Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novakov sam fan od pocetka. Mislim da sam tenis poceo da pratim iole ozbiljno kad je poceo njegov uspon, sad vec davne 2011. godine.

    Mislio sam da ga je njegov nerad, manjak meceva, odmori kad im vrijeme nije, otpustanje trenera, fiziotarapeuta, clanstvo u sekti... Ma mnogo toga, pa i zena. Mislio sam da je krivac on za svoj pad.

    Sada mi je zao. Nisam mogao da pretpostavim da je lakat svo ovo vrijeme. Tim prije sto mu najcesce masiraju rame. Valjda jer iz ramena se spusta ta bol u lakat.
    I sto je najgore, doktori ne mogu sa sigurnoscu da utvrde taj problem. Kao da je u glavi, a ne laktu.

    Bas mi je zao. Godina i po, a on igra, bori se.

    Sta reci sem svaka cas' junace.

    Comment


    • Originally posted by Njonjo View Post
      Kao da je u glavi, a ne laktu.
      Takav utisak je i meni ostavljao, ali je za to verovatno bio razlog njegovo okruženje.

      Comment


      • Umesto da je napravio pauzu na kraju prošle sezone i zalečio povredu, Novak je ipak tvrdoglavo odbio tako nešto.. Tada bi izgubio godinu dana.. Sada će ukupno izgubiti godinu i po najmanje..

        Ovo oko nepoverenja u operacije - no comment..

        Comment


        • Hvala Pedja.

          Odslusao sam i mogu reci da sam razocaran njegovim ponasanjem. Prvi put od kada ga pratim. A opet svi mi imamo slabosti, zasto ih ne bi imao Novak?

          Ocigledno se radi o ozbiljnoj povredi i ocigledno on to zna vec 10-tak mjeseci. I nije preduzeo dovoljno ozbiljne i odgovorne korake da rijesi problem. Ispada da su Vladan i Sandu. u pravu.

          Na starnu sto zavarava navijace. Cini mi se da on zavarava sebe. Sve te price da mu nije stalo da bude prvi, da je vazno uzivati u zivotu, mijenjanje tima i trenera, pauze koje su preduge a ujedno i prekratke... Sve to da se ne bi suocio sa problemom. On koji je toliko racionalan i studiozan, uvijek spreman da poslusa savjet strucnjaka.

          Cini mi se da iza svega toga stoji strah od operacije. Hipohondrija. Tako karakteristicna za ljudski rod.

          Kako sto rekoh, svi imamo slabosti. Vazno je prevazici ih. Jaki to uspiju. Uvjeren sam da je Novak to u stanju. Sada je konacno sazrelo. Problem se prosirio na FH. (Zato je i predao.) Nema vise mjesta samozavaravanju. Nadam se da ce sada napraviti sto treba. Bilo da to znaci ostaviti tenis, uzeti dugu pauzu ili otici na operaciju.

          Od svega mi je najmanje razumljivo zasto nije uzeo pauzu iza USO prosle godine. Pretpostavljam da se zavaravao da to nije tako ozbiljno, da moze to kontrolisati, ako treba i sa manje treninga.
          Last edited by NI; 12-07-17, 20:02.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Ništa dramatično ovde ne vidim, intervju poslije meča koji je predao pola sata prije - neće pjevati od sreće i vikati nije mi ništa.
            Da, ali ja vidim bol u kurcu kod njega, izvinite na recniku.To ja vidim kod njega na ovoj konferenciji...Kao da povrede uopste nema, nego je predao jer je izgubio prvi set...Zadnja dva poraza na slemu je predao...Nemam pojma, tako je dobro izgledalo kada je krenuo turnir, stavrno sam mislio da je Ancic taj lik koji je bio potreban da se vrati na vrh, kada ono hladan tus maksimalno...

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Nemam pojma, tako je dobro izgledalo kada je krenuo turnir, stavrno sam mislio da je Ancic taj lik koji je bio potreban da se vrati na vrh, kada ono hladan tus maksimalno...
              Sad ti kao Novak. Je li Ancic hirurg?

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Ovo oko nepoverenja u operacije - no comment..
                To može značiti da nije neophodna, da nije moranje. Rollercoaster totalni...
                Last edited by Nesic; 12-07-17, 20:07.

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  To može značiti da nije neophodna, da nije moranje. Rollercoaster totalni...
                  Moze znaciti, a vjerovatno znaci da su se trazile svakojake alternative, malo vjerovatne na uspjeh, da se ne bi islo na operaciju.

                  Operacija znaci 3 mjeseca pauze:

                  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...GFIapQ&cad=rja
                  Last edited by NI; 12-07-17, 20:18.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Sad ti kao Novak. Je li Ancic hirurg?
                    NI, prosto mi je neverovatno sve u vezi te povrede...Da igrac Novakvog kalibra postupa tako.Nedopustivo je takvo ponasanje i previse je glupo da neko to radi sebi.U svakom slucaju, nema vise logike kidati se, Federer je otisao na totalno nedostizne visine, a posle ovoga ce tek otici...Covek u 36. godii zivota uzima 19. slem, a i za 20. ima ogromne sanse...

                    Comment


                    • Udavi više sa Federerom, majke mi. Idi bre divi mu se na nekom drugom mestu...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Onda je moguće i njegove trnutke vrhunskog tenisa objasniti time da je bio pod terapijom na pojedinim mečevima, ali istu nije smeo konstantno koristiti, te su se u tim danima ne uzimanja bolovi na mečevima javljali i drastično bi mu pala koncentracija. Bio je totalno druga ličnost u dva dana.

                        Comment


                        • Ajde Zile u ovakvoj situaciji ti o jurenjuu rekorda,spusti loptu

                          Comment


                          • Po simptomima sve navodi da se radi o teniskom laktu. Lečenje se uglavnom svodi na terapeutsko dok se operaciji pribegava tek kada terapije ne daju rezultate. Indikativan je mali procenat potpuno uspešnih operacija.
                            sigpic

                            Comment


                            • "Bilo je priče o operaciji, ali ja ne verujem u njih. Rečeno mi je da postoji mogućnost da mi je predlože, ali dokle god reagujem na te antiinflamatorne lekove da će biti dobro. Ne mislim ni da je to dobro – da li neko reže i seče oruđem za operacije ili se trujem pilulama, isto mi dođe. Niti jedno spomenuto rešenje nije dobro, ali ono što je sada logičan zaključak je neka vrsta odmora", rekao je Đoković.

                              Sad skroz ima smisla zasto je posle RG dosao u BG, a nije posao ma travu i neki ozbiljniji turnir.

                              Izgleda da je u BG dosao da se lijeci. Mozda kod dr Alena Azarica, mozda savijanje pupka, slivanje olova...

                              Comment


                              • Originally posted by Zile90 View Post
                                Da, ali ja vidim bol u k.... kod njega, izvinite na recniku.
                                Eto toliko od Jeleninog maltreriranja, Novakove prezasićenosti, lenjosti, problema se trenerima i celom ekipom, sa Markom, sa mamom i tatom, sa tim RGom koji je, ah, uzeo tako ogroman danak, psihički problemi, nedorečene izjave, povrede sad jesu sad možda nisu (a Nadala smo istresali iz gaća zbog takvih izjava), eto sad stvarno ispada da on nema pojma gde udara, da su svi u njegovm okruženju ekstra nesposobni da ga pravilno posavetuju, a šlag na tortu je što svarno izgleda kao da ga boli ona stvar za sve
                                Svašta
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X