Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne skidam osmeh s lica
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Jbt 6-1

      Comment


      • Lepo, cisto, jako udara, ima promene kod serve...steta sto Tim ne moze da igra -.- da se poen razvije..al dobro bice...jao boze!


        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • -To define is to limit.

          Comment


          • Servis se rodi!!!!

            Comment


            • Koliko je nedostajao!
              Boze Time jesi sivonja, drzi tu lopticu malo u terenu

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Definitivno je servis korigovao, ne znam sada dal je veći ili manji ball tos, al ga ranije hvata i dosta više se gornjim dijelom tijela unosi u njeg. Ranije se mnogo više naginjao nazad.

                Inače brutalno, servis zvoni, bekend i ritern čisti i jaki. Forhend nedovoljno testiran, ali vjerovatno je najbitnije da nema bolova, ostalo će doći.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Ajd neka si se i ti Prle! "vratio" ;)

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Doživljavam orgazam.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ajd neka si se i ti Prle! "vratio" ;)

                      tt
                      Zajedno ćemo Novaka vratit, a onda svak na svoju stranu.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • All we need is love!! Tru tu tu tuuu...
                        Hvala Novace!

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • 1.
                          Povreda je misteriozna, u to nema nikave sumnje. Svejedno, ne radi se o necemu psihickom. U to sam skoro 100% uvjeren.

                          2.
                          Servis mu je varijacija na onoga sto je Agasi uradio 1991. u Uimbldonu. Glavno je kraca petlja. Naravno, to je kompezirano time sto se unosi u njega. Pretpostavljam de je povreda razlog promjene.

                          Nisam imao prilike gledati. Da li ima promjena kod FH? Igrao ga je malo previse iz lakta. To "pogoduje" povredama lakta.

                          U svakom slucaju, promjena tehnike je znak ozbiljnosti namjere. Naravno, nema garancije da ce sve skupa biti uspjesno.

                          3.
                          Da li ga je Tim "pustio". Ne mogu vjerovati da je Novak tako lako dobio ako je Tim bio iole na nivou.

                          Comment


                          • Nije bilo puno razmjena na osnovu kojih bi se moglo zaključiti stvarno stanje sa forhendom. Vjerujem da će meč sa Hewittom (igraju danas?) dati bolji odgovor na pitanje koliko je značajne promjene i korekcije radio na tehnici tog udarca.

                            Meni je bilo primjetno mučenje sa tajmingom kada bi Thiem ubrzao ritam, ali to je normalno. Vjerovatno je i sam Novak bio više fokusiran na izvedbu udarca, što može utjecati na nešto sporije kretanje i namještanje. Bekend je opet bio perfektan, servis također. Ne znam koliko može nastaviti u ovom ritmu serviranja, ali ako bude zadržao približno ovakav nivo, uz nadolazak ostalih segmenata, bit će teško ukrotiv. I ranije je bio težak za čitanje, ali sada sa bržom petljom i ranijim hvatanjem loptice pri izbačaju, te većim unošenjem u udarac, to poprima potpuno drugi nivo.

                            Thiem je bio daleko od svog najboljeg nivoa, ruku na srce, ali gledajući samo Novaka i bazirajući se na ono što je on odigrao, mislim da niko nije mogao očekivati ovako dobar meč.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Odgledao sam.

                              To je vise nego dobro za prvi mec. Na gornjoj granici ocekivanog. Dovoljno za prva 3 kola. Za vise treba vidjeti da li ce ruka izdrzati i kojom ce brzinom dizati formu.

                              BH, kretanje i return 2. servisa su na prijasnjem nivo.

                              Vidi se da nema meceva, bilo je pogresnih odluka.

                              Manje je jasno sa ostalim. Servis promijenjen zbog povrede. Izgleda OK ali tek treba da vidimo da li ce proci bolje returnere. Izgleda mi da je radio i na FH, da igra vise iz ramena. Hoce li FH biti pouzdan ubojit kao prije 2 godine? Tajming je bio odlican dok Tim ne bi udario jace. Onda je skripao, ali to je i ranije bio problem samo je sada vise izrazen. Ocekujem u tom segmentu popravak ali ce trebati vremena. Trebace vremena i da vrati mec kondiciju.

                              Novak ne odgovara Timu. Kad se uzme u obizir i to da je Dominik malo prehladjen, da nije znao sto da ocekuje od Novaka, onda laka pobjeda postaje jasnija.

                              Comment


                              • Kratke razmene, kratak meč, Dominik nije dao da se razviju poeni ili da mako razigra sebe a i Noleta. Meč nije bio čak na nivou jačeg treninga, ali dobaro je za samooouzdanje

                                Na prvu loptu rekao bi za sada da je primetna razlika u izvodjenju servisa a i sad je nekako efikasniji

                                Trebao je da igra neke turnire, baš se vidi da mu nedostaju mečevi kako bi vratio ritam i rad nogu.

                                Ulazi u II nedelju AO

                                Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X