Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meščini daovi naš nije zaboravijo kako digra temisku utaknicu

    Comment


    • ma
      znam
      jebiga
      osećam
      dase i mečki bozani već tresu gaće
      jar
      iona sirota zna daće da bide jebana kadli tadli
      samo još nume da kaže kolkoće duboko dajoj unidže
      i oćel baš morati do jaja
      pase sad jadna sekira
      kaće
      štaće
      kolkoće

      ma
      znam
      muka tijeto

      Comment


      • Vratio se.... kuc, kuc, kuc u drvo
        Kuckanje je naravno mera predostrožnosti jer ta nesrećna povreda i dalje unosi nemir.
        Ima puno lepih stvari koje treba kazati.
        Volja i želja su tu, deluje srećno na terenu i to je najbitnije od svih bitnosti.
        Pauza je iskorišćena za dorade i popravke što se dalo i očekivati.
        Servis koji je i po njemu najviše trpeo zbog povrede izgleda da postaje oružje a ne samo način kojim se ulazi u poen odnosno poprima odlike iz nekih zdravijih vremena.
        Promena tehnike u vidu kraće petlje donela je veću brzinu mada mi se čini kako je i izbačaj nešto niži čime on postaje teže čitljiv.
        Malo me brine ta kraća petlja jer rame sada trpi veće opterećenje ali se nadam da se iz toga neće izroditi novi problem.
        Razmene jesu bile kraće što je do protivnika ali i do Novaka jer brža igra jeste nešto čemu će se stremiti u budućnosti.
        Bekendom je evocirao neke lepe uspomene dok je za ocenu drugih segmenata potrebno još malo vremena.
        Dobro nam došao rode!
        Last edited by pecaros; 10-01-18, 11:45.
        sigpic

        Comment


        • Prvi preduslov je tu...voli ga i videli smo koliko se uzeleo tog svog posla, koji je radio najbolje na svetu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Evo repriza tek počela na SK1, ako neko (kao na primer ja ) nije dočekao sinoć.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Kao verovatno i svi vi odgledah i reprizu.
                Sviđa mi se ono što vidim.
                I dalje mislim da 80% kod Novaka ide iz glave i da je noćas na momente u grču igrao FH,što i treba razumeti...
                Servis je drugačiji,fh škripuće,bh standardan...
                Kretanje je takođe malo škriputavo,ali to pripisujem novim patikama i potrebno je vreme da se navikne na njih...Nije klizao ,trčao je,što mi govori da se nije još navikao.
                Sve u svemu ja sam prezadovoljna,a opet oprezna,bez preterano velikih očekivanja za AO...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Nisam gledao ali Vam verujem na rečima.

                  Blagodarim Marija. Pušćeno.
                  Last edited by Panchev9; 10-01-18, 20:07.

                  Comment


                  • Ako je neko želeo da gleda a nije stigao/mogao

                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • ... ‚‚ Novak DJOKOVIC vs Lleyton HEWITT (Full Match) TIE BREAK TENS 2018 ‚‚ ...

                      https://www.youtube.com/watch?v=zttAc3T1j8o


                      ... DJOKOVIC/POUILLE vs KYRGIOS/THIEM (Full Match) TIE BREAK TENS 2018...

                      https://www.youtube.com/watch?v=p_2GCUX9Zkg
                      Last edited by nikas; 10-01-18, 22:32.

                      Comment


                      • Andre Agassi, Djokovic’s head coach, was absent yesterday with injury issues of his own after a snowboarding accident during the Christmas break but has recovered well enough to be confident that he can travel to Melbourne this weekend.
                        Izgleda da ce Andre ipak da se prikljuci timu na AO.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Mmmm ekstra!

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Novi način serviranja s drugačijaom petljom

                            Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                            Comment


                            • Secate se sparinga sa Vavrinkom koji je trebalo da bude otvoren za novinare. Nikome nije palo na pamet da je taj trening naprasno zatvoren za javnost zbog Vavrinkinog a ne Novakovog stanja. Kao sto znamo Svajcarac takodje ima problema i veoma je neizvestan za AO, ako vec nije otkazao.
                              A ovde odmah krenulo kukanje
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by 7eleven View Post
                                Novi način serviranja s drugačijaom petljom

                                Sent from my SM-G955F using Tapatalk
                                Promena je značajna i kao takva zahtevala je dosta rada i zahtevaće ga još. Leđa su pravija dok zbog manjeg savijanja u kolenima sada odatle generiše manje snage dok rame trpi veće opterećenje.
                                Svrha svega je rasteretiti lakat međutim to rasterećenje mora uzrokovati opterećenje na drugoj strani.
                                Mislim da će mu trebati bar još nekoliko meseci da bi sve leglo i prešlo u rutinu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X