Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne zna ni selfi da opali kako treba
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Propušta Dohu, ne miriše ovo na dobro.. Pribojavam se toga da će se i njemu oproštajni meč uskoro praviti.

        Comment


        • Prešao je igricu. Onu nadmoć u vreme velike četvorke niko nije niti će dostići.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ako se ne vrati tamo gde je bio, ne povlačenje posle RG 2016 će mu biti najveće greška u karijeri.

            Četiri slema u nizu na tri različite podloge, najveći broj bodova ikada, pozitivan h2h protiv dva najveća igrača u istoriji, najbolji procenat pobeda ukupno.

            Mogao je biti veći od Borga, a nezvanično i najveći ikada.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Prvi meč će igrati u Hofman kupu sa Aleks...Bar se tako šuška.
                Iz dva razloga, lagan ulazak u ritam ( bez opterećenja rezultatom) i slični klimatski uslovi.
                I po meni je to pametnije nego da igra Dohu. No ima još vremena...videćemo.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Nekako i ja imam osećaj da će igrati to sa Aleks

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hvala Olja.

                      Zahvaljujuci tebi, znam sto se desava sa Novakom.

                      ---------------

                      Pesimisti,

                      Bitno su vece sanse da ce se Novak vratiti i biti blizu onoga sto je bio nego da ce uskoro okaciti reket o klin.

                      Comment


                      • u utorak, 20:15h SK1, top tenis, intervju sa Djokovicem
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • http://sportklub.rs/Video/Tenis/ATP/...-napredak.html
                          Last edited by torpedo; 26-09-17, 21:04.

                          Comment


                          • I ja takođe ne vidim skoro kraj i nadam se novom pomeranju granica

                            Comment


                            • Sto je rekao?

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Sto je rekao?
                                Rekao je sve ono sto mi, koji ga iskreno volimo i zelimo da cujemo.
                                Kaze, vraca se sigurno, i to na dugi niz godina, unapredice igru, biti ono sto je bio - ako ne i bolji - rusice stare i postavljati nove rekorde, pomjerati granice. Ukratko, zelio je da nam vrati optimizam u srca, osmjehe i vedrinu na lica. Svima koji ga iskreno volimo, da bi kasnije, nosen bas nasom podrskom i vjerom lakse prebrodio sve nedace koje ga na tom putu eventualno mogu snaci. Htio je da ohrabri nas, da bi uskoro mi mogli da mu damo energiju da kroz prepreke prodje kao brzi voz kroz brdo sapunice.
                                Ako posluzi zdravlje vidicemo sta ce sve od toga biti. Volja i zelja postoje, a mogucnosti znamo.
                                Sa druge strane niti je upitan, a niti je dao naslutiti sta je sa povredom, da li je i dalje u fazi akutne (ili povremene) boli, i gdje se nalazi u fazi oporavka.
                                .
                                Last edited by A P; 27-09-17, 17:07.

                                Comment

                                Working...
                                X