Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam rekla da su bili protiv Novaka, ali onakva podrška Bagdatisu meni nije bila normalna, bez obzira što su, logično, kao i uvek želeli produžetak meča. Na drugim ne primetih tako nešto, ukoliko nisu igrali Marej ili Laura.. ;)
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ni u jednom trenutku nisam pomislio da bi nole mogao da izgubi cak sam i pomalo zeleo da se igra 5. set jer je zaista postalo zanimljivo...jednostavno nisam mogo da verujem da bi novak mogao da izgubi...

      Comment


      • Dve za sada..



        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Evo i sa zvanicnog sajta:

          Nole je nakon velike borbe savladao Markosa Bagdatisa u četiri seta i tako na impresivan način demonstrirao moć pored svih problema.

          Po peti put u karijeri, drugi teniser sveta bio je bolji od Bagdatisa, ovog puta u trećem kolu Vimbldona rezultatom 6:4, 4:6, 6:3, 6:4.

          Meč je trajao tri časa i 15 minuta.

          Nadmetanja između Noleta i Markosa (trenutno 30. na svetu) počela su davne 2007. godine, a posebno se pamti njihov najuzbudljiviji duel u četvrtfinalu Otvorenog prvenstva Engleske iz iste godine, kada je Srbin trijumfovao rezultatom 7:6, 7:6, 6:7, 4:6, 7:5. I ovaj put su njih dvojica na noge digli ceo stadion, a posebno završnica meča će ostati u sećanju po neverovatnim poenima i odličnom atmosferom.

          Nole i Kipranin su sporo počeli meč, nijedan od rivala nije uspevao da dođe do brejk šanse, a gemovi su dugo trajali. Ipak, Novak je pri rezultatu od 5:4 dobio priliku da oduzme servis Bagdatisu. Iskoristio je drugu set loptu za vođstvo od 1:0 u setovima.

          Novak nije uspeo da drži nivo u drugom setu, nije prošao gem da očigledno nije bio zadovoljan svojom igrom, što je u tim trenucima raspoloženi i nasmejani Bagdatis iskoristio da oduzme našem teniseru servis i izjednači na 1:1 u setovima.

          Nervoza ostala je i tokom trećeg seta, ali je Nole uspeo da se izbori sa njom, kao i sa Kipraninom. Novak je ključni brejk osvojio sredinom treće deonice i uspeo da ga zadrži. 41 minut je trajao treći set i pripao je Noletu sa 6:3.

          Sa prednosti u setovima, ali bez igre koja ga je krasila ove sezone, drugi reket sveta je došao do brejka u četvrtom setu. Publika na Centralnom terenu je burno odreagovala na svaki poen i bodrila Bagdatisa, ali je Novak još jednom pokazao zašto je drugi teniser sveta i posle nešto više od tri sata okončao je susret spasivši dve brejk lopte u fenomenalnom poslednjem gemu.

          Statistika: as poeni (10-14), duple servis greške (4-4), neiznuđene greške (33-22), direktni poeni (38-40).

          Posle 29 mečeva na Vimbldonu, Novak sada ima odnos pobeda i poraza 23-6. U 2011. godini je taj učinak neverovatan: 44-1.

          U osmini finala trećeg Grend Slema (drugi nosilac) Noletov protivnik će biti Francuz Mikael Lodra.

          Novak je u tri susreta protiv Lodre zabeležio dva trijumfa, a poselednji duel su igrali u Dubaiju ove godine.

          Comment


          • Dobar test za Novaka,ali bitno je da se pobedjuje i kad nije dan za tenis...Sve cestitke Noletu i verujem da ce biti bolje u nastavku...

            Bravo mastore.

            Comment


            • Ceo Novakov mec sam odgledao u nekom grcu sve do zadnja dva tri gema 4.seta gde je Novak podigao nivo igre koju smo vec imali prilike videti u toku godine ali je ocigledno da Novak ne zeli rasipati mnogo snage u prvoj nedelji medjutim danas nije sve islo po planu Markos je odigrao mozda i mec sezone i pobediti takvog rivala je za svaku pohvalu a i trebao mu je takav mec nije dobro kad se lako prolaze mecevi bez velike borbe

              Comment


              • Originally posted by draza View Post
                Nesto si se ulenjio pa slabo ovde navracas...
                Nisam se ulijenjio,uvijek sam i bio lijen
                PRu odlicne slike
                sigpic

                Comment


                • Postovani ljubitelji teniske igre.
                  Ovim putem bih zeleo da Vam se zahvalim na zajednickom komentarisanju nase drage igre koju svi volimo i pratimo.
                  Necu vise ostavljati komentare na ovome mestu, sto i ne znaci da necu pregledavati i pruzati Vam podrsku.
                  Bilo mi je drago citati strucna razmisljanja, zatim informacije koje stizu svakodnevno i one koje su meni najvaznije a to su komentari zabavnog karaktera.

