Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja,

    Nisi mogla imati sve odgovore, to bi zancilo mijenjati price koje je pricao u zadnjih 18 mjeseci. Bio je dogovor sa novinarima i ja im . U ovom trenutku nikome ne treba puna istina. Sto treba je Novaklovo uvjeravanje da jos uvijek misli ozbiljno. Mene je uvjerio da misli ozbiljno. Siguran sam da nisam jedini u tom pogledu.

    Comment


    • USO15 u finalu portiv Feda možda je tada došlo do nekog problema, lošije je servirao nakon ovog groznog pada kada se cela težina tela osonila na lakat ...imao je masaže te jeseni i počeo da otresa ruku, doduše ovo drugo kasnije nešto.

      Last edited by miloolja; 29-07-17, 10:41.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • De ste bre!

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Olja,

            Nisi mogla imati sve odgovore, to bi zancilo mijenjati price koje je pricao u zadnjih 18 mjeseci. Bio je dogovor sa novinarima i ja im . U ovom trenutku nikome ne treba puna istina. Sto treba je Novaklovo uvjeravanje da jos uvijek misli ozbiljno. Mene je uvjerio da misli ozbiljno. Siguran sam da nisam jedini u tom pogledu.
            Naravno da nisi jedini.

            Ja ne vidim razlog za teorije zavere oko povrede. Povredio se kao i svi drugi teniseri. Verovatno bi mogao da igra vec sad u Montrealu ali nece. Vec je probao sa kracim odmorima i video je da tako ne ide, da je oporavak prividan, tj. navracaju se bolovi povremeno. Odlucio je da napravi duzu pauzu kako bi se odmorio i sredio svoj novi tim. Malo je nespretno to uradio u sred sezone. Sad ce da kompletira tim, radi na jacanju tela i psihe. Radice i na igri naravno pored kondicije. On je najprofesionalnije teniser od svih, analitican i zna sta radi i kako treba. Ja mu zelim da se oporavi i vrati jos jaci nego sto je bio, ubedjen sam u to. Ako ga zaobidju povrede, u naredne tri sezone ce dominirati na turu i uzeti jos nekoliko GS a kasnije moze da iznenadi i ubode jos neki, kao Federer.

            Comment


            • Podrška Jeleni i Jeleninoj odluci.

              Amorkoviću želim da se u potpunosti oporavi
              Last edited by Nerealan; 31-07-17, 06:28.
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Kakvoj odluci?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Zamislite da Nole u Tokiju osvoji zlatnu medalju u singlu i da to bude poslednja velika titula u njegovoj karijeri. O tome dosta razmisljam u poslednje vreme.

                  Kakva bi to bila priča.

                  Comment


                  • Pozdrav svim pravim Djokovicevim navijacima do januara

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Dok cekamo Januar2018 evo linka gde su svi GS sampioni od 2000te
                        kad se pogleda sve ovo onda stvari budu malo jasnije

                        Comment


                        • Pozdrav dobrim ljudima teniskog PDF. Pratim vaš teniski deo već dugo, pošto sam primetio dostra stručnih upisa. Dolazim vam kao Novakov navijač( navijam za sve srpske igrače), ali i kao pasionirani ljubitelj tenisa koji prati baš svaki turnir. Radujem se dobrom društvu!

                          Comment


                          • Dobro ti nama došao! I mi se radujemo i dobrom i novom društvu! Uživaj!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • kbk
                              Ala si ubo termin..

                              Inače oko onih 2 meseca pauze u kojima Novak neće uzeti reket u ruke.. Jel se računa od 1/4f Wimbledon-a ili od KZŠ?
                              Last edited by Panchev9; 05-08-17, 00:03.

                              Comment


                              • On je u egzodusu (pretpostavljam) sa do sada 102 člana, do ovog trenutka... a među silnim "košarkašima" (pogledaj malo temu svog kluba) ima i "tenisera"
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X