Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce Federer biti zapamcen kao najveci teniser iz ove generacije i "najbolji svih vremena" na neki period. Naravno, za 20 godina ljude ce biti briga ko je sada igrao tenis i gotovo sam siguran da cemo imati novog najboljeg tenisera svih vremena. Dobro, mozda ne za 20 godina ali za 30 godina gotovo sigurno. Isto kao sto nikoga sada nije briga kakad se tenis igrao pre osamdesetih godina i Borga i Mekenroa.

    Edit: Pogresna tema, ovo je trebalo da ide u australian open kod vas diskusije
    Last edited by 147; 24-01-18, 10:24.

    Comment


    • Ja mahaca peskira,nimalo ne volim,ali sa druge strane,ceo zivot je tu (oko tenisa)uvukao se svim zivima,politicarima na vlasti,i moguce je da ima info,e sad ako u ovom momentu,izmislja ili daje neproverene info oko Novakovog zdravlja,radi svoje neke promocije ili mozda licnog animoziteta prema Noletu onda je bas bas ljigaaa
      Last edited by 61563; 24-01-18, 10:26.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ja mahaca peskira,nimalo ne volim,ali sa druge strane,ceo zivot je tu (oko tenisa)uvukao se svim zivima,politicarima na vlasti,i moguce je da ima info,e sad ako u ovom momentu,izmislja ili daje neproverene info oko Novakovog zdravlja,radi svoje neke promocije ili mozda licnog animoziteta prema Noletu onda je bas bas ljigaaa
        Ili ga je neko mozda nasankao ili je mozda dobio zadatak da olaksa prodaju operacije kojoj se sada priklanjaju Novak i tim ili...

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ja mahaca peskira,nimalo ne volim,ali sa druge strane,ceo zivot je tu (oko tenisa)uvukao se svim zivima,politicarima na vlasti,i moguce je da ima info,e sad ako u ovom momentu,izmislja ili daje neproverene info oko Novakovog zdravlja,radi svoje neke promocije ili mozda licnog animoziteta prema Noletu onda je bas bas ljigaaa
          Suviše je detaljno opisao u čemu je problem da bi bilo okarakterisano kao laž, ali se slažem da je ljigavština od čoveka u pitanju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne verujem mu ni kad mase peskirom. Uostalom dovoljno govori o njemu sto on detaljno objasnjava o cemu se radi tu... U sns stilu...dno- dna!

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Samo se moze u potunosti vjerovati onome sto dolazi iz Novakovog kampa. Od tuda ne dolazi nista konkretno.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Suviše je detaljno opisao u čemu je problem da bi bilo okarakterisano kao laž.
                Ima bujnu mastu
                Ne znam samo ko bi iz Noletovog tima davao njemu info....ja mislim da je on tamo persona non grata, mada bi bilo bas jako da ga koriste a da on toga nije svestan.

                Comment


                • Nakon meča sa Čungom Obradović je na pitanje o povredi odgovorio ovo 'Nemam prave informacije, jer se nismo ni čuli. Gledajući meč na TV ekranu nisam uočio da je bilo problema.'
                  Nešto kasnije naprasno zna i šta je i kako treba.
                  Čudno u najmanju ruku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Nakon meča sa Čungom Obradović je na pitanje o povredi odgovorio ovo 'Nemam prave informacije, jer se nismo ni čuli. Gledajući meč na TV ekranu nisam uočio da je bilo problema.'
                    Nešto kasnije naprasno zna i šta je i kako treba.
                    Čudno u najmanju ruku.
                    Nije cak ni cudno ... nego obradovicevski. Docekao svojih 5 minuta da nesto kaze - mucenik. Cisto da se provuce malo kroz medije.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • I Novak je rekao da je sanirao lakat pa nije izašao na egzibiciju, prije meča s Chungon da je spreman pa smo vidjeli kako je spreman. Samo sam prenio, možda je u pravu, možda nije, ostalo nam je da nagađamo i slusamo Obradoviće kad Novaku očigledno ne možemo vjerovati.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        I Novak je rekao da je sanirao lakat pa nije izašao na egzibiciju, prije meča s Chungon da je spreman pa smo vidjeli kako je spreman. Samo sam prenio, možda je u pravu, možda nije, ostalo nam je da nagađamo i slusamo Obradoviće kad Novaku očigledno ne možemo vjerovati.
                        Dobro iskreno .... nikada nije rekao da je 100% spreman. Uvek je i na intervijuima nakon meceva na terenu i na konferencijama za novinare jasno izjavljivao da nije na 100%.
                        Opet videcemo kakve su novosti u vezi ovog trenutnog stanja.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Last edited by E1_PG; 24-01-18, 18:36.

                          Comment


                          • Ova trojka iz klipa .

                            Degutantni, primitivni, bezobzirni, zajedljivi, zavidni...

                            Koliko juniora je Obradovic trenira? Stotine ili hiljade? Koliko je Novaka "stvorio"?

                            Comment


                            • Ko da nam nije dosta ovih domaćih ovde na temi, još strani elementi buškaju sa nekim nikogovićima i beskičmenjacima, koji gle čuda imaju obraza nešto da lanu za najboljeg srpskog sportistu svih vrmena.. a najveći uspeh u životu mu je bio što je tom najboljem uspeo da doda peškir i vodu! Moreeeee!!!! Sram te bilo Obradoviću! (1 min sa preskocima je bio dovoljan)
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ko da nam nije dosta ovih domaćih ovde na temi, još strani elementi buškaju
                                Hvala ti Oljice,ti mene dozivljavas kao neki strani element bas ti hvala.Dobro je sto si mi to rekla da znam kako da se postavim u buducnosti.
                                Sto se tice klipa mislio sam da je interesantan za Novakove navijace jer makar meni ovo djeluje vise kao neka komedija,parodija.Bas sam se presmijao na trenutke.Izvini ako sam te uznemirio sa ovim.

                                Comment

                                Working...
                                X