                  E da.. I da zavrsimo u saljivom tonu
                  - za ovo je "kriv" nama dobro poznati administrator
                  - notorious ZOVE

                  Zasto na ovoj temi: iz razloga sto Novaku Djokovicu zelim sve najbolje, puno uspeha u daljoj karijeri i da nam zajedno sa ostalim teniserima pruza velike i nezaboravne meceve!
                  Divim se takvoj teniskoj, sportskoj i ljudskoj velicini! Samo cu da kazem: ljudina!

                  Veliki pozdrav za sve "komentatore" sa kojima sam imao lepu i prijatnu komunikaciju.
                  Verovatno se nisam svega setio sto sam hteo da kazem, osim da volite i cenite humor!

                  Zelim Vam svako dobro i ZIVELI.

                  Panchev9

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Postovani ljubitelji teniske igre.
                    Ovim putem bih zeleo da Vam se zahvalim na zajednickom komentarisanju nase drage igre koju svi volimo i pratimo.
                    Necu vise ostavljati komentare na ovome mestu, sto i ne znaci da necu pregledavati i pruzati Vam podrsku.
                    Bilo mi je drago citati strucna razmisljanja, zatim informacije koje stizu svakodnevno i one koje su meni najvaznije a to su komentari zabavnog karaktera.

                    E da.. I da zavrsimo u saljivom tonu
                    - za ovo je "kriv" nama dobro poznati administrator
                    - notorious ZOVE

                    Zasto na ovoj temi: iz razloga sto Novaku Djokovicu zelim sve najbolje, puno uspeha u daljoj karijeri i da nam zajedno sa ostalim teniserima pruza velike i nezaboravne meceve!
                    Divim se takvoj teniskoj, sportskoj i ljudskoj velicini! Samo cu da kazem: ljudina!

                    Veliki pozdrav za sve "komentatore" sa kojima sam imao lepu i prijatnu komunikaciju.
                    Verovatno se nisam svega setio sto sam hteo da kazem, osim da volite i cenite humor!

                    Zelim Vam svako dobro i ZIVELI.

                    Panchev9
                    Sto sada i ti ode sta se desilo, nisam upucen?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nisam se ulijenjio,uvijek sam i bio lijen
                      PRu odlicne slike
                      Hvala ;)

                      Originally posted by Panchev9 View Post
                      Postovani ljubitelji teniske igre.
                      Ovim putem bih zeleo da Vam se zahvalim na zajednickom komentarisanju nase drage igre koju svi volimo i pratimo.
                      Necu vise ostavljati komentare na ovome mestu, sto i ne znaci da necu pregledavati i pruzati Vam podrsku.
                      Bilo mi je drago citati strucna razmisljanja, zatim informacije koje stizu svakodnevno i one koje su meni najvaznije a to su komentari zabavnog karaktera.

                      E da.. I da zavrsimo u saljivom tonu
                      - za ovo je "kriv" nama dobro poznati administrator
                      - notorious ZOVE

                      Zasto na ovoj temi: iz razloga sto Novaku Djokovicu zelim sve najbolje, puno uspeha u daljoj karijeri i da nam zajedno sa ostalim teniserima pruza velike i nezaboravne meceve!
                      Divim se takvoj teniskoj, sportskoj i ljudskoj velicini! Samo cu da kazem: ljudina!

                      Veliki pozdrav za sve "komentatore" sa kojima sam imao lepu i prijatnu komunikaciju.
                      Verovatno se nisam svega setio sto sam hteo da kazem, osim da volite i cenite humor!

                      Zelim Vam svako dobro i ZIVELI.

                      Panchev9
                      Gde ode Panchev9
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • I pored visecasovne prepiske nismo uspjeli da nadjemo zajednicko rjesenje
                        Salu na stranu nadam se da ces se predomisliti,uvijek je lijepo kad neko navija za tenisere i ne mrzi ostale,noto se vraca oko USO-a,valjda ces i ti posle pauze(krace )
                        sigpic

                        Comment


                        • Pancev je vec 3 puta veceras rekao da ode i da se nece vise vracati, sto znaci dvoje. Prvo, da je teatralan, a drugo, da ce se vratiti koliko vec sutra...
                          I ponasa se kao da ima 7-8 godina.

                          Comment


                          • ^ this. Ovakvi forumski odlasci, sa sve govorom su uvek bili pateticni.

                            Comment

                            Working...
                            X