Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Nit tamo, nit vamo.
    Dakle, Novak nema jasan izbor. Njegovo lutanje je prirodno.

    Originally posted by mmajstor View Post
    edit: evo i Nadal predao mec zbog povrede...pa stvarno strasno.
    I ironicno. Dva najveca gladijatora modernog tenisa imaju probleme iz razlicitih razloga.

    Nadal ima probleme zbog previse misicne mase a Novak zbog manjka misicne mase.

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Niko osim tebe nije pominjao nadrilekarstvo i vradžbine što navodi na zaključak da si vrlo upućen u te discipline.
      Moj stav o medicini uopšteno nisam iznosio.
      Tvoji nevešti pokušaji da me vređaš mogu samo da me zabavljaju. Lepo iznesi ko čovek svoje stanovište pa da diskutujemo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Tvoji nevešti pokušaji da me vređaš mogu samo da me zabavljaju. Lepo iznesi ko čovek svoje stanovište pa da diskutujemo.
        Eto ti ga sad, uvredio se
        Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Eto ti ga sad, uvredio se
          Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo.
          Zero without mark it. Tako sam i mislio.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Zero without mark it. Tako sam i mislio.
            Ala parlaš anglikanski, za medalju, čestitamo.
            sigpic

            Comment


            • Da je pauza resenje upravo se pokazalo da nije,i po meni treba probati sa operacijom,(sto ne kazem da ce resiti problem)

              Ali mene ovaj slucaj lakat,podseca na ono,boli me zub kad jedem slatko,i onda necu kod zubara nego cu da prestanem da jedem slatko,ili bar da jedem sa druge strane(izmene kod servisa),ali eto posle par meceva logicno je da cokoladica malo procuri
              Last edited by 61563; 23-01-18, 13:46.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Da je pauza resenje upravo se pokazalo da nije,i po meni treba probati sa operacijom,(sto ne kazem da ce resiti problem)
                Ti bi isao pod noz i onda kada nisi siguran da ces resiti problem?

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ti bi isao pod noz i onda kada nisi siguran da ces resiti problem?
                  Ne ne mora pod noz moze i u penziju,njegova odluka,ali probao je pauzu ,ne ide,operacija je druga metoda ,koja bi mozda resila problem mozda i ne bi.Ali ako zeli jos da igra vrhunski treba pokusati,sve.zavis sta mu je prioritet.

                  Samo iznosim svoje misljenje posmatrajuci situaciju,nisam medicinar,ako su ga doktori savetovali i rekli oko pauze,onda su mu rekli i termin,kad da se vrati,i ocigledno pogresli,sad mozda su losi doktori,mozda treba bolji ,koji bi mu rekli pauza je resenje,ali od neke 2 godine ne znam
                  Last edited by 61563; 23-01-18, 14:01.

                  Comment


                  • Boze ljudi uporedjuju neke svoje tegobe sa povredom jednog Djokovica koji ima toliko para i uslova da ceo konzilijum bolnice J. Hopkins moze danonocno da mu igra pipirevku pored kauca..
                    "Jeste i ja sam imao isti slucaj, bol u laktu, 3 godine sam vukao, ocigledno da tu medicina ne moze nista.." Lolcina..

                    Kao sto sam pisao pre skoro godinu dana, uspesnos operacije je 80% (kod teniskog lakta)..e sad, to sto on ne zeli da ide pod noz iz nekih njegovih verskih razloga, to je vec druga stvar. Takav zatucan covek i zasluzuje da zavrsi karijeru u najboljim godinama..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Originally posted by Fića View Post
                      Boze ljudi uporedjuju neke svoje tegobe sa povredom jednog Djokovica koji ima toliko para i uslova da ceo konzilijum bolnice J. Hopkins moze danonocno da mu igra pipirevku pored kauca..
                      "Jeste i ja sam imao isti slucaj, bol u laktu, 3 godine sam vukao, ocigledno da tu medicina ne moze nista.." Lolcina..

