Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sve vise i ne vredi komentarisati, prevazisli su cak i moje nisko postavljene kriterijume. Sto neko napisa bar igra na RLA, ako prodje red bi bio da oseti i Hisens Arenu. Mozda organizatori zele da im da uporednu analizu karakteristika terena pa je neophodno da igra meceve u priblizno istim uslovima .
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Samo sto znamo svi vrlo dobro da nikada ne bi trazio ovako nesto, taman ne znam sta mu zavisilo od tog "ritma i ukupnog osecaja na terenu" (kako su nasi preneli)

      tt
      Iskreno, za ovo godina koliko pratim tenis još ne čuh i ne videh da takva mogućnost postoji.
      Verovatno i ne postoji ali to je već ona orvelovska priča o jednakosti.
      sigpic

      Comment


      • Sve to nije bitno ako je Novak pravi. Odmoran je, nadam se i željan igre - još ako ruka posluži...
        Prvi meč je bio protivnik po mjeri a i Monfis je dobar izbor. Nadam se da će pregaziti

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          I ja,ali eto Rodžer je zamolio organizatore i oni su mu izašli u susret...
          U Rodzerovoj molbi postoje samo naekoliko detalja koje treba ispraviti pa da bude sve jasno. Ja sam to po slobodi ucinio crvenom bojom:

          "Ako Kad mogu da biram, radije bih da bude isti termin. Da li igrao ceo dan ili celu noć. Pogotovo noc jer se i polufinale i finale igraju nocu.
          "Mnogo je lakše, da budem iskren, nego da idem iz dana u veče ili iz večeri u dan. Takođe je dobro za ritam i ukupni osećaj na terenu. U krajnjoj liniji je li interes je organizatora da ja dodjem u top formu, nece valjda raditi protiv sebe.… dodao je Rodžer.
          Originally posted by Sandugp View Post
          Nije Maro nego:
          I posle Federera, Federer!
          A do daljega: “Mi smo Rodzerovi, Rodzer je nas.”
          Last edited by NI; 17-01-18, 17:46.

          Comment


          • A i ti bi NI, ruku na srce preterao si gledajuci vremensku neku odrednicu, mogao da razmislis pa da vec jednom skines vise taj avatar...jer u suprotnom cu morati, sa zaljenjem naravno, da te stavim na ignor...jer too much Rodzera ovih dana
            Neki period dosao gde mi tolerancija na nuli izvinjavam se svima ako se desi da preteram

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A i ti bi NI, ruku na srce preterao si gledajuci vremensku neku odrednicu, mogao da razmislis pa da vec jednom skines vise taj avatar...jer u suprotnom cu morati, sa zaljenjem, da te stavim na ignor...jer too much Rogera ovih dana

              tt
              Slažem se, prestao sam čitati njegove komentare samo ga prevrtim, mučno mi gledati sliku.

              Comment


              • Mislim da bi se organizatori iskupili ako bi stavili da Novakov mec ne pocne pre 16h po lokalnom vremenu ( 6 am po srpskom). A sto se Rodzera tice nije on glup. Naravno da ne zeli da igra po vrucini. Mislim da prosle godine ne bi osvojio titulu da je bilo koji od meceva u 5 setova igrao po suncu. Ali dobro, svet nije posten i treba se naviknuti na to.

                Comment


                • Molba je sročena tako da gane i one srca kamenoga.
                  Naravno da je kvaka isključivo u ritmu a ne zbog neke tamo izvesne pripeke kako zli jezici vele.
                  Ostaje upitno ŠBBKBB da je recimo za priliku Štruf podneo svoju sasvim regularnu molbu d'igra na MC negde oko podneva?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Slažem se, prestao sam čitati njegove komentare samo ga prevrtim, mučno mi gledati sliku.
                    Ma ja sam se malo salila...ali stoji i ono ..da u svakoj sali ima...

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ubijte me sada ako Fekisa nema vise od milijarde .... celokupnog bogatstva i svega.
                      I šarmantnu Mirku uza se...
                      Daklem još jedna milijarda..

                      NI
                      Mudro zboriš.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A i ti bi NI, ruku na srce preterao si gledajuci vremensku neku odrednicu, mogao da razmislis pa da vec jednom skines vise taj avatar...jer u suprotnom cu morati, sa zaljenjem naravno, da te stavim na ignor...jer too much Rodzera ovih dana
                        Neki period dosao gde mi tolerancija na nuli izvinjavam se svima ako se desi da preteram
                        Zao mi je Olja!

                        Medjutim, sve zavis od Novaka.Kad on napravio ono sto se ja nadam da ce napraviti, mijenjam Federera.

                        Comment


                        • I meni je zao!

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bivsi Federerovac uvijek ostaje sumnjiv,NI nista ti ne vjerujem taj tvoj avatar koji izaziva mucninu je tu sa razlogom.Idi pa diskutuj sa Bokicom na onoj njenoj sablasnoj temi,pusti ove postene,namucene Djokovicevce da odmore oci.

                            Comment


                            • Kako od Zvereva napraviti brand, Kyrgios je privlacniji sponzorima kontam jedno milion puta bez obzira sto ga zna uhvatiti ludilo sa vremena na vreme.

                              Vidis Maro I sama da Grand Slam titule nisu dovoljne da zaradis postovanje.

                              Roger je jedinstven I sto kaze Sandu, zbrinuce taj I svoje praunuke samo svojim imenom.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Kako od Zvereva napraviti brand, Kyrgios je privlacniji sponzorima kontam jedno milion puta bez obzira sto ga zna uhvatiti ludilo sa vremena na vreme.

                                Vidis Maro I sama da Grand Slam titule nisu dovoljne da zaradis postovanje.

                                Roger je jedinstven I sto kaze Sandu, zbrinuce taj I svoje praunuke samo svojim imenom.

                                Ovako

                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X