Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ako je vjerovati Novostima i Telegrafu, Novak ce uzeti sest mjeseci pauze da zalijeci povredu. Medjutim, nece ici na operaciju, zeli da je izbjegne na svaki nacin. To mi je totalno nejasno. Znaci da ce imati pokusaj na AO, a ako ne bude radilo? Kaze da ne razmislja o kraju karijere. Da li ce tek onda ici na operaciju, ako odmor od daljih 6 mjeseci ne pomogne?

    Originally posted by Vladan View Post
    Ma nejasno potpuno da neko ima problem godinu i po dana, stalno se vraca i ne ide na operaciju. Del Potro je sebi sjebao karijeru izbjegavajuci operaciju i praveci pogresne poteze s povredom, Novak je vec dovoljno zajebao i nastavlja sa ovim ludilom operacija poslednja solucija.
    Ni, Vladane ja sam ubedjen da Delpo moze da vrati vreme ne bi isao na operacije ruke.
    Delpo ima vise sad problema nego mesec dana pre operacije.



    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Operacijaa pod hitnoo,ne treba da igra ako ne moze maksimum da postigne,to nije sportski,trebao je jos prosle godine ali ni sad nije kasno,iako ja mislim da povreda nije tako ozbiljna kako neki ovde predstavljaju i da bi operacija imala veci garant da uspe nije komplikovana tolko

      Comment


      • Evo vam i za SK.. ovde možete celih 10 minuta da ga gledate



        Sjajan je Mario stvarno, mensečini da je ova kombinacija sa Agasijem i njim bila apsolutni pogotak što se tiče mentalnog dela.. posle dužeg vremena je ličio na sebe što se tih nekih karakterističnih osobina koje je ranije pokazivao na terenu. Stav, govor tela, želja za pobedom. Ne znam za vas, ali ja se lakše nosim s ishodom kad znam da je problem fizičke prirode, a ne u glavi.
        E sad, ostaju druga pitanja naravno, ali za njih još uvek nemamo potpunu sliku. Iskreno se nadam da nije ta neka Delpo situacija i da je sam sebe sjebao odbijanjem da uzme dužu pauzu ranije, ode na operaciju itd.
        Svejedno, poslah Delpu na twu da popriča malo s njim. Što je do mene ja sam uradio

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Šanse je teško proceniti za bilo koju opciju. I nakon operacije potreban je duži oporavak naravno pod uslovom da potpuno uspe.3 meseca lečenja mi je deluje najprihvatljivije potom ide povratak u trenažni proces.
          Najmanje se razmatra mogućnost da nije sve tako crno, odnosno da fingira težinu povrede iz razloga poznatih njemu i vrlo uskom krugu.
          1.
          Uvijek ces napisati da postoji rizik da operacija ne uspije potpuno. Nikad ne napises da postoji vjerovatno i veci rizik da alternativa ne uspije potpuno.

          2.
          Ja ne zanemarujem 2. mogucnost, samo ona spada u sferu potpune spekulacije.
          Last edited by NI; 14-07-17, 08:57.

          Comment


          • Videćemo posle 20-og slema kako će se stvari odvijati [emoji848]

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              1.
              Uvijek ces napisati da postoji rizik da operacija ne uspije potpuno. Nikad ne napises da postoji vjerovatno i veci rizik da alternativa ne uspije potpuno.

              2.
              Ja ne zanemarujem 2. mogucnost, samo ona spada u sferu potune spekulacije.
              Moja saznanja vezana za tu oblast nisu stručna već iskustvena. Mnogo toga sam prošao, svašta nešto je na meni isprobano međutim bez rezultata. Govorim o reumatologiji kao grani medicine koja se između ostalog bavi i obolenjima hronično degenerativnog tipa. Medikamentalna terapija svodi im se na svega nekoliko grupa lekova i svi oni su izvorno za neke druge bolesti dok su se tek kroz praksu pokazali delimično delotvornim kod problema koji su tema. Sreo sam za ovo godina zavidan broj sapatnika i znaš koji je broj izlečenih.?
              0
              Posledice neuspeha reumatologije pokušava da popravi hirurgija i ortopedija.
              O operaciji o kojoj je inače ovde reč imam saznanja od drugara iz USA a on veli da je veoma mali broj tih operacija apsolutno uspešan.
              Last edited by pecaros; 14-07-17, 09:10.
              sigpic

              Comment


              • Godinama pričamo kako pametno igra i čuva telo kad ono cvrc..

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Godinama pričamo kako pametno igra i čuva telo kad ono cvrc..
                  Ne bih se bas slozio sa tim, godine koje su prosle u igri i to na najvecem nivou, cak je i stvorio nov nivo na kom se tenis igra, da ima jednu ozbiljniju povredu, je sasvim ocuvano telo po meni. Pogotovo kad pogledas sta sve profesionalni teniseri prolaze i kakve sve povrede se desavaju, veoma je ocuvan Novak.

                  Pecaros, u sustini ne postoji stvar koja moze sa vecom sigurnoscu resiti njegov problem? Operacija ili nesto alternativno...

                  Comment


                  • @ Seoski
                    To jeste muka jer nema garancije ni za jednu opciju.
                    Da postoji visok nivo garancije za uspešnost operaciju verujem da bi je Novak već odradio.
                    Sa druge strane i sa alternativom nema poboljšanja.
                    Prednost bih ipak dao alternativi jer bih rekao da je davala rezultate samo nije imala dovoljno vremena za potpuni uspeh.
                    Nakon svega sada sam siguran da je morao napraviti dužu pauzu.
                    Nastaviti sa igrom bila je greška.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma jasno mi da ne postoji nikad garancija da ce uvek delovati (kakvo god lecenje bilo (lekovi,operacija i sl)).

                      Al po tvom pisanju sam skapirao da zapravo ko ima ovakav problem, je u problemu jer ni ne postoji neko resenje koje daje vece sanse za izlecenje. Sad ima odmor, mozda kasnije, ali definitivno potrebna pauza pa se nadamo najboljem.

                      Srecno i tebi da nesto skorije pronadju, sto ce imati dosta vecu sansu delovanja u resavanju problema.

                      Comment


                      • ST
                        Problem je taj što je hronična..

                        pecaros
                        Jbg baš..

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Nisam Mara, ali moram da te pitam, šta to drugo?

                          Na šta ciljate?
                          Napisaću ti u privatnoj poruci

                          Što se Noleta tiče on nije precizirao kakav tačno ima problem.
                          Da li je u pitanju koštano - zglobni deo lakta, tetiva ili možda nerv?
                          A pošto bol ide od ramena , pa preko lakta i spušta se u ručni zglob ( Rio prošle godine ) sve vuče na nerv.
                          U takvoj varijanti operacija bi imala efekta...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Kakve su to konspiracije?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Hocu i ja tu privatnu poruku @marija81 mada mislim da ne treba da bude bilo kakve konspiracije. Hocemo svi da znamo.

                              Comment


                              • Originally posted by Maja View Post
                                Hocu i ja tu privatnu poruku @marija81 mada mislim da ne treba da bude bilo kakve konspiracije. Hocemo svi da znamo.
                                Napisaću ti...ne bih da ovde otvaramo nepotrebnu diskusiju

                                Mada
                                Evo , pa nek' ide život...

                                Mislili smo na neke spoljašnje pritiske , ucene i sl...
                                Last edited by Marija81; 14-07-17, 16:50.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X