Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    zalazimo najdublje u Novaka.
    Volio bi ti
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nazalost dobri NI, ali on je vec najavio nova otkazivanja izmedju redova.
      Ja to nisam vidio. Imas li izjavu?

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ja to nisam vidio. Imas li izjavu?
        "Sve ovo može da utiče i na početak sezone i plan turnira koji sam napravio, ali odluka će biti doneta narednih dana", rekao je Novak.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          "Sve ovo može da utiče i na početak sezone i plan turnira koji sam napravio, ali odluka će biti doneta narednih dana", rekao je Novak.
          Ja to tumačim da će otkazati ove manje a igrati AO...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ne znam u kom univerzumu i pod kakvim mukama bih pristao da se oslobodim tog dara koji me razdvaja od biljke paradajza.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Pa kako ofovanje, ovom diskusijom zalazimo najdublje u Novaka.
              Vidim, ti si bas duboko zasao ... tovaris li tovaris ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                "Sve ovo može da utiče i na početak sezone i plan turnira koji sam napravio, ali odluka će biti doneta narednih dana", rekao je Novak.
                Vidis, ako se povreda povratila u punom intenzitetu, ocekivao bih da kaze: "Odlazem svoj povratak." Zato meni ova izjava, izmedju redova, zvuci: "Probacu da odigram AO."

                Isto tako mi se cini da ce imati samo dva izbore poslije te inicijalne odluke - operaciju ili zavrsetak karijere.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Vidis, ako se povreda povratila u punom intenzitetu, ocekivao bih da kaze: "Odlazem svoj povratak." Zato meni ova izjava, izmedju redova, zvuci: "Probacu da odigram AO."

                  Isto tako mi se cini da ce imati samo dva izbore poslije te inicijalne odluke - operaciju ili zavrsetak karijere.
                  A posto se on nikada nece operisati ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • NI,nebitno da li je u punom intenzitetu ili samo malo nelagode,on ne treba da igra nista dok ne ukloni svaki trag te povrede

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ne znam u kom univerzumu i pod kakvim mukama bih pristao da se oslobodim tog dara koji me razdvaja od biljke paradajza.
                      Ja dosao samo da pozdravim svog brata, paradajza.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Vidis, ako se povreda povratila u punom intenzitetu, ocekivao bih da kaze: "Odlazem svoj povratak." Zato meni ova izjava, izmedju redova, zvuci: "Probacu da odigram AO."

                        Isto tako mi se cini da ce imati samo dva izbore poslije te inicijalne odluke - operaciju ili zavrsetak karijere.
                        Igrati AO us blokadu kako bi stigao do 1/4 finala nije vredno njegove muke a ni nasih zivaca. Mora doneti neke bitne zivotne odluke narednih dana.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Ti bi zadržao posao,ali Novak treba da odustane i posveti se meditaciji...
                          Ako ovo nije kontradiktorno ne znam šta je,a ima toga još
                          Marija, nadam se da si svesna koliko Novak ima novca.

                          Ja sam rekao da bih zadrzao posao ukoliko bih morao, zbog opstanka.
                          No, ja te ne teram da razumes stvari. Ja sam tu da iznesem svoje misljenje, koje se naravno mnogima nece dopasti.

                          Comment


                          • Evo Limune ja sam zaintteresovan za tvoje učenje.
                            Molim te ostavi adresu ovde u Inbox da te sledim.
                            I naravno da podelimo misljenja kao ozbiljni ljudi verujem da bi ti ja pre promenio i izmenio ta neka mishljenja
                            Originally posted by limun View Post
                            Marija, nadam se da si svesna koliko Novak ima novca.

                            Ja sam rekao da bih zadrzao posao ukoliko bih morao, zbog opstanka.
                            No, ja te ne teram da razumes stvari. Ja sam tu da iznesem svoje misljenje, koje se naravno mnogima nece dopasti.
                            Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                            Comment


                            • Šta smo bre mi koji " " čekali 6 meseci?

                              Comment


                              • Treba snimiti film Survivor dje bi Limun zbog pukog prezivljavanja pogazio svoja nacela i zivio nesrecnim zivotom bez meditacije i dje bol ne postoji samo u glavi vec je i stvaran. Mozda Bjelogrlicu da se posalje neki sazeti scenario, on bi najbolje docarao cini mi se teske okove njegovog uma ali zbog opstanka bi moralo tako jbg.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X