Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretpostavljam da mu servis neće ići nekom sumanutom brzinom (davno je bilo kad je on servirao preko 200kmh) ali će teže da mu čitaju servis.
    Jedina mana je II servis koji ide sporije i to se videlo po Thiemu da je par puta na Noletov II servis pripalio par reterna.

    Last edited by 7eleven; 11-01-18, 08:29.

    Comment


    • Postoji opasnost da zbog ovih promena štetu trpi kik servis koji je bio jedan od najboljih na turu.
      Drugi servis svakako treba poboljšati što takođe zahteva vreme. Moraće korak po korak, tu ne vredi brzati.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Secate se sparinga sa Vavrinkom koji je trebalo da bude otvoren za novinare. Nikome nije palo na pamet da je taj trening naprasno zatvoren za javnost zbog Vavrinkinog a ne Novakovog stanja. Kao sto znamo Svajcarac takodje ima problema i veoma je neizvestan za AO, ako vec nije otkazao.
        A ovde odmah krenulo kukanje
        Zasto bi bilo kome palo na pamet da je Sten otkazao, kada su svi pricali i pisali da je Novak?

        https://www.sbs.com.au/news/djokovic...lbourne-hitout

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Novak je otkazao, ali mogao je to da uradi zbog Stanaa, a ne zbog sebe ... o tome pricam.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nosioc Zverev, u grupi s WAW Domenikom drugim Zverevim i Agutom
            Untitled.jpg

            Comment


            • Ako kani pobediti ne sme izgubiti od Janga, Gaela, RV-a, Zvereva, Timotija, Federera i Nadala.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Ako kani pobediti ne sme izgubiti od Janga, Gaela, RV-a, Zvereva, Timotija, Federera i Nadala.
                Jedino ce mu taj RV(P) - Robin Van Persi - biti gadan ... ostale ce on lako.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Novak je velika nepoznanica. Glavno pitanje je kako ce njegovo telo reagovati na kumulativni napor i opterecenje kako turnir odmice. Pravi test ce biti Monfis ako do tog meca dodje. Ukoliko njega prodje moze se reci da se vratio na takmicarski nivo.
                  Sto se tice servisa on ga je nesto menjao mislim 2010 kad mu je trener bio Tod Martin ali to nije dalo rezultata. Videcemo sta ce biti sa ovom promenom. Ima zanimljiv video na tu temu, neka 3D simulacija.

                  Comment


                  • Ako prodje Monfilsa ja srecan.... Jbg posle ide na Van Persija ... tu gubi sigurno.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zrijeb je uzasan!

                        RV je predah i bolje je Federer u polufinalu nego u finalu. U protivnom bi bio najtezi moguci. Sto je tu je. Ne vidim da moze proci Zvereva.

                        Zacudjujuce koliko kladionice vjeruju u Novaka:

                        Code:
                        Federer	28.3%
                        Nadal	14.1%
                        Novak	9.8%
                        ostali	47.7%
                        -----

                        Skeptik je poslao odlican video. Servis i, u manjoj mjeri, FH su izbacili Novaka na prvo mjesto. Stradao je lakat. Mora da mijenja. Nadajmo se najboljem.
                        Last edited by NI; 11-01-18, 10:53.

                        Comment


                        • Moze se reci da se uopste ne slazem sa vecinom sto se tice zreba. Osim drugog kola mislim da zreb nije los. Naravno da Novak ima tezi zreb od Rodzera i Rafe, ali to je i ocekivano, s obzirom da je 14. nosilac.

                          Zverev je po meni izuzetan zreb. Svakako bolji od Nadala i Federera, a rekao bih i od Dimitrova, a to su bili Novakovi potencijalni protivnici u 4. kolu. Tim u 1/4 finalu je takodje ok po meni, jer van sljake mislim da je za solidnog Novaka dobar protivnik.

                          Takodje, po meni Zverem ima oko 50% sansi da ispadne pre meca sa Novakom. Jednostavno, on je uzasan na slemovima, i dok ne dokaze suprotno, za mene je u ovakvoj situaciji on pozeljan protivnik.

                          Sto se tice treceg kola, Ramov Vinoljas je mozda i najbolji moguci protivnik. Tu je na primer Novak mogao Kiriosa sa dobije. Prvo kolo djene djene. Jedino je Monfis teyak protivnik, mada svi znamo kakav skor ima sa Novakom. Ako njega Novak ne moze da dobije onda svakako da i turnir ne moze da osvoji, a to je jedino bitno.

                          Takodje mi kladionice nisu jasne. Ne zasto daju Novaku 10% vec, zasto mu daju mnogo manje sanse nego pre zreba. Jedino zbog Monfisa, ako smatraju da Novak u tom mecu ima oko 70-80 % sansi.

                          Jedino mi se ne svidja sto je Novak sa Rodzerove strane. To znaci da nocni termin videti nece, a to moze da bude bitno.
                          Last edited by 147; 11-01-18, 11:00.

                          Comment


                          • Meni su licno ocekivanja, sto se rezultata tice, na nuli. Ne bi me cudilo ni ispadanje u prvom kolu ako Young odigra na visokom nivou.
                            Volela bih naravno da se sto vise zadrzi na turniru, da se utvrdi da je povreda lakta proslost i da vidimo na kojem je nivou trenutno igracki.

                            Srecno, Novace.
                            -To define is to limit.

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Ako kani pobediti ne sme izgubiti od Janga, Gaela, RV-a, Zvereva, Timotija, Federera i Nadala.
                              Nadal najlaksi protivnik.

                              Comment


                              • Stvari stoje tako da još uvek nemamo zvaničnu potvrdu hoće li igrati.
                                Ukoliko odluči d'igra onda će ići na titulu tu zbora nema.
                                Sve se nešto nadam da će zaigrati a tada kud on tu i ja, do titule
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X