Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja,

    Intervju je.

    Comment


    • Kako bih voleo da im izgori njihov CC !!!

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • I ladno mu ne daju da igra na centralnom
        Propali dabogda!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Strasno sta rade ti Englezi

          Comment


          • I sutra kisa kad padne

            Comment


            • Novace srecno sutra. Na tvom mestu bih odbio da dajem bilo kakav intervju do kraja Wimbledona! I koje su kazne za tako nesto ? Mislim da su samo novcane, a za to ga zabole!
              Last edited by 147; 10-07-17, 20:42.

              Comment


              • Kakva kazna? Lepo covek kaze da se ne oseca dobro posle svakog narednog meca i cao djaci. Nego on je strasan dobrica i to ga ubija.. Dozvoljava da mu rade ovakve stvari sa osmehom na licu..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • KSrBTRk.jpg

                  Comment


                  • Cucaju ga ovako kroz celu karijeru i cucaće ga do kraja iste.
                    Pokušao je sa Bekerom kao zaštitnikom, nije uspelo. Evo ne uspeva ni sa Agasijem čiji uticaj u establišmentu očigledno nije veliki.
                    Teško je plivati bez pomoći u mutnim teniskim vodama.
                    sigpic

                    Comment


                    • Novak moze da napravi samo jednu od dvije stvari da naprvi. Da sutra na konferenciji za stampu kaze, ako pobijedi naravno, sljedece: "Posebno se zahvaljujem oraganizatorima sto su nasli termin za moj mec 4. kola na CC tako da ga zbog kise nisam morao igrati sutra."

                      Druga je da, ako digne pehar u nedjelju, kaze: "Ovome se nisam nadao. U ponedjeljak je izgledalo da necu nikada moci odigrati mec 4. kola."
                      Last edited by NI; 10-07-17, 21:45.

                      Comment


                      • Nikome nije palo na pamet da mozda ovo jos vise razbesni Novaka, a svi znamo kako tada igra...

                        Comment


                        • Ooo de si Žile? Neka doza optimizma??
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ooo de si Žile? Neka doza optimizma??
                            Pa kada igra pristojno, onda naravno da postoji optimizam.Ne znam, ne smem da se previse nadam i tripujem, ali ovo oko Ancica mi se jako svidelo i padaju mi na pamet neke jako lepe stvari.Ne smem samo naglas da razmisljam, plasim se da ga ne ureknem, a onda cu jos vise da se razocaram...Idemo mec po mec, Federer je od pocetka turnira najveca prepreka i tako ce ostati.Moze Novak da igra da dana zaredom, ne zaboravite, ovo je trava i ne igra protiv dva Mareja zaredom.Samo je jako bitno da se ne nadamo previse, mora on tek da dobije Manarina, pa tek onda Berdiha.Niko ne zna na koju ce nogu sutra ustati Novak.Iskreno, mene vise brine Manarino, nego Tomas.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              I ladno mu ne daju da igra na centralnom
                              Propali dabogda!
                              Podmukli bili,podmuklo i dalje rade.Ko zna malo istorije kapirace o cemu pricam .Samo cekam njegovu reakciju.

                              Comment


                              • Sutra u 13:00h po našem vremenu ipak na CC
                                Izdali neko bedno saopštenje...koje veze s' mozgom nema...
                                Samo da se Novak ne razljuti...
                                A što se tiče #kzn sutra posle meča mislim da ne treba da je odradi...
                                Mada nije isključeno i da Manarino preda...To bi bio najidealniji razvoj događaja...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X