Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Ma ne vrijedi se zamarati s tim pitanjima. :-\

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Od ponedeljka se skidaju bodovi od proslogodisnjeg Hamburga.
      Razlika u bodovima (posle sutrasnje pobede Djokovica) izmedju Rafaela Nadala i Novaka Djokovica bice 85 bodova.

      Posto Djokovic brani samo QF, a odmoran je posle Rima, pretpostavljam da ce svoj rezultat popraviti ove godine.

      Zato vam unapred, od sveg srca, cestitam na dobrom igrom i velikim trudom osvojenom 2. mestu na ATP listi vaseg omiljenog tenisera.

      Zasluzeno. Bravo.

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg22521#msg22521 date=1210446925]
        Od ponedeljka se skidaju bodovi od proslogodisnjeg Hamburga.
        Razlika u bodovima (posle sutrasnje pobede Djokovica) izmedju Rafaela Nadala i Novaka Djokovica bice 85 bodova.

        Posto Djokovic brani samo QF, a odmoran je posle Rima, pretpostavljam da ce svoj rezultat popraviti ove godine.

        Zato vam unapred, od sveg srca, cestitam na dobrom igrom i velikim trudom osvojenom 2. mestu na ATP listi vaseg omiljenog tenisera.

        Zasluzeno. Bravo.
        [/quote]

        Kkao mislis da je Djokovic odmoran od Rima a jos igra u Rimu i bas to nece biti u Hamburgu Nadala pa je Djokovicu oslobodjen put prema drugoj poziciji?

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          @angelnfs
          Mislim da si se malo preracunala,razlika ce biti 85 poena,pod uslovom da Djokovic sutra osvoji Rim i ako se poeni za Hamburg skinu. Sto znaci da Djokovic mora da napravi bolji rezultat od Nadala u Hamburgu da bi ga prestigao.
          ili sam se ja negde presla
          Nadal: 5930-495-350=5085
          Djokovic: 4750-125+500-125=5000
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Nakon sto osvoji turnir u Rimu trebace mu 1/4 finale Hamburga da dodje do 2. mesta ali samo AKO RAFA NE BUDE IGRAO.
            Ako bude igrao , a trebalo bi, onda ce sve zavisiti od ucinka obojice, mada s'obzirom na svu srecu sveta koju Novak ima a Rafa ne, ne sumnjam da ce dobiti to 2. mesto.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              @bojana
              [quote author=Bosanac30 link=topic=478.msg22523#msg22523 date=1210447209]
              [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg22521#msg22521 date=1210446925]
              Od ponedeljka se skidaju bodovi od proslogodisnjeg Hamburga.
              Razlika u bodovima (posle sutrasnje pobede Djokovica) izmedju Rafaela Nadala i Novaka Djokovica bice 85 bodova.

              Posto Djokovic brani samo QF, a odmoran je posle Rima, pretpostavljam da ce svoj rezultat popraviti ove godine.

              Zato vam unapred, od sveg srca, cestitam na dobrom igrom i velikim trudom osvojenom 2. mestu na ATP listi vaseg omiljenog tenisera.

              Zasluzeno. Bravo.
              [/quote]
              [/quote]

              Odgovor na racunicu je boldovan

              A za Rafaela Nadala se jos ne zna ni da li ce igrati Hamburg a i da igra da li ce uspeti da prodje 2. kolo zbog povrede

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=moya link=topic=478.msg22525#msg22525 date=1210447558]
                Nakon sto osvoji turnir u Rimu trebace mu 1/4 finale Hamburga da dodje do 2. mesta ali samo AKO RAFA NE BUDE IGRAO.
                Ako bude igrao , a trebalo bi, onda ce sve zavisiti od ucinka obojice, mada s'obzirom na svu srecu sveta koju Novak ima a Rafa ne, ne sumnjam da ce dobiti to 2. mesto.
                [/quote]
                To ti onako,malo vise od objektivnog,a? :-X

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Ako dolazak do finala uz 2 predaje zaredom i ukupno 2 odigrana seta u tom periodu sa ocigledno povredjenim i necim poremecenim igracima nije sreca onda stvarno NE ZNAM STA JE.
                  Mozda bi mogao da mi kazes kako se ova situacija moze nazvati????


