


                      • DC odluka tako i tako, ali zaboravljate koje bio s Novakom od ljeta 2010 kad je sve krenulo nakon dugog posrtanja najbolje igre pružao u DC i američkoj turneji
                        Sve je to potpuno nebitno za informacije koje su možda tačne ili nisu. On je u teniskim i sportskim krugovima, dovoljna su poznastva sa Zimonjićem ili pojedinim igračima da sazna nešto. Činjenica je da je on bio selektor sve ove godine i da riječ ima neku snagu kolika god ona bila, nije je izrekao niko s ovog foruma, a ni dječko iz kafića pa da se zajebavamo.

                        @NI
                        Novak je donio odluku još ljetos da neće na operaciju jer ne vjeruje u njih. Ima li neko dokaz od vas bilo kakav da mu doktori nisu preporučili operaciju? Koje je doktore konsultovao? On je možda odlučio ono što on misli da je ispravno a ne ono što je možda zaista ispravno. Je li on kompetentan da donosi odluke kada znamo da je okružen i ljudima i svojim mislima s Limunovim stavom prema medicini. Zato tvojih 99% ne djeluje realno, jer onda daješ 1% za uspjeh bilo kakvom drugom metodom.

                        Razumijem navijačku zaslijepljenost i vi ste u stanju da lagano podržite još jednu dugu pauzu, da ne kritikujete prethodnu neuspjelu pauzu, ja nisam, El Vlad nije i još mnogi, jbg kad smo loši navijači

                        Comment


                        • Verovatno su mu neki preporucili operaciju, dok neki drugi nisu. Obicno tako biva sa lekarima, pa ti sad gledaj sta ces....dal DZa ili Bu. Da su mu svi preporucili operaciju siguran sam da Novak ne bi imao sta da razmislja. Obicno je u takvim situacijama covek sam sebi najkompetentniji...ako ne verujes necijem misljenju ili u neki vid lecenja, ne treba u to ni da ulazis. To je moje iskustvo.
                          Pitanje je kakva bi situacija bila da nije pauzirao ili da je kojim slucajem isao na operaciju, da bi se reklo da je pauza neuspesna u odnosu na operativni nacin. Meni vise lici da je u pitanju duzina pauze u pitanju, tj da je mogla biti jos duza a da je u ovom medjuperiodu jacao muskulaturu na ruci doziranim vezbama, i drugacijom ishranom koja hrani ova tkiva.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            @NI
                            Novak je donio odluku još ljetos da neće na operaciju jer ne vjeruje u njih. Ima li neko dokaz od vas bilo kakav da mu doktori nisu preporučili operaciju? Koje je doktore konsultovao? On je možda odlučio ono što on misli da je ispravno a ne ono što je možda zaista ispravno. Je li on kompetentan da donosi odluke kada znamo da je okružen i ljudima i svojim mislima s Limunovim stavom prema medicini. Zato tvojih 99% ne djeluje realno, jer onda daješ 1% za uspjeh bilo kakvom drugom metodom.
                            Ti si zapamtio ovo iz mog odgovora:

                            Kratki dogovor 99% sam siguran.
                            I onda si taj dio pogresno protumacio.

                            Bitniji dio mog odgovora je:

                            Dugi odgovor. Kad imas igru sa faktorom srece, a opercija koja ne garantuje oporavak je upravo igra, imas jedan apsurd. ISPRAVNI POTEZ MOZE VODITI LOSEM ISHODU. Neispravni potez moze voditi dobrom ishodu. Da bi se to shvatilo moras se dobro snalaziti u teoriji vjerovatnosti. Vrhunski teniseri odlicno razumiju vjerovatnost.
                            Da probam da razjasnim. Ovo je prvi korak. Pretpostavimo da je Novaku receno u avgustu:

                            A)
                            Mirovanjem, bez operacije, su sanse 60% da rijesis problem.

                            B)
                            Operacijom su sanse 80% da rijesis problem.

                            C)
                            Ako prvo probas mirovanje a potom operaciju, sanse na uspjeh operacije ostaje isti 80%.

                            Sto bi, pod tom pretpostavkom, bila ispravna odluka?
                            Last edited by NI; 26-01-18, 10:59.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Ti si zapamtio ovo iz mog odgovora:



                              I onda si taj dio pogresno protumacio.

                              Bitniji dio mog odgovora je:



                              Da probam da razjasnim. Ovo je prvi korak. Pretpostavimo da je Novaku receno u avgustu:

                              A)
                              Mirovanjem, bez operacije, su sanse 60% da rijesis problem.

                              B)
                              Operacijom su sanse 80% da rijesis problem.

                              C)
                              Ako prvo probas mirovanje a potom operaciju, sanse na uspjeh operacije ostaje isti 80%.

                              Sto bi, pod tom pretpostavkom, bila ispravna odluka?
                              Ovo oko ovih opcija i procenata si negde pročitao ili je tvoja proizvoljna konstrukcija?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja bi dodao jos pod D) E) i F) da su mu drugi doktori postavili procente u obrnutom redosledu....sta je tek onda ispravna odluka

                                Comment

                                Working...
                                X