Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U sustini je to najveca caka. Ako ce da igra i da bude pri vrhu ali bez velikih titula (samo slemovi, sada su mi i mastersi nebitni) onda bolje da ne igra. Jer znam da to prvenstveno njega, a onda i gomilu drugih ljudi ne zadovoljava....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • To sto nije daleko dogurao, bas me briga, ali zar je morala jbna povreda da se javi.


      S druge strane svaka cast Chungu i sve najbolje mu zelim.

      -To define is to limit.

      Comment


      • Jedno veliko jbg...
        Dobrim delom sam zadovoljan igrom obzirom da je u ponekim trenucima podsecala na davne dane..
        Svaka čast Čungu.. Odigrao je fenomenalan meč.. Novak bi sa današnjom igrom dobio 97% tenisera..
        Videćemo kakve će biti vesti za lakat.. Ne sluti na dobro..

        Comment


        • Sta da mislis o igracu koji nece/ne ume da sanira jednu povredicu pune 2 godine? Nista, ama bas nista, totalna malodusnost sa moje strane.. Zalostan kraj karijere jednog nekada velikog sampiona..
          Zao mi je samo za Agasija i Radeka.. imaju ljudi familiju i obaveze, ko ih tera da se uzaludno cimaju, putuju, stresiraju i gube vreme na ovakav nacin..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Sad će obojica imati vremena na pretek .

            Comment


            • Stvarno, najviše mi žao Agasija i Radeka ROFL, ROFL..
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Fića View Post
                Sta da mislis o igracu koji nece/ne ume da sanira jednu povredicu pune 2 godine? Nista, ama bas nista, totalna malodusnost sa moje strane.. Zalostan kraj karijere jednog nekada velikog sampiona..
                Zao mi je samo za Agasija i Radeka.. imaju ljudi familiju i obaveze, ko ih tera da se uzaludno cimaju, putuju, stresiraju i gube vreme na ovakav nacin..
                Povredica

                Comment


                • Originally posted by tea View Post
                  To sto nije daleko dogurao, bas me briga, ali zar je morala jbna povreda da se javi.


                  S druge strane svaka cast Chungu i sve najbolje mu zelim.

                  Koliko kg ima Chunga Lunga, kako se hrani? Baš izgleda zdravo i pun energije.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pa lice mu i ne izgleda nesto preterano zdravo.

                    Comment


                    • Mladalačke bubuljice, nestaće to, ali zato podlaktica, ramena, muskulatura uopšte - impresivno!
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Stvarno, najviše mi žao Agasija i Radeka ROFL, ROFL..
                        Lako mi je za njih.. Nego šta ću ja sa mojim vremenom?
                        Još 6 meseci ću poludim..

                        Comment


                        • Daj bože da je 6 meseci
                          A to ti verujem... poludećemo i mi sa ovim ostalima koji već jesu -.-
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kakvih 6 meseci. To mozda ako se operise u protivnom Novaka treba sacekati na AO 19. Ne treba licitirati sa vremenom oporavka vec da bude potpuno zdrav pa makar oporavak trajao i duze od godinu dana.

                            Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Samo jedna stvar je bila bitna tokom AOa. Da li može da odigra ceo turnir bez bolova? Odgovor je da ne može, dakle 6 meseci je bacio u vodu. Kad se uzme u obzir koliko dugo je igrao s tom istom povredom, onda dolazimo do cifre na kojoj bi mu Delpo pozavideo.

                                Ne znam samo na kakvim su drogama ovi što pišu nekakve analize o igri.. koga briga za igru
                                Karijera je pod znakom pitanja, u ovom trenutku je velika šansa da od nje više nema ništa. Jebeš igru.

                                Comment

                                Working...
                                X