Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nikas View Post
    ... ‚‚ Definitivno – Đoković je 14. nosilac u Melburnu ‚‚ ...

    https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1344397

    Zna li neko kako se formira kostur žreba i sa kojim sve igračima može ili ne može da se sastane u kom kolu ?
    Trebalo bi da bude ovako:
    U 3. kolu moze da se sastane sa nekim od Kyrgios/ Pouille/ Berdych/ Bautista Agut/ Ramos/ Raonic/ Muller/ Schwartzman
    U 4. kolu ga ceka jedan od cetvorice Federer/ Nadal/ Dimitrov/ Zverev

    Mada i dalje nismo sigurni hoce li se Novak takmiciti na AOu, rekao je da ce odluciti nakon egzibicionih meceva.
    Last edited by icetea; 08-01-18, 04:15.
    -To define is to limit.

    Comment


    • A to valjda znači i da pre 4. kola neće da se sastane sa Wavrinkom , Bustom , Andersonom i - ili Del Potrom ?
      Last edited by nikas; 08-01-18, 05:50.

      Comment


      • Originally posted by nikas View Post
        A to valjda znači i da pre 4. kola neće da se sastane sa Wavrinkom , Bustom , Andersonom i - ili Del Potrom ?
        Nece. Pomenuti igraci su rangirani od 9. do 12. mesta i oni u cetvrtom kolu idu na nekog od 5. do 8. nosioca. Tako da ne mogu da se ukrste sa Novakovim zamisljenim zrebom sve do cetvrtfinala.
        U trecem kolu bi mogao Novak da ide na nekog od 17. do 20. Pa su mu potencijalni protivnici u trecem kolu Kirijos, Puj, Berdih i Agut (ako ne bude promena na listi do AO)
        Last edited by Sandugp; 08-01-18, 09:11.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Zec u sumi, a razanj se vec vrti . Sto rece Larisa nek on prvo izadje na teren da ga vidim ona delu, pa da onda "projektujemo" zreb. Najtezi protivnik na pocetku ce mu biti u njegovoj glavi, ako taj mec dobije, bice mnogo lakse sa onim preko puta mreze. Dakle korak po korak u Melburnu pa dokle stigne. Meni licno je toliko oborio lestvicu ocekivanja, da mi je bitno samo da igra i to slobodno i opusteno, neki veliki rezultat i ne ocekujem.
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Kao i uvek, apsolutno se slazem sa Tatom.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Budimo realni a ne oprezno pesimisticni.

              Prije 10 dana smo samo pricali o povredi, sumnjali da ga uopse nece biti na AO, zvali da ide na opearciju ili u penziju...
              Sad pak izgleda da povreda s kraja decembra nema veze sa onom povredom zbog koje je uzeo pauzu. AO niko ne dovodi u pitanje. Zrijeb ce biti tezi nego je trebao biti, ali, ukupno gledajuci, to nema neki znacaj.

              Ja zelim prvo da vidim 3 stvari:

              A) Da se uvjerim da je povreda sanirana.
              B) Da vidim koliko je izgubio na brzini.
              C) Da vidim sto je novo dodao svojoj igri.

              Tek onda cu znati cemu se mogu nadati.
              Last edited by NI; 09-01-18, 16:47.

              Comment


              • NI...trazen si u suicidu

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • NI, stoji to sto si napisao, ali kao sto je prebrzo bilo zakljucivati posle otkazivanja Abu Dabija da je gotov i slicno, ni sada ne treba zuriti pa gledati s kim ukrsta u trecoj ili cetvrtoj rundi. Brzo ce sreda i ove dve egzibicije pa cemo videti da li igra ili "odmara". Abu Dabi je otkazao na dan meca i jos uvek mozemo samo spekulisati da li je to bila predostroznost, nekakva druga povreda ili nesto trece.

                  Za ove 3 stvari koje navodis se potpuno slazem, ali da bi diskutovali o tome potrebno je da Novak konacno odigra neki mec (makar i egzibiciju), ali da se zaista vidi stanje je potreban i takmicarski mec, veci pritisak, pa i opasniji rival naspram njega. Daj da prvo odigra neki mec u Melburnu pa da pocenemo vise o tenisu, a ne nekim drugim stvarima u vezi njega na ovaj temi.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • To sto je pisano ranije sa kim bi mogao da se sastane u trecoj i cetvrtoj rundi je bio hipoteticki odgovor na pitanje postavljeno ovde. I ako vam zvuci cudno izgleda da jos uvek ima clanova koji ne znaju kako funkcionise sistem zrebanja na Slemovima.
                    Treba ljudima pomoci.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma nema nista od AO 95% a onih 5% ostavljam na nesto sto ne mogu zajedno da spojim sa Novakom.
                      Takodje izjave koje dolaze od Novaka prosto ne mogu da verujem da je to "moj- nas" Novak ako to zajedno spojim sa onih 95% iznad...
                      Danas opet trening sa zavijenim laktom.


                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Asics uzeo umesto adidasa?

                        Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Ma nema nista od AO 95% a onih 5% ostavljam na nesto sto ne mogu zajedno da spojim sa Novakom.
                          Takodje izjave koje dolaze od Novaka prosto ne mogu da verujem da je to "moj- nas" Novak ako to zajedno spojim sa onih 95% iznad...
                          Danas opet trening sa zavijenim laktom.


                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Pa cemu onda predstava ova sva? Putovanja, "treninzi", izjave... doduse konferenciju otkazao, trenira van ociju javnosti juce...ali ako je to vec sve poznato od pre, ne razumem ovaj celi prikaz za svet naokolo....

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa cemu onda predstava ova sva? Putovanja, "treninzi", izjave... doduse konferenciju otkazao, trenira van ociju javnosti juce...ali ako je to vec sve poznato od pre, ne razumem ovaj celi prikaz za svet naokolo....

                            tt
                            Zbog toga Olja i kazem ovo ..."moj-nas" ! Ne znam ni sam veruj mi.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Pa pokusava covek ... ako ne uspe barem moze sebi da kaze "Pa dobro, pokusao sam makar"
                              Ne moze niko da mu prebacuje da nije pokusao.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ajde ne zezaj...sta pokusava? Pa nije on rekreativac ili neko ko zeli sada da uzme reket u svoje ruke po prvi put...ajde da se zezamo i igramo, ajde da probamo...Ako iko svoje telo poznaje, ako iko zna kako i sta ga ocekuje u narednom periodu, makar i na egzibiciji...onda bzvz pricamo. Stvarno ga ne razumem vec duze vreme, opet mi deluju ti potezi njegovi nerezonski, ama bre do skoro je bilo sve totalno suprotno, a ne mislim pri tom samo na njegovu dominaciju na terenu.. Dal je moguce da ga ta povreda toliko izbacila iz koloseka, pa da logika i razum, pocnu da lutaju? Evo, ne znam, nisam pametna... samo ovo opet deluje neozbiljno. A te price o pritisku sponzora i organizatora su mi tek smesne.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X