Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sve ovo dolazi samo od njega i njegovog PR tima koga ocigledno ili nema vec dugo ili ne rade svoj posao nikako....ova lutanja, nagadjanja, spekulacije, stanja neznamstamijeciniti...
    A ja opet sa druge strane svarno ne znam sta da mislim vise.
    Konfuzija bila, sa konfuzijom smo se rastali, sa njom i nastavljamo...
    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Igra neku igru Nole [emoji848]

      Comment


      • Meni ne deluje ovo kao igra ...pa ajd da budem blaga...vec da pojma nema sta da radi.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pretpostavljam da PR team i zaduzeni za medije odradjuju extra posao kako bi ispostovali sponzore i ugovore.
          Poenta je biti extra prisutan svuda po Australiji pošto
          a) povući će se sa AO
          b) ispašće rano sa AO
          c) ne škodi talasanje ukoliko dodje neki uspeh na AO tipa 1/2 finale ja bi rekao da druga nedelja je zenit

          Ali Adidas da zameni s Asicsom? Onda ja sve ovo počinjem da gledam kroz pare i zavera za INTERES

          Sent from my SM-G955F using Tapatalk

          Comment


          • Ma kakav crni PR tim. I sta onda, ipak zbog para ovo sve? E jbg onda...

            A i ovaj AO..odjednom se setio da ima i svog najveceg sampiona, puna usta i redovi Novaka ovih dana...a nije tako bilo prethodne godine, naprotiv..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa ocigledno je da misli da moze da igra AO ... cim jos nije odustao. Tako da razumem ga sto pokusava. Prevelik je pritisak sa svih strana i ocekivanja su neretko nerezonska. E sada da li se zajebao u proceni ili ne ... videcemo. Ali ako se zajebao, to automatski znaci da se zajebao od samog starta, tacnije od sredine prosle godine kada je resio da odmorom "leci" svoju hronicnu povredu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sta je tu je, moramo mu verovati. Imam toliko scenarija u glavi da vise ni sam ne znam koji je najrealniji, barem sto alternativnih pravaca postoje od ove trenutne tacke u vremenu. Od obnavljanja povrede na egzibiciji do osvajanja Grand Slama, sve sami ekstremi, iz jedne krajnosti u drugu. To je Novak u poslednje vreme, bumpy ride za sve nas.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ja dok sam bio živ Asics su nosili samo odbojkaši, čuvene tajgerice
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Veceras ima zakazane dve egzibicije pa cemo brzo videti o cemu se radi. Samo malo strpljenja
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Danas opet trening sa zavijenim laktom.


                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                        Podseća me na Nadala sa tim njegovim kolenima: Bole me kolena, yes no? Čas ih vidiš čas ne vidiš sve u zavojima.

                        Onaj me nervir’o a sad bi rekla daj bože da je isti slučaj s ovim našim ali cvrc....
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Novak je postao specijalista za prikriti sto su mu namjere i kakvo mu je zdravstveno stanje.

                          Comment


                          • Jel prenosi neko Novaka na ovom Tiebreak tensu?

                            Comment


                            • Bojana kaze da je cula da ce biti na RTSu nocas

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • To je ovaj Kujong ja mislim

                                Comment

                                Working...
                                X