Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno kao i uvek samo na Novakovoj temi se pisu razne bljuvotine, vredja on licno, porodica... omalovazavanje. Saveti iz opste medicine kao i oni iz specijalisticke.
    Na ovom forumu imaju 3 jaka tabora navijaca ali mesto glavne rasprave druga dva tabora je ova tema.
    Koliko vidim ovde pojedinima Novak duguje nesto, nikako ne mogu da se pomire sa odlukama osvajaca 12 GS, desetine masters turnira i jedinog u open eri koji je vezao 4GSa!!!
    Maki, Olja, NI... setite se sta sam pisao cim je Novak saopstio da ce pauzirati do kraja sezone, nakon odustajanja 2 pripremna turnira pre AO kao i na samom pocetku AO, sve vreme se pribojavam ovoga, ima igru, savrseno fizicki spreman, nikad bolje nije izgledao na paklenim vrucinama Melburna... sve je to palo u vodi zbog problema koga ima. Pominje se Cung, decko jeste talenat i fino je odigrao TACNO medjutim da je Novak bio zdrav posle loseg otvaranja meca i vracanja oba brejka uzeo bi set a u naredna dva malisa bi bio pociscen.
    Kada se smire licne frustracije i nervoza napisacu par saznanja u vezi Novakovog problema sa povredom i neko moje licno vidjenje situacije.
    Sportski pozdrav.
    Last edited by cacanin; 23-01-18, 19:55.

    Comment


    • Originally posted by Fića View Post
      If your symptoms do not respond after 6 to 12 months of nonsurgical treatments, your doctor may recommend surgery.
      Tennis elbow surgery is considered successful in 80% to 90% of patients. However, it is not uncommon to see a loss of strength.

      Link..https://orthoinfo.aaos.org/en/diseas...epicondylitis/
      Jel se ovde govori o obicnim pacijentima ili profesionalnim sportistima koji su crem de la crem na svetu i koji zele da imaju istu formu kao i pre povrede pa zato idu na operaciju?

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        .
        Kada se smire licne frustracije i nervoza napisacu par saznanja u vezi Novakovog problema sa povredom i neko moje licno vidjenje situacije.
        Sportski pozdrav.
        Ajde nemoj da nas drzis u neizvesnosti, samo sipaj...ja jes da sam nov na ovoj temi, ali kakve crne frustracije?

        Comment


        • Voli on tako da najavi pa ga onda nema neko vreme.. Ma više nego leba da jede..

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Voli on tako da najavi pa ga onda nema neko vreme.. Ma više nego leba da jede..
            Sto mi to nesto poznato, gde li je samo video i naucio to najavljivanje najava

            Comment


            • Pozdrav svima na ovom topicu, a i šire

              Ja samo ovaj topic pratim pa rešio da se registrujem, drugo me ne zanima

              Mislim da je ružno da ''saplićemo'' svog čoveka, mi koji ga smatramo svojim. Nije nama teže nego njemu.

              Operacija jeste rešenje. Zar stvarno mislite da u 2018toj godini ne postoji stručnjak zemaljskoj kugli iz biomedicine koji ne može da reši teniski lakat?
              Pitanje je samo da li on želi da se operiše, da li mu se toliko igra tenis da ode protiv svoje neke etike i ubeđenja o operaciji.

              To su kompleksne stvari i mi nemamo pojma o tome šta se dešava u njegovoj glavi. Lepo je videti da on čita kako ga pljuju i da mu to daje neku motivaciju. Silne rekorde i pobede donela mu je neverovatna inteligencija jer se on u tome razlikuje od ostalih top 10 igrača, pa će ta inteligencija i da reši ovaj problem.

              Ajd laku noc svima.

              Ko ima insajderske informacije, neka javlja, pojedo se ko lebac

              Comment


              • Dobrodosao.

                Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                Mislim da je ružno da ''saplićemo'' svog čoveka, mi koji ga smatramo svojim.
                Ama ko ga saplice, sem onog jednog ruznog posta na prosloj strani nisam primetio da ima nekih mrguda. Ako ih i ima neka slobodno zaobidju ovaj tred.

                Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Operacija jeste rešenje. Zar stvarno mislite da u 2018toj godini ne postoji stručnjak zemaljskoj kugli iz biomedicine koji ne može da reši teniski lakat?
                Pitanje je samo da li on želi da se operiše, da li mu se toliko igra tenis da ode protiv svoje neke etike i ubeđenja o operaciji.
                Nije nikakva etika u pitanju nego (ne)vera u pozitivan ishod operacije. Da je to tako ocigledno resenje uradio bi je jos pre 6 meseci, mada izgleda da je poceo da se premislja posle ovog turnira usled frustriranosti od te povrede. Licno ne bi voleo da prodje kroz to jer sam i sam protivnik operacija, ali opet to je njegov zivot i videcemo kakvu ce odluku o tome doneti. Oporavak od iste je otprilike godinu dana i jos jedno 6 meseci za ulazak u top formu mislim da je u pitanju previse vremena....i to pod uslovom da operacija stvarno pomogne.


                Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Ko ima insajderske informacije, neka javlja, pojedo se ko lebac
                izgleda da nesto zna cacanin al voli da nas muci.

                Comment


                • Gde si ti video ružan post na prošloj strani, da mi je samo znati?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Gde si ti video ružan post na prošloj strani, da mi je samo znati?
                    Ne bih da ga reklamiram i dajem na publicitetu...nije mod za dzabe odreagovao/la.

                    Comment


                    • kapiram cacanina. nije sve za forum

                      Novak nesto krije. ne ciljano od fanova,publike.. dal od protivnika, sponzora, organizatora ili nekog desetog.. ali tu nesto ima

                      nespreman i bez serve nisi konkurent za najvece domete. Iskreno,posle otkazivanja Dohe nisam ocekivao da igra Melburn.

                      ipak, protiv Ramosa i Cunga mi je najbolje djelovao u trecim setovima

                      da li bi predao meceve, kao Rafa jutros npr, da je otislo u cetvrti ili peti?

                      NI, svi oni vole pare, sto kazu nikad dosta..pa tako i Rodzer.. al ni blizu on koliko gdja Miroslava ;-

                      Sandu, pemzija? mislis da je nabacio nov reket, patike, strucni stab i ostalo da uopste pomislja o kacenju reketa o klin? malo morgen

                      Comment


                      • Onda je u opticaju daleko gora opcija da igra a da vise slema ne vidi do kraja karijere.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Onda je u opticaju daleko gora opcija da igra a da vise slema ne vidi do kraja karijere.
                          Otkud znas. Mozda se nekad podesi zrijeb tipa nekog celendzera.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Otkud znas. Mozda se nekad podesi zrijeb tipa nekog celendzera.
                            Podesio mu se sada na AO, do polufinala smejurija, pa polufinale potencijalno Rodzer, pa finale opet za njegove standarde smejurija. Podesio mu se US 2016 ceo turnir smejurija, ali on jednostavno nije mogao - najpre fizicki jer je ocigledno da je rovit.
                            Opet ne bi trebalo bas najozbiljnije da me shvatas
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Mišljenja sam da je ozbiljno zaglibio i da su vrlo male šanse da se to riješi i to preko operacije. RG je osvojio pod velikim naporima, već u Wimbledonu protiv Querreya je predao drugi set i predao bi i treći da nije pao mrak. Igrao je i vukao povredu više od godinu dana što je neozbiljno i mi smo ovdje pisali tokom cijelog tog perioda da se ne treba igrati ako imaš fizičke probleme.
                              I naravno da ćemo da nagađamo kad nije iskren.

                              Comment


                              • Čitao sam postove tokom celog AO i stekao takav utisak da i nema neku podrsku od svojih navijača.

                                Što se tiče operacije i etike, izjavio je da nije pobornik toga uzima lekove da se truje i da ga neko "seče" (operacija).

                                Comment

                                Working...
                                X