                      Kao sto sam pisao pre skoro godinu dana, uspesnos operacije je 80% (kod teniskog lakta)..e sad, to sto on ne zeli da ide pod noz iz nekih njegovih verskih razloga, to je vec druga stvar. Takav zatucan covek i zasluzuje da zavrsi karijeru u najboljim godinama..
                      Verski razlozi,a nos je mogao da operise?

                      I znaci ti zakljucujes da tu medicina ne moze nista,bez operacije,sto se slazem,ali onda svi ti doktori eto to ne znaju ili ne zele da mu kazu to ili mu je neko treci nesto utuvio u glavu?

                      Ja licno mislim da je ,kad je imao problem sa nosom(disanjem) ,otisao odmah na operaciju,sto nije dalo rezultate,pa je otkrio da je problem gluten,pa iz tog razloga,sad nije zeleo da zuri i pokusao da ne ide na operaciju odmah,a mozda je sad obrnuti slucaj od slucaja (problem sa nosem)
                      Last edited by 61563; 23-01-18, 14:42.

                      Comment


                      • Nastavite li da vredjate Novaka u njegovoj temi nece se zavrsiti dobro. Imate Blic i ostale bljuckaste portale, a OVDE TO NIJE DOZVOLJENO! Fico mislim da to vrlo dobro znas, ali zbog nekih svojih poriva to stalno ignorises!

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Fića View Post
                          Kao sto sam pisao pre skoro godinu dana, uspesnos operacije je 80% (kod teniskog lakta)..e sad, to sto on ne zeli da ide pod noz iz nekih njegovih verskih razloga, to je vec druga stvar. Takav zatucan covek i zasluzuje da zavrsi karijeru u najboljim godinama..
                          Od kuda ti 80%. Je li to generalno?

                          Ne znaci da je ista sansa za svaki tip tehiskog lakta. To su procjenjivali strucnjaci koje je Novak konsultovao.

                          Comment


                          • Nije covek napisao ni sta se podrazumeva pod uspesnoscu operacije. Na operaciju idu ljudi kojima je funkcionalnost zivota prilicno osiromasena, i tim ljudima uglavnom bude bolje jer nakon toga mogu da rade ono sto ranije nisu. Druga grupa jesu sportisti, i po meni uspesnost te grupe moze da znaci samo da mogu ruku koristiti isto onako kao da je ona potpuno zdrava, ali nisam siguran da je to slucaj u praksi. Postoje i neke druge metode kao sto je PRP, ali dzaba je sve to ukoliko ne povrati misicnu masu sto sada i nije toliko lako jer ruka trazi odmor. Jedino donekle kroz ishranu i dozirane vezbe. Vitamin b12 koji je bitan za ishranu nerava i ligamenata se nalazi samo u mesu i jajima, a uzimati ga izolovano nema istu apsorpciju kao kada ga unosimo organski. Takodje i cink je bitan antioksidant koga ima samo u mesu i koji sprecava inflamacije kao sto je ova dosadna upala ligamenata.
                            Last edited by mmajstor; 23-01-18, 18:00.

                            Comment


                            • If your symptoms do not respond after 6 to 12 months of nonsurgical treatments, your doctor may recommend surgery.
                              Tennis elbow surgery is considered successful in 80% to 90% of patients. However, it is not uncommon to see a loss of strength.

                              Link..https://orthoinfo.aaos.org/en/diseas...epicondylitis/
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Hvala Fico.

                                Clanak kaze i ovo:

                                The right surgical approach for you will depend on a range of factors. These include the scope of your injury, your general health, and your personal needs. Talk with your doctor about the options. Discuss the results your doctor has had, and any risks associated with each procedure.
                                Dakle pristup varira od slucaja do slucaja. Vrlo malo pacijenata ima pod "personal needs" - osvajanje barem jos jednog slema.

                                Konacno, kod amatera uglavnom imamo spoljni teniski lakat. Obicno od nepravilnog BH. Sumnjam da se kod Novaka radi o tome. Njega boli kad servira i igra FH. Kladio bis se da se radi o unutrasnjem teniskom laktu.

                                Comment

                                Working...
                                X