Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Bravo za Novaka. Bravo za Radeka. Odlična vest za sve nas koji žele da vide "starog" Novaka koliko je to moguće u ovim godinama i u ovom trenutku.

    Pecaroš
    Neće Novak toliko drastično menjati igru što se tiče servis/volej igre. Ali će sa Radekom moći da ima odličan trening gotovo svakog dana. To je jako bitno(nadam se da će Radek moći).
    Sprem'te se sprem'te svi igrači na turu.
    Bilo bi iluzorno očekivati drastične promene naročito ne kod jednog od najkompletnijih igrača u istoriji igre ali fine dorade će zasigurno biti.
    Očekujem nešto agresivniji pristup u okviru koga neizbežno idu češći izlasci na mrežu uz više volej igre nego do sada. SV igra možda bude prisutna ali će to biti redak slučaj.
    Bazične pripreme su pri kraju tako da Steps stiže u pravi čas kada kreće rad sa reketom. Nadajmo se dobrom.
    sigpic

    Comment


    • .....

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Opasan tandem,mogao bi zlocesti Radek da probudi Novaka,da mu povrati onaj inat,sportski bezobrazluk.Sumnjam da ce lepi dat onome guru majstoru mnogo da mu se mjesa u posao.

        Comment


        • ... ‚‚Novak Đoković je odradio trening a sa njim su bili Andre Agasi i Radek Štepanek! ‚‚

          http://sport.blic.rs/tenis/prvi-put-...h-foto/vbg7rjd

          Comment


          • .....

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Lepo je videti ovakvu sliku I Olja koliko se broji do povratka na teren

              Comment


              • Objavio da se vraca na egzibiciji u Abu Dabiju, a ona pocinje 28.decembra.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dobro bilo ovo sa violinama..prva violina opet, m?
                    Samo da ne bude tru-tru..baa.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Đoković je već više od pet godina u kontaktu sa Imasom koji vodi akademiju "Ljubav i mir", a on ga povremeno prati i na turnirima.

                        Španski trener se posle karijere okrenuo drugim stvarima poput ljubavi i zagrljaja, i mnogi smatraju da je on jedan od razloga za veliki pad u karijeri najboljeg srpskog sportiste.

                        Ipak, oni će nastaviti da sarađuju kao dosad, pa Đoković ima u planu da ga uskoro poseti.

                        "Nastavljamo kaoi do sada, ništa se nije promenilo. U poslednjih pet godina radili smo ovde, a ja idem na turnire kada nam odgovara i kada on oseća da sam mu potreban, ali i kada ja osećam da moje prisustvo može doneti nešto pozitivno. Uskoro će doći u Marbelju i biće ovde neko vreme", otkrio je Imas u intervjuu za "El Pais".

                        "Ponovo je postao otac i to je sjajno. Pogledajte samo kako je organizovao svoj život, kako sada ima svo vreme sveta da bude sa novoroćenom ćerkicom. Univerzum se posložio na sjajan način", dodao je Pepe.

                        Comment


                        • Brutalno [emoji4]

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Đoković je već više od pet godina u kontaktu sa Imasom koji vodi akademiju "Ljubav i mir", a on ga povremeno prati i na turnirima.

                            Španski trener se posle karijere okrenuo drugim stvarima poput ljubavi i zagrljaja, i mnogi smatraju da je on jedan od razloga za veliki pad u karijeri najboljeg srpskog sportiste.

                            Ipak, oni će nastaviti da sarađuju kao dosad, pa Đoković ima u planu da ga uskoro poseti.

                            "Nastavljamo kaoi do sada, ništa se nije promenilo. U poslednjih pet godina radili smo ovde, a ja idem na turnire kada nam odgovara i kada on oseća da sam mu potreban, ali i kada ja osećam da moje prisustvo može doneti nešto pozitivno. Uskoro će doći u Marbelju i biće ovde neko vreme", otkrio je Imas u intervjuu za "El Pais".

                            "Ponovo je postao otac i to je sjajno. Pogledajte samo kako je organizovao svoj život, kako sada ima svo vreme sveta da bude sa novoroćenom ćerkicom. Univerzum se posložio na sjajan način", dodao je Pepe.
                            Bitno je da se univerzum poslozio - za ostalo cemo lako.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Videćemo posle prve pobede ako bude nastavio s folklorom hipika i davanje srca publici onda Pepe ima uticaja.
                              Nepotrbno po meni, nego da trazimo sindikat NDF i jedno mest u UO



                              Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Kao da je sada taj rijaliti nesto bitan, zanemarimo to. Nego sta mislite vi o Stepaneku kao treneru Novaka Djokovica?
                                Dobar potez ili ne?
                                Radek može da bude odlično rešenje. Iz svih razloga koje je Peca naveo, a ja bih dodala još jedan, po meni, takođe jako važan. Taktička priprema mečeva. Većina protivnika su momci koje Radek odlično poznaje, kako na terenu tako i van njega, što je velika prednost.
                                Mene brine Radekov ego i kako će se privići na novu ulogu.Ipak je odlazak u "penziju"nastupio skoro i trebaće i njemu vremena da shvati da se sada ne vrti sve oko njega...
                                U svakom slučaju najbitnija je pozitivna atmosfera u timu i da zaista funkcionišu kao tim,da se tačno zna ko šta radi i da se ne dešavaju situacije kao sa Vajdom i Bekerom na onom čuvenom RG,kada se nisu usaglasili da li igrati agresivno ili ne...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X