                  Naraavno da to nije Novakova krivica, jednostavno njemu se to desilo i naravno da ce iskoristiti svoje prilike, ali ovo je SRECA i nista drugo jer se desilo u njemu veoma vaznom trenutku, kada su ispali ostali favoriti i ima otvoren put do 2. mesta.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=moya link=topic=478.msg22535#msg22535 date=1210452185]
                    Ako dolazak do finala uz 2 predaje zaredom i ukupno 2 odigrana seta u tom periodu sa ocigledno povredjenim i necim poremecenim igracima nije sreca onda stvarno NE ZNAM STA JE.
                    Mozda bi mogao da mi kazes kako se ova situacija moze nazvati????


                    Naraavno da to nije Novakova krivica, jednostavno njemu se to desilo i naravno da ce iskoristiti svoje prilike, ali ovo je SRECA i nista drugo jer se desilo u njemu veoma vaznom trenutku, kada su ispali ostali favoriti i ima otvoren put do 2. mesta.
                    [/quote]
                    Ova situacija sada jeste splet sretnih okolnosti,ako se uopste povreda bilo kojeg sportiste moze nazvati srecom.Ali nije prvi put da ti potenciras pricu kako je Novak nevidjeno sretan.Rad,rad i samo rad,a tek onda sreca,usudio bih se reci ne vise od 2%.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg22521#msg22521 date=1210446925]


                      Zato vam unapred, od sveg srca, cestitam na dobrom igrom i velikim trudom osvojenom 2. mestu na ATP listi vaseg omiljenog tenisera.

                      Zasluzeno. Bravo.
                      [/quote]

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Rafa nema problem sa rankingom,cestitace Novaku ako ga predje:

                        Q. Has Djokovic's early loss here taken a bit of pressure off you in terms of ranking? Obviously after this tournament you've got a lot of points to defend. Do you feel a little less pressure now?

                        RAFAEL NADAL: Djokovic is very good player. He can be No. 1, No. 2 or No. 3 right now. Doesn't matter, no?

                        But I just try my best in every tournament. If he pass me and he's the No. 2 or No. 1, we have to accept that and congratulate him. But the only thing is try to put the -- I just try my best. And, well, with this tournament, a little bit with more calm.

                        But anyway, I have to defend a lot of points. He's going to have his good chances on clay for pass me. But I just -- my goal is try to continuing playing like here and play like this, I going to have my chances for being in the top positions.
                        BRAVO RAFA!!!!! Sjajan sportski duh!!!

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          To i ja pricam da su navijaci vise optereceni rankingom nego teniseri. Novak kaze da zeli da bude No 1 ali da nigde ne zuri i da se ne opterecuje time

                          Jos jedna pobeda i titula ;D

                          Deseta jubilarna!!!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            lepo idemo dalje...

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Chestitke Djokovicevim navijachima

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=maximus link=topic=478.msg22537#msg22537 date=1210452508]
                                [quote author=moya link=topic=478.msg22535#msg22535 date=1210452185]
                                Ako dolazak do finala uz 2 predaje zaredom i ukupno 2 odigrana seta u tom periodu sa ocigledno povredjenim i necim poremecenim igracima nije sreca onda stvarno NE ZNAM STA JE.
                                Mozda bi mogao da mi kazes kako se ova situacija moze nazvati????


                                Naraavno da to nije Novakova krivica, jednostavno njemu se to desilo i naravno da ce iskoristiti svoje prilike, ali ovo je SRECA i nista drugo jer se desilo u njemu veoma vaznom trenutku, kada su ispali ostali favoriti i ima otvoren put do 2. mesta.
                                [/quote]
                                Ova situacija sada jeste splet sretnih okolnosti,ako se uopste povreda bilo kojeg sportiste moze nazvati srecom.Ali nije prvi put da ti potenciras pricu kako je Novak nevidjeno sretan.Rad,rad i samo rad,a tek onda sreca,usudio bih se reci ne vise od 2%.
                                [/quote]
                                lijepo receno max.

                                Comment

                                Working...
                                X